1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Harry Potter Dizisi Oyuncuları (2026)

Harry Potter Dizisi Oyuncuları (2026)
0

Yıllardır konuşulan Harry Potter dizisi, 2026 yılında yayınlanacak. Merakla beklenen ve çok konuşulan dizinin yayınlanacağı tarihin açıklanmasının ardından gündeme birçok soru geldi. J. K. Rowling’in fantastik romanlarından sinemaya uyarlanan bu serinin dizi versiyonu da 2026 yılında seyirciyle buluşacak. Harry Potter dizisi oyuncuları da şimdiden belli olmaya başladı bile.

Bir roman serisinden sinemaya uyarlanan ve tarihin en popüler sinema serilerinden birisi olan Harry Potter’ın dizisinin çıkmasına yalnızca birkaç yıl kaldı. Çıkacak olan dizinin de yine J. K. Rowling’in yedi romanına bağlı bir senaryosu olacağı ve dışına çıkmayacağı belirtildi. Oyuncu kadrosu hakkında da çeşitli açıklamalar mevcut. Youtube üzerinde tanıtımı yapılan yeni dizinin tüm detayları ne yazık ki bilinmiyor.

harry potter dizisi oyuncuları 2026

Harry Potter Dizisi Oyuncuları Kimler Olacak?

Ne yazık ki, dizinin kadrosu tamamen değişecek ve yeni aktörlere yer verilecek. Dizide eski yıldızlardan herhangi bir oyuncu yer almayacak. Dizinin tamamen yeni bir kadroyla çekileceği açıklandı. Ancak daha oyuncu kadrosu seçilmedi bile. Warner Bros. TV Grubu Başkanı Channing Dungey, yakın zamanda yapılan bir açıklamada, dizinin showrunner’ını bulduktan sonra cast yapılacağını belirtti. Başroller için de açıklama yapan Dungey, “Zor olan kısım, çocukların yaşlarının daha genç olduğu ilk iki kitap.” açıklamasını da yaptı.

Ayrıca Bloys, “Ajanslarla temas kurmadık. Kendi iç sürecimiz var, insanları düşündük ancak dışarıya gitmek istemedik. Şimdi haberler dışarıda olduğuna göre… iş dünyasıyla temasa geçmeye başlayacağız.” açıklamasında da bulundu. Buna göre artık oyuncuları seçmek için daha hızlı bir süreç işlenecek. Harry Potter dizisi oyuncuları tam olarak belirlendiğinde biz de buraya paylaşacağız.

Yalnızca romanın yazarı olan J.K. Rowling’in dizide önemli bir rol alacağını dedikoduları da var. Onun dışında tamamen yepyeni bir oyuncu kadrosu belirlenecek. Bu kadro, rolleri en iyi temsil edebilecek kişilerin seçilmesiyle oluşturulacak.

Eski Oyuncular Dizide Yer Alacak mı?

Yapılan açıklamalara göre maalesef eski oyuncular yeni Harry Potter dizisinde yer almayacak. Bunun yerine yeni oyuncular bulunacak ve tamamen yeni bir kadroyla dizi çekimlerine başlanacak. Henüz yalnızca dizinin yayınlanacağı tarih bilindiğinden dolayı dizi hakkında çok fazla veriye ulaşmak mümkün olmuyor. Ancak şunu biliyoruz ki; eski oyuncular (Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson vs.) dizide yer almayacaklar. Bu, birçok izleyicinin tepkisini çekerken birçok izleyicinin de sevdiği bir durum oldu.

Harry Potter Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, Harry Potter dizisinin 2026 yılında Max platformunda yayınlanmasının planlandığını açıkladı. Buna göre önümüzdeki 2 veya 3 sene içerisinde Max üzerinde Harry Potter dizisi yayında olacak. Tam net bir gün ya da tarih belirlenmemiş olsa da, yıl olarak 2026 yılında dizinin yayınlanmasının planlandığını biliyoruz. Harry Potter dizisi oyuncuları bile henüz belli değilken, 2026 gibi yakın bir tarihte yayınlanmasının planlanması oldukça ilginç.

Dizi Serinin 7 Kitabına Sadık Kalacak

Her bir kitabın bir sezon olacağı ve tamamen kitaba sadık olan bir dizi 2026 yılında karşımıza çıkacak. 7 sezonluk yeni Harry Potter dizisinin ilk bölümleri ya da ilk sezonu muhtemelen 2026 yılında Max platformunda yayında olacak. Harry Potter dizisi oyuncuları belirlendikten sonra çekimlerine başlanacak ve 2026 yılına kadar yapım hazır olacak. Dizinin toplam yayın süresinin 10 yıl olacağı da tahmin ediliyor. Daha net bilgiler açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bu konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için oldukça önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir