1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Murat Sungurtekin Kimdir? Murat Sungurtekin Ne Kadar Kazanıyor?

Murat Sungurtekin Kimdir? Murat Sungurtekin Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medyada son günlerde çok popüler olan Murat Sungurtekin kimdir? Murat Sungurtekin Enes Batur’un neyi? Murat Sungurtekin boyu? Murat Sungurtekin nereli? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. İlk olarak Enes Batur ile tanıdığımız Murat Sungurtekin şimdilerde ise Sefa Kındır ve Mami Emen ile videolar çekmektedir. Bugünkü yazımız da Murat Sungurtekin’in hayatını ele alıyoruz. Hadi yazımıza geçelim.

Murat Sungurtekin Kimdir?

Sosyal medyada çektiği videolar ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başaran Murat Sungurtekin kimdir? Murat Sungurtekin ne kadar kazanıyor? soruları takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Enes Batur ile fenomenlik hayatına giriş yapan Murat Sungurtekin, şimdilerde ise Mami Emen ve Sefa Kındır ile beraber video çekmektedirler. Peki, Murat Sungurtekin kimdir? İşte detaylar…

MC Yaralı Şişman gerçek adıyla Murat Sungurtekin, Adana şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı’dır. Yiğeni Enes Batur Sungurtekin’dir. Murat Sungurtekin, Enes Batur Sungurtekin’in amcası olmaktadır. Murat Sungurtekin, ilk olarak yiğeni Enes Batur’un videolarında oynamıştır. Enes Batur’un videolarına çıkmasıyla beraber insanlar tarafından kısa süre içerisinde çok sevilmiştir ve belirli bir kitle edinmiştir.

Murat Sungurtekin Nereli?

Sosyal medya fenomeni Murat Sungurtekin, aslen Adanalı’dır. Adana şehrinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medya platformlarına başlamadan önce birçok iş kolunda çalışmıştır. Boyu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Murat Sungurtekin Nasıl Fenomen Oldu?

Enes Batur ve Murat Sungurtekin uzun bir süre ortak video çekmeye devam etmişlerdir. Beraber çektikleri videolar milyonlar izleniyor, insanlar bu ikiliyi çok seviyordu. Bu sayede hem Enes Batur hem de Murat Sungurtekin’e takipçi yağıyordu. Enes Batur ile Murat Sungurtekin bir süre beraber video çekmeye devam ettikten sonra Murat Sungurtekin, memleketi Adana’ya dönmeye karar verdi. Memleketine döndükten sonra ise Sefa Kındır ve Mami Emen ile ortak video çekmeye başladılar.

murat sungurtekin kimdir

Günümüz de Enes Batur ile video çekmemektedir. Sosyal medyaya düşen bazı haberlere göre Enes Batur ile Murat Sungurtekin’in küs oldukları iddia edildi. Fakat şuanlık sadece bir iddia, somut bir delil bulunmamakta. Murat Sungurtekin, Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül ile videolar çekerek kısa sürede daha da geniş kitlelere ulaştı. Murat Sungurtekin’in Instagram takipçi sayısı anlık 350 bin’dir. Çektikleri videolar milyonlarca izlenmektedir. Peki, milyonlarca izlenme alan Murat Sungurtekin aylık ne kadar kazanıyor? Buyrun, bakalım.

Murat Sungurtekin Ne Kadar Kazanıyor?

Murat Sungurtekin ilk olarak Enes Batur’un videolarına çıkarak fenomen dünyasına adımını attı. Daha sonrasında ise Enes Batur’un yanından ayrılarak Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül ekibine katıldı. Uzun bir süre beraber çalıştılar ve hala çalışıyor. Peki, milyonlarca izlenen Murat Sungurtekin YouTube platformundan ne kadar kazanıyor? Serveti nedir?

Murat Sungurtekin, uzun yıllardır sosyal medya platformuna içerikler üretmekte. İlk olarak uzun bir süre Enes Batur ile videolar çektikten sonra bazı anlaşmazlıklar sebebiyle yollarını ayırdılar. Bunun üzerine Murat Sungurtekin, memleketi olan Adana’ya dönerek Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül’ün ekibine katıldı. Onlarla birlikte video üretmeye başladı. Çektikleri videolar milyonlar izleniyor ve takipçi sayıları hızlıca yükseliyordu. Hesaplamalarımıza göre Murat Sungurtekin aylık olarak en az 40 bin TL kazanmaktadır. Veriler tahmindir, kesin değildir.

Bugünkü yazımız da sosyal medya fenomeni Murat Sungurtekin kimdir? Murat Sungurtekin Enes Batur’un neyidir? Murat Sungurtekin boyu kaç? Murat Sungurtekin nerelidir? sorularını yanıtladık. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Bu tarz Ne Alaka? diyeceğiniz yazılarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir