1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Gizli Whatsapp İndir APK (2024)

Gizli Whatsapp İndir APK (2024)
0

Gizli Whatsapp indirmek isteyenler için bu içeriğimizde indirme bağlantısına ve uygulamanın detaylarına yer verdik. Eğer telefonunuza gizli bir Whatsapp uygulaması kurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buradaki maddeleri uyguladığınızda telefonunuzda kimsenin göremeyeceği bir Whatsapp uygulaması daha olacak. Böylece telefonunuzu alan bir kişi bu Whatsapp uygulamasını göremeyecek ve mesajlarınızı okuyamayacak. Telefonunuza gizli Whatsapp’ı kurmak istiyorsanız hazır olun; işte tüm detaylar…

Birçoğumuz mesajlarımızın başkaları tarafından okunmasını pek istemez. Eğer ki telefonunuzun başkalarının eline geçme ihtimali varsa bu tarz yöntemlere başvurmanız normal hale geliyor. Cihazınıza gizli Whatsapp indirmek zorunda kalıyorsunuz. Burada da size biz yardımcı olacağız. Sadece birkaç adımda gizli Whatsapp’ı telefonda nasıl kullanacağınızı göstereceğiz. Böylece bunu tüm detaylarıyla öğrenmiş olacaksınız.

gizli whatsapp indir apk

Gizli Whatsapp Nedir?

Gizli Whatsapp, telefonunuzda yüklü olan ancak başkası tarafından kolay bir şekilde bulunamayan Whatsapp’a denir. Bu işlemi uyguladığınızda Whatsapp telefonunuzda yüklü gözükmez ancak gizli bir şekilde Whatsapp’ı açmanız mümkün olur. Böylece, Whatsapp mesajlarınızı gizlemek istediğiniz biri telefonunuzu aldığında Whatsapp’ı bulamaz. Dolayısıyla da mesajlarınızı okuyamaz. Bu nedenle bu yöntem oldukça fazla kullanılıyor. Eğer cihazınızda Whatsapp’ı gizlemek istiyorsanız gizli Whatsapp indirmeniz gerekebilir.

Gizli Whatsapp telefonunuzun bir köşesinde saklanır ve sizin gizli yönteminiz ile ortaya çıkar. Sadece sizin bildiğiniz yöntemler ile açılan bu Whatsapp uygulamasını kimse kolay kolay bulamayacağı için tüm mesajlarınız ekstra güvende olur. Telefonunuz birinin eline geçse bile Whatsapp uygulaması açılmayacağından dolayı bu konuda bir problem yaşamayacaksınız.

Gizli Whatsapp İndir (Güncel)

Gizli Whatsapp’ı kullanmak için ilk olarak şuna karar vermeniz gerekir; hali hazırda olan Whatsapp’ı mı gizlemek istiyorsunuz yoksa 2. bir Whatsapp açıp mı gizlemek istiyorsunuz? Eğer hali hazırda olan Whatsapp uygulamasını gizlemek istiyorsanız telefonunuzun uygulama gizleme özelliğini kullanabilirsiniz. Eğer böyle bir özellik yoksa, AppLock gibi çeşitli uygulama gizleme uygulamalarını indirmeniz gerekir. Örneğin AppLock ile bir uygulamayı gizlediğinizde hesap makinesine bir şifre yazarak bile o uygulamayı açabiliyorsunuz. Bu derece güvenli bir şekilde Whatsapp’ı gizlemek mümkün oluyor. AppLock’u indirmek için buraya tıklayın. iOS cihazlarda da uygulamayı ana ekrandan silip, uygulama arşivinden erişebilirsiniz.

Eğer ikinci bir Whatsapp uygulaması indirip cihazınızda o uygulamayı indirmek istiyorsanız çeşitli Whatsapp uygulamalarını denemeniz gerekecektir. İsterseniz Whatsapp’ın orijinal uygulaması olan Whatsapp Business’i indirebilir ya da Whatsapp Aero gibi çeşitli üçüncü yazılımları kullanabilirsiniz. O uygulamaları da indirdikten sonra yukarıdaki uygulama gizleme adımlarını takip etmeniz gerekmektedir.

Whatsapp Uygulaması Nasıl Gizlenir?

Gizli Whatsapp indir işlemini yapmak yerine sizdeki Whatsapp’ı kolay bir şekilde gizlemek daha mantıklı olacaktır. Birçok Android telefonda uygulama gizleme özelliği bulunmaktadır. iOS cihazlarda da tabii ki bu özellik yer alıyor. Eğer Android bir telefon kullanıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak Whatsapp uygulamasını gizleyebilirsiniz. Tüm adımları bir bir uygulamaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

İlk olarak uygulamalarınızın listelendiği ana ekrana gelin ve sağ üstteki üç noktaya tıklayın.

Açılan menüden Ayarlar’a tıklayın.

Burada “Uygulamaları gizle” sayfasını göreceksiniz, tıklayarak sayfayı açın.

Uygulama listenizden Whatsapp’ı bularak gizlenecek uygulamalar arasına ekleyin.

Ardından “Tamam” seçeneğine dokunarak uygulamayı gizleyin. Böylece artık Whatsapp uygulaması gizlenmiş olacaktır.

Cihazınızda Whatsapp uygulamasını gizledikten sonra tekrardan geri bulmak için aynı adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Yalnızca aynı yerden “Ayarlar” butonuna tıkladıktan sonra “Uygulamaları gizle” sayfasına girmeniz yeterli. Gizli uygulamalar arasından Whatsapp’ı kaldırdıktan sonra tekrar Tamam’a bastığınızda uygulama artık gösterilir hale gelecektir.

iOS cihazlarda da ana sayfada Whatsapp’ın üzerine basılı tuttuktan sonra “Ana Ekrandan Sil” butonuna tıkladığınızda Whatsapp uygulaması gizlenmiş olacaktır. Böylece tek bir dokunuşla iPhone telefonunuzda Whatsapp uygulamasını gizlemiş olacaksınız. Herhangi bir ek uygulama veya farklı bir şey indirmenize gerek kalmamaktadır. Gizli Whatsapp indir işlemini yapmaktansa böyle yaparak kolayca kaldırmak daha kolay olacaktır.

Bu içeriğimizde gizli Whatsapp indir adımlarından detaylıca bahsettik. Cihazına gizli bir Whatsapp uygulaması kurmak isteyenler için verilmesi gereken tüm bilgilere yer verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir