1. Anasayfa
 2. Gündem

İnci Taneleri Azemin Çocukları Kim? Azemin Kızı Dilber mi?

İnci Taneleri Azemin Çocukları Kim? Azemin Kızı Dilber mi?
0

İnci Taneleri Azemin çocukları kim sorusu uzun süredir gündemde. Son zamanların en iddialı dizilerinden biri olan ve oldukça popüler olan İnci Taneleri dizisi, kısa sürede en çok seyredilen dizilerden birisi oldu. Her hafta Perşembe günleri Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan bu dizi TV dünyasının tarihine geçecek dizilerden birisi. Bunun nedeni ilk bölümünden itibaren kitleleri kendisine çekmeyi başarması oldu. Peki İnci Taneleri Azemin çocukları kim? Azemin kızı Dilber mi? Gelin birlikte dizinin olayını öğrenelim…

Dizide Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Azem Yücedağ karakterinin çocuklarının kim olduğu merakla araştırılıyor. Dilber’in, Azem’in kızı olduğuna dair iddialar da bulunuyor. Dizinin yayınlanan son bölümünden sonra İnci Taneleri Azemin çocukları kim sorusu sosyal medyada gündeme geldi. Aynı zamanda seyircilerin büyük bir çoğunluğu Azemin kızı Dilber mi sorusunu ortaya attı. Bu iddialara gelin dizinin hikayesine göre bir yanıt verelim.

inci taneleri azemin çocukları kim

İnci Taneleri Azemin Çocukları Kim?

Dizinin en çok merak edilen konusu Azemin çocuklarının kim olduğu oldu. Hapishaneden çıktıktan sonra çocuklarını bulup bir araya getirmeye çalışan karakterimiz Azem’in kızlarını bulma mücadelesi sürüyor. Aradan geçer yılların ardından cezaevinden çıkarak çocuklarını aramaya başlayan Azem Yücedağ’ın bu mücadelesi izleyicileri ekran başında heyecanlandırdı. Şu anda İnci Taneleri Azemin çocukları ortaya çıkmış değil. Dizinin ilerleyen bölümlerinde başrollerden biri olan Azem’in çocuklarının kim olduğunu öğreneceğiz.

Azem’in çocuklarının 7. veya 8. bölümde ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Yayınlanan fragmanlarda katılan yeni oyuncuların Azem’in çocukları olabileceği düşünülüyor. Ancak tabii ki henüz çocuklarının tam olarak kim olduğunu bilmiyoruz. Dizinin ilerleyen bölümlerinde çocuklar hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

Azemin Kızı Dilber mi?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi henüz Azem Yücedağ’ın çocukları hakkında net bir bilgi dizide yer almadı. Ancak Dilber’in Azem’in kızı olmadığı tahmin ediliyor. Tabii ki dizinin ters köşe yapma ihtimali de bulunuyor. Bugün akşam yayınlanacak olan yeni bölümde Azem’in çocukları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacağımız tahmin ediliyor. Dizinin fragmanında yer alan yeni oyuncular oldukça dikkat çekti. Azem’in çocukları ile bağlantıları olabileceği düşünülüyor.

Henüz dizide çocukların kim olduğu gösterilmese de, seyircilerin çoğunluğunun tahminine göre Dilber, Azem’in kızı değildir. Dizinin yeni fragmanında Kubilay Aka’yı görüyoruz. Aynı zamanda farklı bir kadın oyuncunun da yer aldığı bu bölümde Azem’in çocukları hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Azem Neden Hapse Girdi?

Dizinin hikayesine göre başrollerden biri olan Azem Yücedağ, bir edebiyat öğretmeniydi ve kendisi gibi öğretmen olan eşini öldürerek cinayet büro tarafından tutuklanmıştı. Yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ, çocuklarına yeniden kavuşmak ve onları bir arada toplamak için mücadele vermeye başladı. Azem, hapisten çıkar çıkmaz çocuklarını aramaya başladı. İnci Taneleri Azemin çocukları kim ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Cinayet olayının ardından Azem’in Ö. ve U. isimlerindeki çocukları devlet tarafından koruma altına alınmıştı. Şimdi ise Azem Yücedağ, aradan geçen yıllar sonra çocuklarını bulmaya çalışıyor. Çocuklarını bir arada toplamak için mücadele etmeye devam ediyor.

Ayrıca gerçek katilin Azem Yücedağ olup olmadığı konusunda da sosyal medyada tartışmalar devam ediyor. Dizideki Azem’in cinayet hakkında suskun kalması ve cinayetin gizemini koruması, dizinin ters köşe yapabileceğini düşündürmüyor değil. Azem Yücedağ’ın cinayeti üstlenmiş olma ihtimali de tartışma konuları arasında yer alıyor.

Bu içeriğimizde İnci Taneleri Azemin çocukları kim sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Ayrıca İnci Taneleri Dilber Azemin kızı mı konusuna da değindik. İçerik hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir