1. Anasayfa
 2. Finans

Enpara ile Ne Kazandım Nedir? Nasıl Kullanılır?

Enpara ile Ne Kazandım Nedir? Nasıl Kullanılır?
0

Enpara mobil uygulaması üzerinden ana sayfanın en altına indiğinizde, “Enpara ile ne kazandım?” başlıklı bir sayfa görüyorsunuz. Sayfaya girdiğinizde karşınıza bugüne kadar ne kadar kazandığınızı gösteren bir tutar çıkmaktadır. Bu tutarın anlamı ve nasıl hesaplandığı hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik. Peki Enpara ile ne kazandım nedir? Enpara ile ne kazandım nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar.

Enpara, masrafsız bankacılığı ve sunduğu çeşitli avantajlar nedeniyle oldukça fazla tercih edilen bir banka. Bankanın yaptığı kampanyalar ve kurtardığı masraflar ile biriktirilen Enpara ile ne kazandım nedir gelin birlikte öğrenelim. Bu özellik çok uzun zamandır Enpara’da mevcut. Peki bu parayı çekebilir misiniz? Bu para nerede tutuluyor? Gelin birlikte göz atalım…

enpara ile ne kazandım nedir

Enpara İle Ne Kazandım Nedir?

Enpara İle Ne Kazandım, bugüne kadar Enpara’nın sizi kurtardığı masrafların ve bugüne kadarki elde ettiğiniz mevduat hesap gelirlerinizin toplamını göstermektedir. Orada bulunan tutar yalnızca bir hesaplamadan ibarettir ve çekilebilir bir para değildir. Enpara, yaptığınız para transferlerinden almadığı ücretleri ve mevduat hesaplarınızdan elde ettiğiniz faiz gelirlerini hesaplayarak bugüne kadar Enpara sayesinde ne kadar kazandığınızı gösteriyor. Enpara’nın çeşitli kampanyalarından kazandığınız tutarlarda burada görülebilir.

Enpara ile ne kazandım sayfasının en üst kısmında ne kadar süredir Enpara kullanıcısı olduğunuz hesaplanır. Altında ise para transferlerinden, hesap işletim ücretlerinden, ve kredi kartı aidatlarından elde ettiğiniz tasarruf hesaplanır. Varsa mevduat hesaplarınızın gelirleri de eklenerek, Enpara ile bugüne kadar ne kadar gelir elde ettiğiniz en alt kısımda gösterilir. Enpara ile ne kazandım nedir, nasıl kullanılır sorusuna bu içeriğimizde tamaen yanıt bulabilirsiniz.

Enpara İle Ne Kazandım Nasıl Kullanılır?

Aslında bu özellik kullanılabilir farklı bir özellik değildir. Birçok kullanıcı bu sistemin bir kumbara olduğunu içerisindeki paranın çekildiğini sansa da, yalnızca size yapılan hesaplamaları gösteren, bankanın sizi hangi masraflardan kurtardığını hesaplayan küçük bir özelliktir. Burada bulunan tutar çekilemez ya da bir yerde biriktirilmez. Çünkü ortada öyle bir para yok. Sadece yaptığınız para transferlerinde ödemediğiniz işlem ücretleri, ödemediğiniz kart aidatları Enpara’nın sizi hangi masraflardan kurtardığını gösterir.

Enpara İle Kazandığım Para Nasıl Çekilir?

Ne yazık ki burada bulunan tutar çekilebilir bir para değildir. Yalnızca bir hesaplamadan ibarettir. Bu nedenle, buradaki para çekilemez. Sadece bugüne kadarki ettiğiniz tasarrufu hesaplayan basit bir araçtır. Enpara’ya kaç yıldır üye olduğunuzu ve bu üyelik süresi boyunca nelerden tasarruf ettiğinizi tek ekranda göstermektedir. Enpara ile ne kazandım nedir başlığının altında detaylıca bu konudan bahsettik.

Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Enpara kredi kartına başvurmak için buraya tıklamanız gerekiyor. Ardından kişisel bilgilerinizi doldurarak başvurunuzu Enpara’ya göndermelisiniz. T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve doğum tarihinizi bu formdan doldurduktan sonra Enpara’dan gelen SMS ile numaranızı doğrulayın. Ardından iletişim bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ve adres bilgileriniz alındıktan sonra başvurunuz sisteme düşer. Size en uygun limit ile birlikte kredi kartınız size teslim edilir. Daha fazla bilgi almak için Enpara sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eğer özet geçecek olursak Enpara’da bulunan bu kısımdan para çekmek mümkün değildir. Orada herhangi bir para da zaten mevcut. değildir. Sadece Enpara kullanarak kurtulduğunuz masrafları hesaplayan ufak bir sistemdir. Bu nedenle orada yazan tutar çekebileceğiniz ya da kullanabileceğiniz bir tutar değildir.

Bu içeriğimizde sizlere Enpara ile ne kazandım nedir sorusuna yanıt verdik. Görüşleriniz ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Yorumlar kısmında bizimle paylaşmak istediğiniz tavsiyeleri gönderebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir