1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Kick Nasıl Abone Olunur? 2024

Kick Nasıl Abone Olunur? 2024
0

Kick nasıl abone olunur? 2024 sorusu birçok Kick kullanıcısı tarafından merak konusu haline geldi. Kick platformunda dilediğiniz yayıncıyı takip edebilir ve abone olabilirsiniz. Abone olarak yayıncıyı hem desteklemiş olursunuz hem de abonelere özel avantajlı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Kick, dünyanın en büyük yayın platformu Twitch’e rakip olarak geliştirildi. Kick, çıkışından itibaren birçok Twitch yayıncısını kendi saflarına katmayı başardı.

Twitch’in son yıllardaki sert politikaları sebebiyle birçok yayıncı ve kullanıcı Kick platformuna geçiş yaptı. Twitch’in bu sert politikaları dünyada çok ses getirdi. Birçok Twitch yayıncısı ve kullanıcısı Twitch’in bu sert politikalarına ve banlanma olaylarına sert tepki gösterdi. Kick, rakibi Twitch’e göre hem daha esnek kuralları hem de yayıncıya daha yüksek komisyon vermesi sebebiyle birçok kişinin tercihi haline geldi. Kick platformunda sevdiğiniz yayıncıya abone olarak destek olabiliyorsunuz. Peki, Kick nasıl abone olunur?

Bu içeriğimizde Kick nasıl abone olunur? 2024 sorularını cevaplandıracağız. Kick kullanıcıları yayıncılara nasıl abone olacağını araştırmaya başladı. Nasıl abone olacağınızı sizler için adım adım anlattık. Hadi içeriğimize geçelim, işte tüm detaylar…

Kick Nasıl Abone Olunur?

Kick platformunda yayıncılara abone olarak destek olabilirsiniz. Son zamanlarda Kick kullanıcıları Kick nasıl abone olunur sorularını araştırmaya başladı. Aşağıda nasıl abone olacağınızı adım adım anlattık. Kick, dünyanın en büyük yayın platformu olan Twitch’e rakip olarak çıkartıldı. Kick, rakibi Twitch’e göre hem daha esnek kuralları hem de yayıncıya daha yüksek komiyon gibi birçok avantajlı özelliği ile kullanıcıları kendine çekiyor. Kick, üstelik rakiplerine göre izleyicilere daha az reklam izleterek, izleyiciyi bunaltmamaya özen gösteriyor.

Twitch’in dünyadaki sert politikaları Türkiye’de de maalesef farksız değil. Hatta Türkiye’de daha kötü bile diyebiliriz. Çünkü Twitch geçtiğimiz yıllarda apar topar Türkiye’den çekilerek, Türkiye’deki faaliyetlerine son verdi. Türkiye’yi Orta Doğu ülkeleri arasına alarak, Türkiye’den ayrıldı. Twitch’in bu kararına Türk yayıncılar ve kullanıcılar çok sert tepki gösterdi. Kick ise doğru zamanlama ile birçok Türk Twitch yayıncısına teklifler götürdü. Bu sayede birçok Twitch yayıncısı Kick’e geçti. Kick, bu sayede Türkiye’de kısa süre içerisinde yüz binlerce kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Twitch platformundan birçok ünlü yayıncı Kick platformuna geçiş yaptı. Kick platformuna geçiş yapan Twitch yayıncıları yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde en son Kick’e Elraenn transfer oldu. Elraenn kısa süre içerisinde yüz binlerce takipçiye ulaşarak, Kick Türkiye’de en yüksek takipçi sayısına ulaştı. Kick platformunda kullanıcılar sevdiği yayıncıyı takip edebiliyor ve abone olabiliyor. Sevdiğiniz bir yayıncıya 5 dolar karşılığında abone olabiliyorsunuz. Kick kullanıcıları ise nasıl abone olunacağına dair araştırmalar yapmakta. İşte, adım adım Kick nasıl abone olunur?:

 • İlk olarak dilediğimiz bir yayıncının hesabına veya canlı yayına giriş yapıyoruz.
 • En sağ kısımda bulunan ‘Abone Ol‘ tuşuna basıyoruz.
kick nasıl abone olunur
 • Önümüze açılan pencerede abonelik fiyatını görüyoruz ve ‘Abone Ol‘ tuşuna bir kez daha basıyoruz.
kick nasıl abone olunur
 • Satın alma ekranında kart bilgilerimizi girerek abone olma işlemini tamamlıyoruz.
kick nasıl abone olunur

Yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde tamamlayarak abone olma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz yayıncıya abone olarak, yayıncıya destek olabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Kick nasıl abone olunur? 2024 sorusunun cevabını açıkladık. Kick kullanıcıları sevdiği yayıncıları abone olup, destekleyebilir. Özetlemek gerekirse yayıncının profil kısmında bulunan ‘Abone Ol’ seçeneğine tıkladıktan sonra gerekli bilgileri giriyoruz. Bilgileri girdikten sonra ‘Kaydet’ seçeneğine basarak işlemi tamamlamış oluyorsunuz. Kick platformu hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için oldukça değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir