1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Özdemirkol Kimdir? Özdemirkol Ne Kadar Kazanıyor?

Özdemirkol Kimdir? Özdemirkol Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medya da adını sıkça duyduğumuz Mehmet Özdemirkol kimdir? Özdemirkol ne kadar kazanıyor? Özdemirkol aylık kazancı? Özdemirkol hapishanede mi? Özdemirkol kavga tarzı soruların cevabını sizler için araştırdık. Kısa sürede milyonlara hitap eden Mehmet Özdemirkol, nasıl fenomen oldu? Buyrun, yazımıza geçelim.

Özdemirkol Kimdir?

Kısa sürede milyon izlenmelere ve takipçilere ulaşan Özdemirkol kimdir? Asıl adı Mehmet Özdemirkol’dur. Mehmet Özdemirkol, Gaziantep şehrinde dünyaya gelmiştir. 23 yaşındadır ve Kürt’tür. Annesi ile yaşamaktadır. Babasının hapishane de olduğu bilinmektedir. Mehmet Özdemirkol, eğitim hayatını yarıda bırakmıştır. Mehmet Özdemirkol, ilk TikTok platformuna içerikler üretmeye başladığı zamanlar herkes gibi az izleniyordu. İstediği etkileşimi elde edemiyordu. Özdemirkol, canlı yayınlar açarak takipçi sayısını arttırmaya başlamıştı. Canlı yayınlarında insanları zorbalayarak takipçilerini eğlendiriyordu. İzleyenler Özdemirkol’un tarzını ve yayınlarını beğenmişti. Özdemirkol, ilk zamanlar çaldığı TikTok hesabı ile yayınlar açıyordu. Özdemirkol, TikTok platformuna başlamadan öncesinde ise sosyal medya hesapları çalarak geçimini sağladığını açıklamıştır.

Özdemirkol’un yaptığı canlı yayınlar insanlar tarafından çok beğenilerek kısa sürede popüler olmasını sağlamıştır. Bu şekilde Özdemirkol’un takipçi sayısı hızlı bir şekilde artmıştır ve en çok izlenen yayıncılar arasında zirveye oynamıştır. Kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşan Özdemirkol, takipçi sayısını her geçen gün daha da arttırmıştır.

özdemirkol kimdir

Özdemirkol’un hızlı gelişmesinin bir nedeni ise Özdemirkol kavga ederek hapishaneye girmiş ve bu haber TikTok platformunda gündem olmuştur. Mehmet Özdemirkol’un takiçileri Mehmet’e destek paylaşımları yapmıştır. Daha sonra hapishaneden çıkarak yayınlarına devam etmiştir.

Özdemirkol’un kavgası televizyon kanallarına kadar çıkmıştır. Kavga görüntüleri her yerde paylaşılmıştır. Bu şekilde yine hapishaneye giren Özdemirkol, tutuksuz yargılanmak üzere beraat etmiştir. Şuan da ise kuzeni Caner Özdemirkol hapishanede. Mehmet Özdemirkol’un anlık olarak TikTok platformunda 1.1 milyon takipçisi bulunmaktadır. Beğeni sayısı ise 5.6 milyondur. Peki, Özdemirkol TikTok platformundan ne kadar kazanıyor? Özdemirkol ne kadar kazanıyor? Özdemirkol aylık kazancı ne kadar? sorularının cevabına gelin birlikte bakalım.

Özdemirkol Ne Kadar Kazanıyor?

Kısa süre içerisinde adından çokça söz ettiren Özdemirkol, TikTok yayınları açarak para kazanmaktadır. Herkesin bildiği üzere TikTok platformunda canlı yayınlara atılan bağışlar ile para kazanılıyor. Mehmet Özdemirkol’un canlı yayınları ise TikTok’ta en çok izlenen canlı yayınlar sıralamasında en üstlerde. Peki, Mehmet Özdemirkol ne Kadar Kazanıyor? Özdemirkol aylık kazancı ne kadar? Kısa sürede milyon takipçi sayılarına ulaşan Mehmet Özdemirkol’un canlı yayınları diğer yayıncılara göre çok izlenmektedir. Hesaplamalar Mehmet Özdemirkol’un canlı yayınları esas alınarak yapılmıştır. Hesaplamalar kesin olmamakla birlikte, sadece tahmindir. Özdemirkol’un tahminen aylık olarak TikTok’dan en az 100 bin TL kazandığını söyleyebiliriz.

Bugünkü yazımız da Özdemirkol kimdir? Özdemirkol ne kadar para kazanıyor? Özdemirkol aylık kazancı tarzı soruları sizler için cevapladık. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 7
  be_endim
  Beğendim
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir