1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Tepkikolik Yaren Sevgilisi Var mı? Sevgilisi Kimdir?

Tepkikolik Yaren Sevgilisi Var mı? Sevgilisi Kimdir?
0

Youtube Türkiye’nin sevilen kanallarından biri olan Tepkikolik, kendi ekibiyle birlikte çeşitli videolara, olaylara, yemeklere ve diğer tüm her şeye tepki vermeleriyle biliniyor. Tepkikolik ekibinden olan Yaren Kılıç, ekibin en sevilen üyelerinden birisidir. Oldukça sevilen ünlülerden biri olan Yaren Kılıç, aynı zamanda Instagram üzerinde Influencer’luk yapmaktadır. Peki Tepkikolik Yaren sevgilisi var mı? Sevgilisi kimdir? İşte tüm detaylar….

Tepkikolik kanalında verdiği tepkilerle tanıdığımız Yaren Kılıç, aynı zamanda kendi Youtube kanalında da içerik üretiyordu. Ancak yaklaşık 3 yıldır kendi kanalına video yüklemiyor. Şu anda Tepkikolik kanalında ekip üyesi olan ve Instagram üzerinden de içerik üreten Yaren Kılıç hakkında en çok merak edilen konulardan birisi ilişki durumu oluyor. Tepkikolik Yaren sevgilisi var mı sorusu oldukça gündemde.

tepkikolik yaren sevgilisi var mı

Yaren Kılıç Kimdir?

Hepimizin Tepkikolik kanalından tanıdığı, aynı zamanda bir dönemler kendi Youtube kanalına içerik üreten Yaren Kılıç, 10 Ocak 1998 tarihinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini tamamlayan Yaren Kılıç, üniversite eğitimini İstanbul’da Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Aynı üniversitede yüksek lisans yapan Yaren, hayatının büyük bir kısmını spora ve sağlıklı yaşama adamıştır. Hem sempatik, hem eğlenceli hem de samimi olan Yaren Kılıç, Oğlak burcudur. İstanbul’da doğan Yaren’in aslen nereli olduğu tam olarak bilinmemektedir. İçerik üretici Yaren bir dönem kendi Youtube kanalına içerik üretmiştir ancak o kanala son 3 yıldır hiç bir yükleme yapmamıştır. Son zamanlarda Tepkikolik kanalında videolarda çıkmaya devam etmektedir.

Youtube’da hem kendi ürettiği içeriklerle, hem de Tepkikolik kanalıyla ön plana çıkan Yaren Kılıç, en sevilen kadın fenomenler arasında yer almaktadır. Samimiyeti ve düşünce yapısıyla birçok kitleyi kendine çekerek sosyal medyada popülerliğini artırmayı başarmıştır.

Tepkikolik Yaren Sevgilisi Var mı?

Hepimizin severek izlediği Yaren Kılıç, sevgilisinin olduğunu açıklamıştır. Ancak sevgilisinin kim olduğuna dair herhangi bir açıklama yapmadı. Kendisinin Burak Tatlıcı ile yakınlığı sebebiyle aralarında ilişki olduğu sanılsa da, her defasında yakın arkadaş olduklarını belirtmiştir. Bu nedenle Yaren Kılıç’ın sevgilisinin olduğu biliniyor ancak sevgilisinin kim olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor. Tepkikolik Yaren sevgilisi ile ilgili hiç bir açıklamada bulunmadı. Bu yüzden şu anda kiminle ilişki yaşadığı sosyal medyada bilinmiyor.

Tepkikolik Yaren’in Sevgilisi Kimdir?

Tepkikolik kanalında viral videolara tepki, yemek videoları ve her türlü çeşitli videoları bulunan Yaren Kılıç’ın bir sevgilisinin olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunu birçok kez hem videolarda hem de Instagram hesabında Yaren ifade etti. Ancak ne yazık ki, sevgilisinin kim olduğuna dair hiç bir açıklama yapmadı. Bu nedenle Tepkikolik Yaren sevgilisi kim bilemiyoruz. Tepkikolik kanalının kurucusu Burak Tatlıcı ile yakınlığı, çiftin sevgili olduğunu düşündürtse de, Yaren birçok defa açıklamalarında sadece yakın arkadaş olduklarını belirtmiştir. İkisi arasında herhangi bir ilişki olmadığını belirtmiştir.

Burak Tatlıcı Kimdir?

Burak Tatlıcı, Koç Üniversitesi’nden İngilizce İşletme mezunu olmuştur. Bir Amerikan mali denetmenlik şirketinde çalışan Tatlıcı, işten ayrılarak bir Youtube kanalı kurdu. Tepkikolik ismini verdiği bu kanalda, kısa zaman içerisinde 1 milyon takipçiye ulaşmıştı. Şu anda ise kanalın 2,55 milyon abonesi bulunmaktadır. Genellikte videolarda arka planda olan Burak Tatlıcı, aynı zamanda Literal isimli bir Youtube kanalını da yönetmektedir. Instagram üzerinde 35 bin takipçiye sahip olan Tatlıcı, Youtube sektöründe başarılı bir isimdir.

Bu yazıda Tepkikolik Yaren sevgilisi hakkında bilinen tüm bilgileri sizlere aktardık. Görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizlere bildirebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir