1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Apaçi Mustafa Evlendi Mi? Apaçi Mustafa Kaç Yaşında?

Apaçi Mustafa Evlendi Mi? Apaçi Mustafa Kaç Yaşında?
0

Evleneceksen Gel programı ile tanınan Apaçi Mustafa kimdir? Apaçi Mustafa evlendi mi? Apaçi Mustafa kaç yaşında? Apaçi Mustafa doğum günü? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programında meşhur apaçi danslarıyla fenomen olan Apaçi Mustafa ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. İşte detaylar…

Apaçi Mustafa Kimdir?

Seda Sayan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programı ile ünlenen Apaçi Mustafa gerçek adıyla Mustafa Bilginer hakkında sosyal medyaya bomba gibi bir iddia atıldı. İddiaya göre Apaçi Mustafa ünlü bir isim ile birlikteydi. Bu iddia doğru mu? İlk olarak Apaçi Mustafa’yı bir tanıyalım. Apaçi Mustafa kimdir? Hadi yazımıza geçelim.

Apaçi Mustafa gerçek adıyla Mustafa Bilginer, Seda Sayan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programına evlenmek için başvurdu. Başvurusunun onaylanması üzerine Apaçi Mustafa, ‘Evleneceksen Gel’ programına katıldı. Talip olduğu kız, Apaçi Mustafa’yı reddetmişti. Daha sonrasında Apaçi Mustafa’ya talip geldi fakat bu sefer de annesi kabul etmedi. Apaçi Mustafa, talip olduğu bir bayan için yaptığı apaçi dansı ile sosyal medyada fenomen haline geldi. ‘Ben ne zaman evleneceğim?’ sözleriyle ise gündeme gelmeyi başardı.

Apaçi Mustafa, evlenmek için katıldığı programda maalesef evlenmeyi başaramadı. ‘Evleneceksen Gel’ programında kızlarla çaya çıktı, buluşmalara gitti fakat hepsi de olumsuz oldu. Hatta en son talip olduğu Gamze’nin ismini kollarına tükenmez kalemle bile yazdı. Annesinin gelin adaylarını beğenmemesi, Apaçi Mustafa’nın annesinin kararına saygı duymasıyla birlikte maalesef evlenme programında istediği eş adayını bulamadı.

‘Evleneceksen Gel’ programından istediğini bulamayan Apaçi Mustafa, programın bitmesiyle birlikte uzun bir süre sessizliğe büründü. Ortalıkla gözükmedi. Daha sonrasında sosyal medya hesabından paylaştığı videolarda kendine uygun bir eş adayı aradığını açıkladı. Video da maaşı ve evi olduğunu söyleyen Apaçi Mustafa, kendine uygun talipleri beklediğini açıkladı.

apaçi mustafa evlendi mi

Geçtiğimiz günlerde ise Apaçi Mustafa hakkında sosyal medyaya bir iddia atıldı. İddiaya göre uzun yıllardır evlenmek için çabalayan Apaçi Mustafa evlenmişti. Bu iddia doğru mu? Apaçi Mustafa evlendi mi?

Apaçi Mustafa Evlendi Mi?

Seda Sayan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programı ile fenomen olan Apaçi Mustafa, evlilik programında maalesef istediği eş adayını bulamadı. Birçok buluşma ve çaya çıkma sonucunda, gerek karşı taraf gerekse annesi tarafından olumsuz sonuçlandı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Apaçi Mustafa hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Apaçi Mustafa evlenmişti. Peki, gerçekten Apaçi Mustafa evlendi mi? Apaçi Mustafa kiminle evlendi?

Apaçi Mustafa gerçek adıyla Mustafa Bilginer uzun yıllardır eş arayışındadır. ‘Evleneceksen Gel’ programı ile istediği eş adayını da bulamamıştır. Geçtiğimiz günlerde de ortaya atılan ‘Apaçi Mustafa evlendi’ haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Apaçi Mustafa bekardır. Hala kendine uygun bir eş adayı arayışındadır.

Apaçi Mustafa Kaç Yaşındadır?

Seda Sayan’ın sunduğu Evleneceksen Gel programı ile ünlenen Apaçi Mustafa, 46 yaşındadır. 2015 yılında ‘Evleneceksen Gel’ programına katılmıştır. Daha önce 1 evlilik yaptığı ve 1 çocuğu olduğu iddia edilmektedir. Hala eş arayışında olduğunu sosyal medya hesaplarından açıklamıştır.

Apaçi Mustafa Doğum Günü Videosu

Apaçi Mustafa bu günlerde para kazanmak için uygun fiyatlı doğum günü videoları çekmektedir. Sosyal medyadaki kitlesini kullanarak gelir elde etmeye çalışmaktadır. Doğum günü videolarında apaçi dansı yaparak kişinin doğum gününü kutlayarak gelir elde ediyor. Bu videoları sosyal medyada eleştiri konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda ise kapkaççılık yaparken yakalanıp, tutuklanmıştı. Günümüz de ise sosyal medya üzerinden alakasız videolar paylaşarak gelir elde etmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir