1. Anasayfa
 2. Finans

Mars Kart Güvenilir mi? Yaş Sınırı Kaç? Ücreti Nedir?

Mars Kart Güvenilir mi? Yaş Sınırı Kaç? Ücreti Nedir?
0

Papara, ININAL ve diğer finans uygulamalarının ardından şimdi de Mars NEO ortaya çıktı. Mars kart ismi verilen bu kart aynı diğer uygulamalar gibi banka hesabına gerek kalmadan birçok finansal hizmet için kullanım avantajı sağlıyor. Son zamanlarda ismini çok kez duyuran Mars Kart güvenilir mi? Mars kart yaş sınırı ve ücreti nedir? Tüm bunlar hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik. İşte Mars Kart hakkında en çok sorulan sorular ve yanıtları…

Mars Kart aslında bildiğimiz Papara ve İninal uygulamalarından biraz farklı bir çalışma sistemine sahip. Bu finans hizmeti size diğer tüm banka hesaplarınızı ve tüm kartlarınızı tek bir uygulamadan yönetmenize olanak sağlıyor. Çeşitli özellikler ile ön plana çıkan bu uygulama hakkında tabii ki akıllarda birçok soru işareti var. Gelin birlikte bunlara göz atalım.

mars kart güvenilir mi

Mars Kart Nedir?

Tabii ki öncelikle ilk bilmemiz gereken şey Mars Kart’ın ne olduğudur. Mars Kart, tüm banka ve kredi kartlarınızı tek bir uygulamadan birleştirmenizi sağlar. Tüm kartlarınızı tek bir uygulamadan yönetebiliyor, harcamalarınızı birden fazla karta bölebiliyor ve tüm banka ATM’lerinden QR ile ücretsiz para çekebiliyorsunuz. Bu ve bunlar gibi birçok farklı avantajı bulunan Mars uygulaması henüz yeni bir uygulama olduğundan, birçok insanın aklında Mars kart güvenilir mi sorusu takılı kalıyor.

Özetle Mars kart, tüm banka ve kredi kartlarınızı birleştirdiğiniz ve tek bir uygulamadan yönettiğiniz bir sistemdir. Mars Kart’ın birkaç farklı üyelik türü bulunmaktadır. Bunlar “Mars Starter, Mars Prime, Mars Platinum ve Mars Titanium Metal” olarak 4’e ayrılmaktadır. Ücretsiz üye olarak Mars Starter üyeliği ile platforma başlıyorsunuz.

Mars Kart Yaş Sınırı var mı? Varsa Kaç?

Mars hesap sahibi olmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Mars Kart ve Mars uygulamasını kullanmak için tabii ki de bir yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaş sınırı 18 olarak belirlenmiş ve 18 yaşından küçük kullanıcıların hesap açmasına izin verilmemektedir. Bu nedenle eğer yaşınız 18’den küçük ise, ne yazık ki Mars Kart’ı ve Mars uygulamasını kullanamıyorsunuz.

Mars Kart Ücreti Nedir?

Mars hesabı açmak tamamen ücretsizdir. Mars uygulamasında Mars üyesi olduktan sonra Mars Prime, Mars Platinum ya da Mars Titanium Metal Card’larından birini dijital ya da adresine gönderilmek üzere fiziksel kart olarak alabilirsiniz. Mars hesabında Kartlarım > Üyeliğimi Yükselt menüsünden üç kart tipinden birini seçerek dilediğin kartı alabilirsiniz. Kart ücretli hakkında ne yazık ki bilgimiz bulunmuyor. Hesap açtıktan sonra kart başvuruları kısmından bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Şimdi gelelim Mars Kart güvenilir mi sorusuna.

Mars Kart Güvenilir mi?

Mars Kart güvenilir mi sorusuna Mars Kart’ın Sık Sorulan Sorular sayfasında şu bilgilere yer verilmiştir: “Mars faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde yürütmekte ve Mars kullanıcılarına ait tüm bakiyeler Merkez Bankası nezdinde açılan hesaplarda korunmaktadır. Mars kanunen kullanıcı bakiyelerini işletemez, bakiyelerden faydalanamaz ve faiz elde edemez.” Burada Mars’ın güvenli olduğu ifade edilmektedir. Tabii ki araştırma yapmadan hiç bir uygulamaya güvenmenizi tavsiye etmeyiz. Bu nedenle Mars Kart hakkında daha fazla araştırma yaparak güvenilir olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Alakasız.com olarak Mars Kart ya da bağlı olduğu kuruluş ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Yalnızca Mars Kart almak amacıyla araştırma yapanları bilgilendirmek amacıyla internet ortamından elde ettiğimiz veriler ile Mars Kart güvenilir mi başlığında bu yazıyı hazırladık. İçerik hakkında görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bize bildirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir