1. Anasayfa
 2. Gündem

Diriliş Cola Kimin? Sahibi Kimdir? 2024

Diriliş Cola Kimin? Sahibi Kimdir? 2024
0

Diriliş Cola kimin? Sahibi kim soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Dünyada yaşanan olumsuz olaylar sebebiyle artık insanlar kendi yerli malı ürünlerine yöneliyor. Dünyanın en büyük içecek markalarından birisi olan Coca Cola’ya rakip olarak çıkartılan Diriliş Cola son günlerde aşırı popüler durumda. Tadı ve lezzeti ile kendisinden sıkça söz ettirmeyi başaran Diriliş Cola, çok kısa bir süre içerisinde binlerce satış sayısını geride bırakmayı başardı. Bu içeriğimizde Diriliş Cola ile alakalı merak edilen tüm soruların cevaplarını vereceğiz. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte tüm detaylar…

Son zamanlarda isminden sıkça söz ettiren Diriliş Cola, market raflarında uygun fiyatıyla yerini almakta. Rakiplerine göre hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok kişinin tercihi haline gelen Diriliş Cola, son günlerde aşırı popüler hale geldi. Bunun üzerine insanlar Diriliş Cola’nın kime ait olduğunu ve sahibini araştırmaya başladı. Peki, Diriliş Cola kimin? Sahibi kimdir?

Diriliş Cola Kimin? Sahibi Kimdir?

Diriliş Cola’nın sahibi Kayalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kayalı’dır. İsmail Kayalı, Adana şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalıdır. 2020 yılında içecek sektörüne Diriliş enerji içeceği ile girmiş ve çok kısa bir süre içerisinde güzel satış rakamlarına ulaşmıştır. Dünyada yaşanan son olumsuz olaylar sebebiyle insanların yerli ürünlere yönelmesiyle birlikte birçok firma yabancı ürünlerin yerli muadillerini üretmek için sıraya girdi.

Dünyanın en büyük içecek firmalarından birisi olan Coca Cola’ya rakip ise Diriliş’ten geldi. Bu yıl içerisinde kendisini duyuran Diriliş Cola, rakiplerine göre hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edildi. Coca Cola’nın yerli muadili olarak üretilen Diriliş Cola, üstelik tadı ve lezzeti ile de tüketicilerin beğenisini kazandı.

diriliş cola kimin

Diriliş Cola yeni çıkmasına rağmen çok kısa bir süre içerisinde ciddi bir satış başarısı elde etti. Dünyanın en büyük içecek firması Coca Cola yerine insanlar yerli Diriliş Cola’yı tercih etmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyor. Diriliş Cola’nın satışları bazı marketlerde yapılmaktadır. Henüz yeni bir marka olduğundan dolayı bazı marketlerde ve bölgelerde maalesef bulunmuyor.

Diriliş Cola, kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunulacaktır. Henüz çok yeni bir marka olduğundan dolayı bazı şehirlerde satışı bulunmamaktadır. Market yetkilileri ile görüşerek Diriliş Cola hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sonuç

Özet geçmek gerekirse Diriliş Kola, henüz çok yeni bir markadır. Lakin yeni bir marka olmasına rağmen çok kısa bir süre içerisinde çok güzel satış başarısı elde etmiştir. Diriliş Cola, dünyanın en büyük içecek firması Coca Cola’ya rakip olarak çıkartılan yerli içecek markasıdır. Diriliş Cola’nın sahibi Kayalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kayalı’dır. Ek olarak Diriliş Cola hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizin arama kısmına ‘Diriliş Cola’ yazarak, Diriliş Cola hakkında yazdığımız diğer içeriklerimize de ulaşabilirsiniz.

Kısacası bu içeriğimizde Diriliş Cola kimin? Sahibi kim sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Bu içeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Daha fazla bu tarz ‘Ne Alaka?’ diyeceğiniz diğer içeriklerimize de Alakasız sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir