1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Emre Gül Kimdir? Emre Gül Ne Kadar Kazanıyor?

Emre Gül Kimdir? Emre Gül Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medya fenomeni Emre Gül kimdir? Emre Gül ne kadar kazanıyor? Emre Gül kaç yaşında? Emre Gül öldü mü? Emre Gül eşi? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımızda bu soruların cevabını sizler için vereceğiz. Buyrun, yazımıza geçelim.

Emre Gül Kimdir?

Kısa sürede sosyal medyada fenomen haline gelen Emre Gül kimdir? Emre Gül kaç yaşında? Emre Gül öldü mü? İşte detaylar…

Emre Gül, 23 Nisan 1994 yılında Adana şehrinde dünyaya gelmiştir. 29 yaşındadır. Aslen Adanalıdır. İlk YouTube platformuna Facia Üçlü kanalı ile girmiştir. Facia Üçlü ekibi şu şekildedir: Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül. Mami Emen ve Sefa Kındır normalde vine videoları çekmekteydi. Vine platformunun kapanmasından sonra YouTube platformunda geçmeye karar verdiler. Mami Emen ile Sefa Kındır Emre Gül’ü Facia Üçlü ekibine davet etmiştir. Emre Gül’de bu daveti kabul ederek Facia Üçlü kanalı kurulmuştur.

Facia Üçlü kanalına eğlence ve aksiyon içerikli videolar üretmeye başlamışlardır. İnsanlar bu üçlüyü çok seviyor ve abone oluyorlardı. Kısa süre içerisinde yüz bin takipçiyi geçmeyi başarmışlardı. İzlenmeleri oldukça yüksekti. Daha önce diğer YouTuberlar’ın çekmediği tarzda aksiyon dolu videolar çektiklerinden dolayı insanların ilgisini çekmeyi başarabilmişlerdi. Uzun bir süre bu şekilde video üretmeye devam ettiler. Daha sonrasında ise Emre Gül, Facia Üçlü ekibinden ayrılmak istediğini dile getirdi.

Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül’ün kurduğu Facia Üçlü kanalı kısa süre içerisinde milyon takipçiye ve izlenmeye ulaşmıştı. Kısa süre içerisinde fenomen haline gelmişlerdi. İnsanlar Facia Üçlü’nün videolarını çok beğeniyor ve bu sayede kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmayı başarabilmişlerdi. Uzun bir süre bu şekilde devam ettikten sonra Emre Gül, kanaldan ayrılmak istediğini dile getirdi. Mami Emen ve Sefa Kındır’da bu karara saygı duydu. Emre Gül, kendi bireysel kanalını açtı. Kendi videolarını çekmeye başlamıştı. Bu şekilde Facia Üçlü iki kişi kalmıştı.

Emre Gül’ün ayrılışından sonra Facia Üçlü iki kişi kalmıştı. Bunun üzerine Sefa Kındır ve Mami Emen kanala Emre Gül yerine Mami Emen’in kuzeni olan Sinan Poyraz’ı getirmişti. Artık yollarına bu şekilde devam etme kararı almışlardı. Emre Gül’ün ayrılışı ilkti fakat son olmayacaktı. Sinan Poyraz, Mami Emen ve Sefa Kındır bir süre bu şekilde video çekmeye devam ettiler. Daha sonra ise Facia Üçlü ekibi ise dağıldı.

Emre Gül’ün kanaldan ayrılışından sonra Facia Üçlü ekibi de bir çöküş içerisine girdi. Kanalda anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşandı. Bunun üzerine Mami Emen ve Sefa Kındır ayrılma kararı aldılar. Her ikisi de kendi kanallarını açarak Facia Üçlü ekibinin dağıldığını sosyal medya platformlarından açıkladılar. Sinan Poyraz ise Mami Emen’in yanında kalarak onunla beraber videolar çekmeye devam etmiştir.

emre gül kimdir

Emre Gül Ne Kadar Kazanıyor?

Emre Gül, Facia Üçlü kanalından ayrıldıktan sonra kendi bireysel kanalını açtı. Kendi bireysel kanalına eğlence tarzında videolar yüklemeye başladı. Kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Anlık olarak Emre Gül’ün abone sayısı 2.1 milyondur. Peki, Emre Gül YouTube’dan ne kadar kazanıyor?

Emre Gül, son 1 ayda YouTube’da 17 milyon görüntülenme almıştır. Bizim hesaplamalarımıza göre Emre Gül’ün YouTube’dan aylık geliri en az 170 bin TL’dir. Veriler tahmindir, kesin değildir. YouTube izlenmeleri baz alınarak hesaplanmıştır.

Sosyal medya fenomeni Emre Gül kimdir? Emre Gül ne kadar kazanıyor? Emre Gül kaç yaşında? Emre Gül öldü mü? Emre Gül eşi? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir