1. Anasayfa
 2. Finans

Meysu Cola Borsa, Borsada Var Mı?

Meysu Cola Borsa, Borsada Var Mı?
0

Meysu Cola borsa, borsada var mı? Meysu Cola halka arz soruları sosyal medyada gündem oldu. Coca Cola ve Pepsi gibi yabancı markalara yerli alternatif olarak üretilen Meysu Cola son zamanlarda aşırı popüler hale geldi. Meysu Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi’ye göre hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok kullanıcının favori kolası haline geldi. Meysu Cola’nın bu yükselişiyle beraber birçok vatandaş Meysu Cola halka arz oldu mu? Borsa’da var mı? sorularını sormaya başladı.

Son yıllarda dünyada yaşanan olumsuz olaylar sonucu yerli üretimin ne kadar önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. Türkiye’de ise vatandaşlar yabancı markalar yerine yerli markalara yönelmeye başladı. Dünya pazar lideri Coca Cola yerine yerli alternatif arayan vatandaşlar çözümü Meysu Cola ile buldu. Peki, Meysu Cola borsada var mı?

Bu içeriğimizde Meysu Cola borsa, borsada var mı? sorularının cevaplarından bahsedeceğiz. Meysu Cola’nın dünyada yaşanan son olaylar sebebiyle aşırı popüler hale gelmesi sonucu birçok kullanıcı Meysu Cola borsa’da var mı? sorularını sormaya başladı. Meysu Cola hakkında tüm merak ettiğiniz bilgiler bu içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte Meysu Cola hakkında tüm detaylar…

Meysu Cola Borsa’da Var Mı?

Son zamanlarda dünyada yaşanan olaylar sonucunda yerli üretim olan ürünlerin değeri bir kez daha gözler önüne serildi. Ülkeler yabancı markalar yerine yerli markaları tercih etmeye başladı. Türkiye’de ise vatandaşlar yabancı marka Coca Cola yerine yerli alternatifler aramaya başladı. Coca Cola’ya yerli alternatif Meysu tarafından bulundu. Meysu, Meysu Cola’yı piyasaya duyurarak yerli kola ihtiyacını gidermiş oldu.

meysu cola borsa

Meysu Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi’ye göre hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok tüketicinin favori kolası haline geldi. Meysu Cola çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca evin sofrasına girmeyi başardı. Meysu Cola‘nın satışı ülkenin çoğu market zincirinde yapılmaktadır. Bölge bölge satıldığı marketler değişkenlik gösterebilmektedir. Bulunduğunuz bölgedeki market veya bakkal da Meysu Cola bulunmuyorsa yetkili ile konuşarak satılmasını sağlayabilirsiniz.

Son zamanlarda Meysu Cola’nın hızlı yükselişiyle birlikte birçok vatandaş Meysu Cola borsa, Meysu Cola borsa’da var mı sorularını araştırmaya başladı. Peki, Meysu Cola borsada var mı?

Meysu Cola borsada bulunmamaktadır. Halka arz işlemi gerçekleşmemiştir. Meysu Cola hisselerini maalesef satın alamazsınız. Meysu Cola’nın resmi internet sitesinde halka arz için şu açıklama yapılmıştır:

“Meysu Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin Taslak İzahnamesi ve Fon Kullanımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı hali hazırda Sermaye Piyasası Kurulu tarafından incelenmektedir ve henüz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmamıştır. Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayını müteakip kesinleşen İzahname ayrıca ilan edilecektir. Halka arz kapsamında herhangi bir yatırım kararı Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayını müteakip verilmeli ve yatırımcılar bu kararlarını nihai İzahname’de yaptıkları incelemelere dayandırmalıdır.”

Bu içeriğimizde Meysu Cola borsa, borsada var mı? Meysu Cola halka arz sorularının cevaplarından bahsettik. Son günlerde vatandaşlar Meysu Cola borsa, borsa’da var mı? Meysu Cola halka arz sorularını araştırmaya başladı. Meysu Cola hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için oldukça değerlidir.  ‘Ne Alaka‘ diyeceğiniz tuhaf ve sizi eğlendirecek içeriklere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir