1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Ceyda Kasabalı Ne Kadar Kazanıyor? Kimdir? Boyu Kilosu?

Ceyda Kasabalı Ne Kadar Kazanıyor? Kimdir? Boyu Kilosu?
0

Ceyda Kasabalı ne kadar kazanıyor sorusu “Noluyo Ya¿” kanalının izleyicileri tarafından sıklıkla soruluyor. Fırat Albayram ile birlikte “Noluyo Ya¿” kanalında içerik üreten Ceyda Kasabalı, sevilen kadın youtuberlardan birisidir. Eşi Fıral Albayram ile 2016 yılından beri Youtube ve diğer sosyal medya platformlarında içerik üretmektedirler. Bu nedenle de kendisi hakkında merak edilen birçok soru bulunuyor. Bu içeriğimizde Ceyda Kasabalı’nın aylık kazancından ve kendisine dair tüm detaylardan bahsettik. İşte tüm detaylar…

Youtube Türkiye’de eğlence kanallarının başında gelen Noluyo Ya¿ kanalı, son yıllarda çok fazla seyrediliyor. Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı tarafından yönetilen bu kanalın 5 milyondan fazla abonesi var. Uzun yıllardır içerik üretilmeye devam eden bu kanaldan birlikte gelir eden evli çift hakkında birçok şey merak ediliyor. Noluyo Ya¿ kanalının sahipleri hakkında her şeyi araştırarak sizler için derledik…

ceyda kasabalı ne kadar kazanıyor

Ceyda Kasabalı Kimdir?

3 Ocak 1987’de İstanbul’da doğan Ceyda Kasabalı, üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Tiyatro bölümünde tamamladı. Sonrasında ise Babam Sağolsun dizisi ile kariyerine ilk adımını attı. Sonrasında da birçok yapımda rol alan Ceyda Kasabalı, 2016 yılında Fırat Albayram ile birlikte Noluyo Ya? kanalını kurdu. Temmuz 2016’da Fırat Albayram ile evlenip, birkaç ay sonra; Eylül’de Youtube’a eşiyle birlikte adım attı. Yalnızca Youtube değik, Twitch ve Tiktok platformlarında da aktif olarak takipçileri için içerik üretmeye devam eden Noluyo Ya kanalı, günümüzde Youtube Türkiye’nin en çok izlenen eğlence kanallarından birisi olmayı başarmıştır.

Ayrıca Ceyda Kasabalı, yalnızca Youtube ve Twitch’te değil, Instagram’da da aktif bir fenomendir. Instagram hesabında ürettiği çeşitli içerikler ile 3 milyon takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Instagram hesabını fazlasıyla aktif olarak kullanan Kasabalı, sık sık paylaştığı hikayeler ve reels videoları ile takipçilerini eğlendirmeye devam ediyor.

Ceyda Kasabalı Ne Kadar Kazanıyor?

Bildiğiniz üzere sosyal medyadan para kazandıran en büyük etkenler sponsorluklar ve reklamlardır. Youtube’da reklam ve üyeliklerden gelir eden Noluyo Ya kanalı, son 1 ayda yaklaşık 40 milyon izlenmeye ulaşmıştır. Bu, Youtube dünyası için oldukça başarılı bir sayıdır. Tabii ki bunun kazancıda oldukça fazladır. Socialblade verilerine göre Noluyo Ya? kanalının sadece Youtube reklamlarından elde ettiği gelir aylık en az 114 bin dolar, en fazla ise 1.8 milyon dolar. Tabii ki bu rakamlar çok uç rakamlar. Ancak tahmini olarak Noluyo Ya? kanalının aylık en az 114 bin dolar kazandığı verisi veriliyor. Bu da Türk lirasına göre hesaplandığında 3 milyon 700 bin TL etmektedir. Bu gelire Youtube sponsorlukları, Instagram sponsorlukları ve Tiktok gelirleri dahil değildir. Bu veriler tabii ki de kesin veriler değildir. Yalnızca tahmini verilere yer verilmiştir.

Diğer gelirler ile birlikte Noluyo Ya? kanalının kazancını ortalama olarak aylık 4 milyon TL diyebiliriz. Tabii ki de bu bir tahmindir. Ayrıca bu gelirin tamamı Ceyda Kasabalı’ya ait değildir, Fırat Albayram ile birlikte yönettiği kanalın birçok gideri de bulunmaktadır. Ceyda Kasabalı ne kadar kazanıyor sorusuna en net şekilde yanıt verdik.

Ceyda Kasabalı Boyu Kilosu Ne Kadar?

Oyuncu ve Youtuber Ceyda Kasabalı’nın boyu 1,68 olurken, kilosu ise 54’tür. Bu veriler değişiklik göstermiş olabilir. Popüler eğlence kanallarından birinin sahibi olan Ceyda Kasabalı’nın boy ve kilosu da oldukça merak edilen bir konudur. En son yayınlanan verilere göre boyunun 1,68 olduğunu biliyoruz. Ancak Ceyda Kasabalı’nın güncel olarak kaç kilo olduğu bilgisine herhangi bir yerde rastlayamadık.

Bu içeriğimizde, Ceyda Kasabalı ne kadar kazanıyor sorusuna tüm detaylarıyla birlikte yanıt verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir