1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Çocuğumun Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Ederim? (2024)

Çocuğumun Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Ederim? (2024)
0

Çocuğumun Whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim sorusu ebeveynlerin en çok sorduğu sorulardan birisidir. İnternette bulunan onlarca tehlikeye karşı çocuklarımızı korumak için bazı önlemler almamız gerekiyor. Dolandırıcılar veya kötü niyetli insanların çocuğumuza zarar vermemesi için, çocuğumuzun Whatsapp mesajlarını takip etmek istememiz oldukça normaldir. Bunu yapmak için birçok uygulama bulunmaktadır. İşte Çocuğumun Whatsapp mesajlarını okuma uygulamaları…

Çocuğumuzun güvenliği için onun hareketlerini takip etmek önemlidir. Çocuğunuzun Whatsapp uygulamasındaki mesajlarını okuyarak kötü insanlar ile iletişime geçmesini ya da yanlış şeyler yapmasını engelleyebilirsiniz. Bunun yapan bazı uygulamalar bulunmaktadır. Bu içeriğimizde bulunan adımları uygulayarak çocuğunuzun mesajlarını gizlice okumaya başlayabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuzun güvenliğini sağlamaya devam edebilirsiniz.

çocuğumun whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim

Çocuğumun Whatsapp Mesajlarını Takip Ederim?

Çocuğunuzun telefonundaki aktiviteleri takip etmenizi sağlayan bir uygulama bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde çocuğunuzun Whatsapp mesajları dahil diğer bir çok aktivitesini takip edebileceksiniz. Bu uygulama KidsGuard isminde bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde çocuğunuzun Whatsapp mesajlarını gizlice okuyabileceksiniz. Çocuğumun Whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim diyenler için en iyi uygulama bu olacaktır.

çocuğumun whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim

Yukarıdaki ekran görüntüsünde de olduğu gibi, KidsGuard sayesinde çocuğunuzun tüm Whatsapp aktivitelerini takip edebileceksiniz. Bunu yapmak için ilk olarak KidsGuard uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı Play Store veya App Store’da bulabilirsiniz.

Aşağıdaki işlemleri çocuğunuzun telefonundan yapmanız gerekmektedir.

İlk olarak uygulamayı uygulama mağazasından indirmeniz gerekmektedir. Android telefonunuzdan indirmek için buraya, iPhone telefondan indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı açarak KidsGuard’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir takip planını seçtikten sonra ödeme yaparak izleyici uygulamayı başlatabilirsiniz. Bilgisayarınızdan veya kendi telefonunuzdan çocuğunuzun Whatsapp mesajlarını takip etmeye başlayabileceksiniz.

Bu adımları uyguladığınızda, artık çocuğunuzun Whatsapp mesajlarını takip etmeye başlayacaksınız. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu uygulama ücretlidir. Uygulamayı kurduğunuzda bir ücret karşılığında artık mesajları takip edebileceksiniz.

KidsGuard Nedir?

KidsGuard, birçok ebeveynin çocuklarının dijital aktivitelerini izlemelerine ve yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir çocuk izleme ve kontrol uygulamasıdır. Bu tür uygulamalar genellikle çocukların akıllı telefonlarını veya tabletlerini izlemek, uygunsuz içeriklere erişimlerini engellemek, ekran sürelerini yönetmek ve konumlarını izlemek için kullanılır. Çocuğumun Whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim diye soranlar için en çok önerilen uygulamalardan birisidir.

KidsGuard gibi çocuk izleme ve kontrol uygulamaları genellikle WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarını takip etmek için özel özelliklere sahiptir. Ancak, bu uygulamaların doğru ve etkili bir şekilde kullanılabilmesi için öncelikle çocuğunun cihazına bu uygulamanın yüklenmesi ve kurulması gerekmektedir.

Çocuğunuzun Whatsapp mesajlarını, aramalarını, fotoğraflarını ve videolarını bu uygulama ile takip edebiliyorsunuz. Ayrıca sadece Whatsapp değil genel olarak telefondaki tüm aktiviteleri takip etme şansınız oluyor. Bu sayede çocuğumun Whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim sorusuna yanıt bulmuş olacaksınız.

Çocuğumun Whatsapp Mesajlarını Okuma

Çocuğunuzun Whatsapp mesajlarını okumak için KidsGuard uygulamasını kurduktan sonra KidsGuard’ın size verdiği paneli inceleyin. Bu panelde yukarıdaki ekran görüntüsünde de olduğu gibi tüm mesajlar aramalar ve diğer şeyler takip edilebiliyor. Uygulama hakkında daha fazla destek almak için destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu içeriğimizde çocuğumun Whatsapp mesajlarını nasıl takip ederim sorusunu soran ebeveynlere yanıt verdik. İçeriğimiz ve uygulama hakkında görüş, öneri, eleştiri ve sorularınızı yorumlar kısmında bizim ile paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Ayrıca eklemek istediğiniz bir şey var ise, yine yorumlar kısmından içeriğimize ekleme yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir