1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Modlu Whatsapp Nedir? Ne İşe Yarar?

Modlu Whatsapp Nedir? Ne İşe Yarar?
0

Modlu Whatsapp nedir sorusu son zamanlarda herkesin aklında soru işareti bırakıyor. Çünkü bu uygulamalar son zamanlarda çok sık kullanılıyor. Öyle ki, birçok insanın telefonunda orijinal Whatsapp uygulaması yerine modlu Whatsapp uygulaması yer alıyor. Bunun nedeni tabii ki de modlu Whatsapp’ın sunduğu çeşitli avantajlar oluyor. Peki Modlu Whatsapp ne işe yarar, nasıl kullanılır gelin birlikte öğrenelim..

İlk olarak şunu söyleyelim ki, modlu Whatsapp’larda güvenlikten bahsedemeyiz. Verilerinizin başkalarının eline geçme olasılığı tabii ki de normal Whatsapp’a göre çok daha fazladır. Bu nedenle bu içeriğimizi okurken tüm bunları göze almayı unutmayın. İçerikte tavsiye edilen hiç bir uygulama ile bizim bir bağlantımız yok, sadece en popülerlerinden bahsettik. Gizli Whatsapp indir konumuzda da bundan bahsetmiştik.

modlu whatsapp nedir

Modlu Whatsapp Nedir?

Tüm özelliklerinden ve detaylarından bahsetmeden önce modlu Whatsapp ne demek onu konuşalım. Modlu Whatsapp, normal Whatsapp uygulamasının yanı sıra size çeşitli özellikler sunan gelişmiş bir Whatsapp uygulamasıdır. Bu uygulamalar farklı yazılımcılar tarafından geliştirilir. Whatsapp ile herhangi bir bağlantıları yoktur. Bu nedenle de ortada bir güvenlik tehdidi vardır. Yine de kullanmak isterseniz size tüm avantajlarından bahsedeceğiz. Özel temalar yapabileceğiniz ve normal Whatsapp’ta olmayan çok avantajları özellikler yer alıyor.

Modlu Whatsapp Özellikleri

Bu uygulamaların özellikleri çok çeşitlidir. Kendinize özel temalar yapabilir, görüldü olmasını gizleyebilir ve hatta durumlara baktığınızı bile gizleyebilirsiniz. Aşağıda uygulamada yer alan başlıca özellikleri listeledik.

 • Görüldü ve İletildi bilgilerini gizleyin.
 • Çevrimiçi durumunuzu gizleyin.
 • Yazıyor.. ve ses kaydediyor.. bilgilerini gizleyin.
 • Otomatik Mesaj Yanıtlayıcı ile Belirli Mesajlara Otomatik Yanıtlar Gönderme
 • Mesaj Zamanlayıcı ile Belirlenmiş Tarihte ve Saatte Otomatik Mesaj Gönderme
 • Karşı Taraf Gönderdiği Mesajları Silse Bile Sizden Silinmez
 • Gelen Medya Gizleme Özelliği
 • Widget Desteği
 • Kullanıcı Odaklı Arayüz Tasarımı
 • Kişiselleştirilebilir Tema Desteği

Bu özellikler herhangi bir modlu Whatsapp uygulamasında yer almaktadır. Bu tarz avantajlar sağlaması modlu Whatsapp uygualamalarını popüler yapmaya yaramıştır. Öyle ki, modlu Whatsapp nedir sorusu son zamanlarda binlerce kişi tarafından soruluyor.

Bunlar yalnızca başlıca özellikler, uygulamayı indirdiğinizde apayrı bir Whatsapp uygulaması olduğunu anlayacaksınız. Yüzlerce sayfası olan bir ayarlar menüsü karşınıza çıkacak. Özelleştirebileceğiniz yüzlerce ayar var. Bunların hepsi yalnızca tek bir Whatsapp uygulamasına ekleniyor ve sizin Whatsapp deneyiminiz arşa çıkartılıyor. Bu nedenle bu uygulamalar çok sık tercih ediliyor.

Modlu Whatsapp Uygulamaları Güvenilir mi?

Modlu Whatsapp nedir kısmında da söylediğimiz gibi bu uygulamalara güvenilir diyemeyiz. Bunun nedeni bu uygulamaların Whatsapp’a bağlı olmamasıdır. Whatsapp’ın sahibi olan Meta şirketi ile bu modlu Whatsapp’ların hiçbir alakası yoktur. Çeşitli yazılımcılar tarafından geliştirilen modlu Whatsapp uygulamaları kullanılmaktadır. Dolayısıyla bu uygulamalarını kullanırken bunlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Her şeye rağmen kullanmak isterseniz aşağıda modlu Whatsapp’ların indirme linklerine yer vereceğiz.

Modlu Whatsapp Nasıl İndirilir?

Eğer Android bir telefon kullanıyorsanız modlu Whatsapp uygulamalarını APK olarak indirebilirsiniz. Whatsapp Aero, Whatsapp Plus, Blue Whatsapp ve GB Whatsapp gibi onlarca çeşitli Whatsapp uygulaması bulunuyor. Tabii ki de bunların hepsi modlu Whatsapp uygulamalarıdır. Tüm listeye ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Burada tüm modlu Whatsapp uygulamaları yer alır. Uygulamayı indirmek için seçtiğiniz uygulamanın altındaki İndir butonuna tıklayarak APK dosyasını indirip cihazınıza kurmanız gerekmektedir.

Her uygulamanın özellikleri ve avantajları indirme sayfasında yer alıyor. Modlu Whatsapp nedir sorusuna bu sayfalardan da yanıt bulmanız mümkün. Tamamen uygulama hakkında tüm detaylara o uygulamanın indirme sayfasında yer verilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir