1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Ranch Simulator Kadim Hazineler Yerleri 2024 (GÜNCEL)

Ranch Simulator Kadim Hazineler Yerleri 2024 (GÜNCEL)
0

Ranch simulator kadim hazineler yerleri nerede sorusu oyuncular tarafından sıkça aratılmakta. Ranch simulator oyuncuları kadim hazineler görevini tamamlamak ve hızlı para kazanmak için kadim hazinelerin yerini arıyor. Getirilen son güncellemeyle birlikte kadim hazinelerin yeri değiştirildi. Oyuncular bunun üzerine kadim hazinelerin yeni yerini bulmakta zorluk çekiyor. Peki, Ranch simulator kadim hazineler nerede?

Son zamanlarda Ranch simulator oyuncuları kadim hazineler görevini tamamlamak ve görevi tamamlamak için kadim hazinelerin yerini araştırıyor. Oyuna gelen son güncellemeyle birlikte oyuncular kadim hazinelerin yerini bulmakta zorluk çekiyor. Kadim hazinelerin yerini içeriğimizde detaylı bir şekilde açıklıyoruz.

Bu içeriğimizde Ranch simulator kadim hazineler yerleri nerede sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Oyuncular görevleri yerine getirmek ve hızlı para kazanmak için kadim hazinelerinin yerini arıyor. Ranch simulator oyunu hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte Ranch simulator kadim hazineler yerleri…

Ranch Simulator Nedir?

Ranch Simulator, gerçek hayat simülasyon oyunudur. Oyunda tarım, hayvancılık ve seracılık gibi işler yaparak hayatta kalmaya ve işlerinizi büyütmeye çalışarak vakit geçirmektesiniz. Oyunda birçok hayvan besleyebilir, istediğiniz sebze ve meyveyi dikebilir, tarım yapabilir, arıcılık yapabilirsiniz. Ek olarak Ranch Simulator hızlı para kazanma taktikleri yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ranch Simulator Kadim Hazineler Yerleri (GÜNCEL)

Ranch Simulator oyuncuları kadimin hazinelerinin yerlerini araştırmaya başladı. Kadimin Hazineleri 3 ögeden oluşmaktadır:

 • Hançer
 • Miğfer
 • Kadeh
ranch simulator kadim hazineler yerleri

Peki, Kadimin hazineleri yeri neresi işte detaylar:

1-) HANÇER:

ranch simulator kadim hazineler yerleri

Kadim hazineleri “Hançer“in yeri haritada buradadır.

2-) MİĞFER:

ranch simulator kadim hazineler yerleri

Kadim hazineleri “Miğfer“in yeri haritada buradadır.

3-) KADEH:

ranch simulator kadim hazineler yerleri

Kadim hazineleri “Kadeh“in yeri haritada buradadır.

Yukarıda detaylı bir şekilde kadim hazinelerinin yerini açıkladık. Ranch Simulator oyununda hızlı bir şekilde gelişmek, görevleri yerine getirmek ve çok hızlı para kasmak için kadim hazineleri görevini yapmanız gerekmektedir. Belirli bir süre aralığında görev yenilenmektedir. Bu görev sayesinde çok hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Kadim hazinelerinin yeri sabittir. Oyuna herhangi bir güncelleme gelmediği takdirde değişmemektedir. Yukarıda paylaştığımız konumlar günceldir.

Ranch Simulator oyununda kadim hazineleri dışında hızlı para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç taktik bulunmakta. Oyunda en çok para getiren iş hayvancılıktır. En çok para kazandıran ise domuzdur. Domuzların eti hem pahalıdır hem de 1 domuzdan çok fazla et çıkmaktadır. Hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız domuz işine girebilirsiniz.

Arıcılık bir diğer geliri güzel olan iştir. Fakat çok zahmetlidir. Arı kovanı bulmak, arıların bal üretmesini beklemek çok zahmetli iştir. Bu para kazanma taktiğini pek önermiyoruz. Buna ek olarak kümes oluşturup tavuk işine de girebilirsiniz. Keyiflidir fakat geliri diğer işlere göre biraz düşüktür. Hobi amaçlı yapılabilir. Tarım ve seracılık ise çok zahmetli işlerdir. Getiri ortalamadır. Kişinin keyfine ve zevkine göre yapılabilir. Kısacası Ranch Sımulator oyununda en çok para kazandıran iş hayvancılıktır. Hayvancılığa 1 dişi 1 erkek hayvan alarak başlayabilirsiniz. Kendileri zamanla çoğalıyorlar.

Bu içeriğimizde Ranch simulator kadim hazineler yerleri nerede sorusunun cevabını detaylı bir şekilde oyun haritası üzerinden açıkladık. Son zamanlarda Ranch Simulator oyuncular kadim hazinelerinin yerini bulmakta zorluk çekiyor. Oyuna gelen son güncellemeyle birlikte ise kadim hazinelerinin yeri değişti. Bunun üzerine kullanıcılar hem hızlı para kasmak hem de görevi geçebilmek için kadim hazinelerinin yerini internette araştırmaya başladı. İçeriğimizden kadim hazinelerinin yerini öğrenebilirsiniz. Ranch Simulator oyunu hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir