1. Anasayfa
 2. Finans

Enpara Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Enpara Başvuru İptali Nasıl Yapılır?
0

Enpara başvuru iptali yapmak için yapmanız gereken işlemleri tek bir yazıda derledik. Eğer Enpara hesabı açmak için başvuru yaptıysanız ya da kredi kartına başvuru yaptıysanız kolay bir şekilde başvuru iptali yapabilirsiniz. Enpara’da başvurunuzu iptal etmek için tek bir şey yapmanız yeterli olacaktır. İçeriğimizde başvurunuzu nasıl iptal edeceğinize dair tüm bilgilere bu içeriğimizde yer vereceğiz.

Türkiye’de en çok kullanılan bankacılık uygulamalarından biri olan Enpara’ya başvuru yaptığınızda başvurunuzu iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Enpara’nın yaklaşımı oldukça iyidir. Herhangi bir sorun yaşamadan Enpara başvuru iptalinizi yapabilirsiniz. Hesap açılış başvurunuzu, kredi kartı başvurunuzu veya diğer Enpara başvurularınızı anında iptal edebiliyorsunuz. Bunu nasıl yapacağınıza gelin birlikte bakalım..

enpara başvuru iptali

Enpara Başvuru İptali Yapma 2024

Enpara’da yaptığınız bir başvuruyu iptal etmek istiyorsanız burada yazılan adımları uygulamanız gerekmektedir. Hangi başvuru türünde iptal işlemi yapacağınızı belirledikten sonra aşağıda ilgili başlığın altındaki rehberi okumanız yeterli olacaktır. Herhangi bir konuda desteğe ihtiyacınız olursa yorumlar kısmından yardım isteyebilirsiniz.

İlk olarak Enpara hesap açılışında yapılan başvurunun iptalinden bahsedeceğiz. Enpara hesabı açmak için bir başvuru oluşturduğunuzda hesap açılışını iptal etmeniz mümkün oluyor. Böylece Enpara başvuru iptalinizi yapabiliyorsunuz.

Enpara Hesap Açılış Başvuru İptali

Enpara hesabınızı açarken bir başvuru yaptıysanız ve hesap açmaktan vazgeçtiyseniz, bu başvuruyu iptal etmenin tek yolu çözüm merkezi ile iletişime geçmek olacaktır. Enpara’nın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 3663 numarasını arayarak başvurunuzu iptal etmek istediğinizi ve hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilcileri size anında destek sağlayarak başvurunuzu iptal edeceklerdir. Bu şekilde hesap açılış işlemini iptal edebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvuru İptali Yapma

Enpara başvuru iptali yapmak isteyenlerin bazıları da kredi kartı başvurusunu iptal ettirmek istiyor. Eğer Enpara üzerinden bir kredi kartına başvurduysanız ve kredi kartı almaktan vazgeçtiyseniz, başvurunuzu iptal edebilirsiniz. Ya da başvurunuz onaylansa bile kredi kartınızı anında iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için yine Enpara’nın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. İster Enpara mobil uygulaması üzerinden isterseniz de çözüm merkezini arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde kredi kartı başvurunuzu iptal etmek istediğinizi ya da eğer onaylandıysa kredi kartınızı iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Kredi kartınızın iptal edilmesi için herhangi bir şart, koşul veya taahhüt yoktur. Borcunuz olmadığı sürece Enpara kredi kartını dilediğiniz zaman geçici olarak kapatabilir veya iptal edebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Enpara İletişim Bilgileri

Enpara ile iletişime geçmek için tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Yazılı olarak iletişime geçebileceğiniz en hızlı nokta Enpara mobil uygulaması içerisindeki çözüm merkezi olacaktır. Eğer farklı bir iletişim kanalı arıyorsanız da aşağıdaki bilgileri kontrol etmenizi tavsiye ederiz;

Telefon: 0850 222 3663
E-posta: cozum@enpara.com
Twitter: @Enparacom

Bu bilgileri kullanarak Enpara müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Enpara müşteri hizmetleri ile genellikle çok hızlı bir şekilde iletişime geçilebiliyor. Geri dönüş hızı en yüksek müşteri hizmetlerine sahip olan bankalar arasında Enpara ilk sıralarda yer almaktadır. Bu sayede Enpara başvuru iptali işlemlerinizi birkaç dakikada çözüm merkezi ile çözebilirsiniz. Enpara çözüm merkezinin mesai saatleri sabah 08:00 ile gece 01:00 arasındadır. Bu saatler aralığında iletişime geçebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Enpara’ya yapmış olduğunuz bir başvuruyu nasıl iptal edebileceğinizden bahsettik. İptal etmek için kullanmanız gereken iletişim kanallarını da detaylı olarak paylaştık. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir