1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Duolingo Super Ne Kadar? Duolingo Premium Fiyatları 2024

Duolingo Super Ne Kadar? Duolingo Premium Fiyatları 2024
0

Duolingo Super ne kadar, fiyatları nasıl soruları merak ediliyor. Duolingo’nun dil kursunu bitirmek ve tüm ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenler premium paketleri tercih ediyor. Dolayısıyla da Duolingo’nun premium ücretlerinin ne kadar olduğu araştırılıyor. Duolingo Plus adı verilen bu üyeliğin fiyatları hakkında detaylı bir içerik hazırladık. İşte Duolingo Premium fiyatları…

Duolingo, dil öğrenmek için oldukça başarılı olan uygulamalardan birisi. Türkiye’de oldukça popüler olan bu uygulama birçok dilde başarılı kurslar sunarak kullanıcılarına dil öğretmeyi amaçlıyor ve bunu başarıyor da. Ancak ücretsiz sürümün verimliliğinden daha fazlasını ücretli sürümü veriyor. Bu nedenle de birçok insan ücret ödeyerek Duolingo’yu kullanmak istiyor. Bu içeriğimizde de sizin için Duolingo Super ne kadar sorusuna yanıt vereceğiz. Duolingo Plus ne kadar? İşte tüm detaylar…

duolingo super ne kadar

Duolingo Super Ne Kadar?

Duolingo Super’in kilidini açmak istediğinizde karşınıza 2 seçenek çıkıyor. Bireysel ve aile planı arasından birini seçerek Duolingo Super üyeliği alabiliyorsunuz. Duolingo Super’in bireysel fiyatı aylık 69,99 olurken, aile planının aylık fiyatı 99,99 TL olmaktadır. İster yıllık isterseniz de aylık periyotlarda ödeme yapabilirsiniz. Duolingo Plus fiyatları aylık olarak 2024 yılı itibariyle bu şekildedir. Aşağıdaki tabloda fiyatlar hakkında daha fazla detay göreceksiniz.

PlanAylık ÜcretiYıllık Ücreti
Aile Planı99,99 ₺1.199,99 ₺
Bireysel Plan69,99 ₺839,99 ₺
Duolingo Premium Fiyatları 2024

Duolingo’da Super aboneliğine geçmek için ödemeniz gereken ücretler bunlardır. Aile planı aldığınızda bir hesabı 6 kişiye kadar kullanabiliyorsunuz. Böylece kişi başı ücret çok daha uygun fiyata mâl oluyor. Duolingo Super aboneliği almak istiyorsanız, bireysel ya da aile planını tercih etme imkanı sunuluyor.

Duolingo Super Özellikleri / Avantajları

Duolingo’nun ücretli üyeliği olan Duolingo Super aboneliğinin çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bunların başında gelen özellik sınırsız can özelliğidir. İstediğiniz kadar yanlış yapsanız dahi, canınız bitmeden Duolingo’yu kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Bu ve bunun gibi çeşitli avantajlar Duolingo Super’de yer alıyor. Aşağıdaki listede tüm avantajlara tek tek yer verdik.

 • Sınırsız can
 • Reklamsız kullanım
 • Beceriler alıştırması
 • Hataları gözden geçirme
 • Mücadelelere ücretsiz giriş

Bu özellikler ile dil öğrenme süreciniz daha hızlı ve kaliteli şekilde ilerliyor. Ayrıca abonelik iptalini istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bir taahhüt ya da cayma bedeli kesinlikle yoktur. Böylece istediğiniz zaman Duolingo Super aboneliği alabilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Duolingo Super ne kadar başlığı altında fiyat tablosu yer almaktadır.

Duolingo Super Nasıl İptal Edilir?

Duolingo Super aboneliğinizi iptal etmek oldukça basittir. Android veya iOS cihazınızda yalnızca birkaç adımda Duolingo Super aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer artık Duolingo’yu ücretli olarak kullanmak istemiyorsanız, abonelik iptali yaparak ücret ödemeyi bırakabilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için Android’de Google Play Store’a veya iOS’ta App Store’a girin. Ardından menüye gelerek “Abonelikler” sayfasına gelin. (iOS’ta sağ üst kısımdan profil fotoğrafınıza tıklayın, sonrasına Abonelikler sayfasına gelin.) Sonrasında bu sayfadan Duolingo aboneliğinizi seçerek iptal edin.

Duolingo Super planınızı iptal ettiğinizde, mevcut aboneliğinizin son gününe kadar aboneliğiniz devam eder ve bittiğinde bir daha yenilenmez. Ancak eğer aboneliğiniz bitmeden iptal ve iade talep ediyorsanız, bunun için başvuru yapmanız gerekmektedir. Android için buradan, iOS için buradan iade talebi oluşturabiliyorsunuz. Duolingo Super ne kadar sorusunu bu şekilde yanıtlamış olduk.

Bu içeriğimizde Duolingo Super ne kadar, Duolingo Plus ücretleri ne durumda konularına değindik. Duolingo’nun 2024 yılı güncel fiyatlarını tablo şeklinde listeledik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir