1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Kick Nasıl Bağış (Donate) Atılır?

Kick Nasıl Bağış (Donate) Atılır?
0

Kick nasıl bağış (donate) atılır sorusu Kick kullanıcıları tarafından sıkça aratılmakta. Kick kullanıcıları yayıncılara nasıl bağış atacağını, donate nasıl gönderebileceğini araştırmaya başladı. Kick’te donate atmak aslında bir o kadar basit. Nasıl donate atabileceğinizi tek tek detaylı bir şekilde anlatacağız. Kick platformunun kısa sürede geniş kitlelere ulaşmasıyla birlikte birçok kullanıcı Kick platformu hakkında araştırmalar yapmaya başladı.

Son zamanlarda Kick kullanıcıları yayıncılara nasıl donate atacağını, nasıl bağış gönderildiğini merak ediyor. Kullanıcılar bağış gönderme yerini bulamadıklarını söylüyor. Aslında bağış atmak bir hayli basit. Kick platformunun son zamanlarda aşırı popüler olmasıyla birlikte milyonlarca kullanıcı bu platformu daha detaylı araştırmaya başladı. Peki, Kick nasıl bağış (donate) atılır?

Bu içeriğimizde Kick nasıl bağış (donate) atılır sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Son günlerde Kick platformu kullanıcıları yayıncılara nasıl bağış atabileceğini araştırmaya başladı. İçeriğimizde adım adım nasıl donate atabileceğinizi detaylı bir şekilde açıkladık. Kick platformu hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları yazımız da mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte Kick nasıl bağış (donate) atılır sorusunun cevabı sizlerle…

Kick Nasıl Bağış (Donate) Atılır?

Twitch’e rakip olarak geliştirilen Kick, son zamanlarda aşırı popüler durumda. Twitch’in sert ve ağır politikaları kullanıcıların Kick platformuna geçiş yapmasını sağlıyor. Son zamanlarda Kick kullanıcıları yayıncılara nasıl bağış (donate) atılır sorusunu sormaya başladı. Aslında donate atmak oldukça basit. İşte, Kick nasıl bağış (donate) atılır?

Kick platformunda sevdiğiniz yayıncıya bağış (donate) atmak için yayıncının hakkında kısmına gelmelisiniz. Hakkında kısmında bulunan donate seçeneği ile ByNoGame sitesi üzerinden bağış (donate) gönderebiliyorsunuz. Bazı yayıncılar hakkında kısmına bağış (donate) seçeneği koymayabiliyor. O yayıncılara abone olarak ve abonelik hediye ederek destekte de bulunabiliyorsunuz.

Bazı yayıncılara donate atabiliyorken bazı yayıncılara donate maalesef gönderemiyorsunuz. Donate yerine yayıncılara abonelik hediye edebilirsiniz. Kick platformunda sevdiğiniz yayıncıya abone olarak, bağış (donate) atarak ve abonelik hediye ederek destekte bulunabilirsiniz.

kick nasıl bağış (donate) atılır

Kick Donate (Bağış) Atamıyorum Sorunu

Kick kullanıcıları son zamanlarda bir sorun ile karşı karşıya. Kullanıcılar yayıncılara donate, bağış atamadıklarını sorun yaşadıklarını bildirdi. Twitch’e rakip olarak geliştirilen Kick platformu çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Twitch’in çok sert ve ağır politikaları insanların Kick platformuna geçişini hızlandırdı. Kick platformu rakiplerine göre daha esnek kuralları, yayıncıya daha yüksek komisyonu ve daha az reklam gibi avantajlı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bazı kullanıcılar son zamanlarda bir sorundan müzdarip.

Kick donate atamıyorum, kick bağış atamıyorum sorunu son zamanlarda birçok kullanıcının başına gelmekte. Kullanıcılar sevdiği, izlediği yayıncıları desteklemek için donate (bağış) atmak istediklerinde sorunla karşılaştıklarını ve bu sorunun nasıl giderilebileceğini, çözüm yollarını araştırıyor. Bu sorunun çözümü aslında bir o kadar basit. Nasıl mı? İşte Kick donate atamıyorum sorununun çözümü:

Kick platformunda her yayıncının donate (bağış) ekranı bulunmamaktadır. Aslında bu bir sorun değildir. Bu yayıncının kendi tercihidir. Donate ekranı bulunan yayıncılar, hakkında kısmına donate seçeneğini koyar. Fakat bazı yayıncılar donate (bağış) istemediklerinden dolayı donate seçeneği koymaz. Donate seçeneği koymayan yayıncılara abone olarak veya abonelik hediye ederek destek de bulunabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Kick nasıl bağış (donate) atılır sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Son zamanlarda birçok Kick kullanıcısı yayıncılara nasıl donate, bağış atıldığını araştırmaya başladı. Nasıl donate atabileceğinizi içeriğimizde detaylı bir şekilde adım adım açıkladık. Kick platformu hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Daha fazla ‘Alakasız‘ içeriklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir