1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Ranch Simulator Hızlı Para Kazanma Taktikleri

Ranch Simulator Hızlı Para Kazanma Taktikleri
0

Ranch Simulator oyununda hızlı para kazanma taktikerini sizler için sıralayacağız. Bu yazımız da Ranch simulator hızlı para kazanma, kadimlerin hazineleri yeni harita, arı yerleri, petrol yerleri, sondaj yerleri, ambar, araba satma, çiftçilik, tarım, kümes ve ahır gibi oyuna dair tüm soruların cevaplarını vereceğiz. Hadi, yazımıza geçelim.

Ranch Simulator Hızlı Para Kazanma

Ranch Simulator hızlı para kazanma nasıl yapılır? Ranch Simulator, arkadaşlarınızla veya tek kişi oynayabileceğiniz gerçek hayat simülasyon oyunudur. 15 GB alan kaplamaktadır. Oyun sizi sıfırdan bir çiftlikte başlatarak, çiftliği geliştirmenizi hedefler. Hayatta kalmak ve çiftliğinizi geliştirmek sizin elinizdedir. Birçok yöntem ile para kazanabilir, çiftliğinizi genişletebilirsiniz. Peki, nasıl hızlı para kazanabililiriz? İşte detaylar.

1. Yöntem

İlk olarak oyuna başladığımız da elimize güzel bir para geçmesi için Hazine görevidir. Ödülü ise tam 2500 dolardır. Bu kadim hazine görevi size çok ciddi kazanç sağlayacaktır. Bu görevi haritadan bulup yaptıktan sonra oyununun bazı kısımlarında bu görev tekrar gelebiliyor. Bu görev oyunda en çok, en kolay para kazandıran sistem. Bay Çiftçi’ye giderek görevi alabilirsiniz. Kadim Hazineleri görevi nasıl yapılır?:

 • 1-) Kadeh
 • 2-) Hançer
 • 3-) Miğfer

Bu hazineleri haritanın belirli yerlerinden bularak 2500$ ödülünüzü alabilirsiniz.

2. Yöntem

Oyuna başladığınız zaman oyun size tavuk aldırır. Kümes kurarak tavuk işine girmiş oluyorsunuz. Tavuklar yumurta yumurtlar. Bu yumurtaları satarak gelir elde edebilirsiniz fakat bu yolu çok önermiyoruz. Çünkü yumurta geliri diğer gelirlere göre çok düşük kalıyor. Hobi amaçlı tavukçuluk yapabilirsiniz.

3. Yöntem

Bu yöntem en çok para kazandıran yöntemdir. 1 çift domuz alarak onlara ahır tarzı bir yer yapın. Domuzları beslemeyi ve su vermeyi unutmayın. Daha sonrasında domuzlar çiftleşerek yavrular dünyaya getirecek. Bir domuz 5-6 tane yavru dünyaya getirebiliyor. Domuzlar gün geçtikçe büyüyecek ve çok büyüdüğü zaman keseceksiniz. Markette et günleri oluyor. Bir büyük domuzdan ortalama 20-30 et çıkıyor. Markette et günleri olduğu zaman etleri 2x den satabiliyorsunuz. Bu sayede ciddi manada para kazanabilirsiniz. En çok kazandıran sistem bu şekildedir.

4. Yöntem

Bu yöntem biraz diğerlerine göre zahmetlidir. Seracılık veya çiftçilik yaparak gelir elde edebilirsiniz. Toprağa tohumları ekerek ve sulayarak onları yetiştirebilirsiniz. Daha sonra ise marketten bu sebzeleri satabilirsiniz.

5. Yöntem

Bu yöntem en çok kazandıran 2. yöntemdir. Petrol üretimi yapabilirsiniz. Petrolü haritanın belirli yerlerinde zeminden akan siyah sıvı şeklinde görebilirsiniz. Bunun üzerine sondaj koyarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu yöntem de de ciddi manada para kazanılabiliyor.

6. Yöntem

Bu yöntem arıcılık ile para kazanmadır. Arıcılık için gereken malzemeleri aldıktan sonra bal üreterek satabilirsiniz. Arılar, haritada rastgele yerlerde oluyor. Tüm haritayı gezerek arıları bulmanız gerekmektedir. Biraz zahmetli bir iştir. Geliri ortalamadır.

ranch simulator hızlı para kazanma

Not: Ranch Simülator oyununda hızlı para kazanmanın yolları bu şekildedir. Dilediğiniz yöntemi seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. En kolay yöntem ise dediğimiz gibi domuz eti satışıdır. Bunun için domuzlar alarak çiftleşmesini beklemeliyiz. Zaten 1 domuz 5-6 yavru doğuruyor. Zamanla ahırınız da domuzlardan yer kalmayacak. O yüzden geniş bir ahır yapmanızı öneririz. Daha sonra markete giderek et günü zamanlarında etlerinizi 2x’e yakın oranlarla satabilirsiniz. Araç alım-satımı ise galeriden yapabilirsiniz. Görevleri yerine getirerek ciddi manada gelir elde edebilirsiniz. Görevleri haritadan kontrol etmeyi unutmayınız.

Daha sonra ise ciddi gelirler elde etmeye başladığınız da hobi amaçlı at alabilirsiniz. Açık arttırma yerlerine giderek kendinize uygun bir at alabilirsiniz. Bu atı geliştirerek daha iyi yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir