1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

The Cihan Gerçek İsmi Nedir? The Cihan Kimdir, Neleri?

The Cihan Gerçek İsmi Nedir? The Cihan Kimdir, Neleri?
0

Youtuber The Cihan son zamanlarda oldukça popüler. Çektiği çeşitli eğlence ve şaka içerikli videolarıyla sürekli olarak gündeme gelen ve videoları yüzbinlerce kişi tarafından izlenen The Cihan hakkında merak edilen birçok konu var. Gerçekte adı ne olduğu, kim olduğu, nereli olduğu ve birçok bunun gibi bilgi merakla takipçileri tarafından araştırılıyor. Peki The Cihan gerçek ismi nedir? The Cihan kimdir? İşte tüm detaylar…

Youtube‘da gezinirken daha önce The Cihan isminde maskeli bir adamla karşılaşmış olabilirsiniz. Çektiği “troll” ve eğlence videolarıyla 1 milyondan fazla aboneye sahip olan The Cihan son zamanlarda Youtube’da oldukça aktif. Toplamda 170 videosu bulunan The Cihan kanalı hakkında merak edilen tüm detaylara içeriğimizde yer verdik. Asıl merak edilen konu ise The Cihan gerçek ismi sorusu oluyor. Peki The Cihan kimdir? Gelin birlikte inceleyelim…

the cihan gerçek ismi nedir

Sosyal medyanın sevilen isimlerinden biri olan The Cihan’ı daha önce duymuşsunuzdur. Youtube’da 1 milyondan fazla aboneye sahip olan The Cihan Instagram’da da yaklaşık olarak 500 bin takipçiye sahip. Sosyal medyada aktif olan The Cihan samimiyeti nedeniyle de takipçileri tarafından oldukça sevilmektedir. Ancak yüzünü hiç göstermemiş olması takipçilerini oldukça meraklandırmaktadır. Bu nedenle de The Cihan gerçek ismi hakkında da herkes merakla araştırma yapıyor.

The Cihan Kimdir?

2016 yılında Youtube’da kurulan The Cihan kanalı 6 yıldır aktif olarak içerik üretmeye devam etmektedir. Kanalın kurulduğu ilk günden bugüne benzer içerikler üreten The Cihan, çektiği CS:GO videoları ile bilinmektedir. Çeşitli trol ve eğlence videoları çekerek takipçilerini eğlendirmektedir. Şu anda Youtube kanalında 1,1 milyon abonesi bulunurken, Instagram’da 473 bin takipçisi bulunmaktadır. Kendisi hakkında çok fazla bilgi vermeyen The Cihan takipçilerini daha da meraklandırıyor. Hatta kendisi hakkında bir bilgi olmadığı gibi daha önce hiç yüzünü de göstermedi. Bu nedenle de gizemli bir Youtuber haline geldi.

Youtube kanalında ürettiği içeriklerle bilinen The Cihan popüler yayıncılar ile çektiği videolarla daha da ünlendi. Yayıncılara CS:GO isimli bilgisayar oyununda karşılıklı mücadele etmeyi teklif eden The Cihan, yayıncılara çeşitli şakalar yaparak eğlenceli bir video ortaya çıkarıyor. Böylece The Cihan kanalı çok daha hızlı bir şekilde büyümeye başladı. Günümüzde ise bir milyondan fazla aboneye sahip.

The Cihan Gerçek İsmi Nedir?

The Cihan’ın gerçek isminin ne olduğuna dair herhangi bir yerde bilgi bulunmamaktadır. Cihan’ın kendi ismi olduğu söylenmektedir. Ancak net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konuda herhangi bir yerde açıklama yapmayan The Cihan, her yerde Cihan ismini kullandığından dolayı gerçek isminin Cihan olduğu düşünülmektedir. Ancak gerçek isminin farklı olup olmadığına dair kesin bir bilgi bulunmuyor.

The Cihan Nereli?

Youtuber The Cihan, çektiği bir videoda memleketinin Hatay Antakya olduğunu söylemektedir. Hatta kendisinin Youtube’da küçükken ilk çektiği videoları da Hatay’da çektiğini belirtmektedir. Ailesi ve yakınları da Antakya’da yaşamaktadır. The Cihan hakkında sosyal medyada bilinen çok fazla bilgi bulunmadığından dolayı yalnızca bu kadar bilgiye ulaşabildik. Kendisinin gerçek adı, nereli olduğu, kaç yaşında olduğu gibi bilgiler çok fazla göz önünde bulunmamaktadır. Bu nedenle de bu bilgilere ulaşmak oldukça zor.

Bu içeriğimizde The Cihan gerçek ismi ve The Cihan kimdir gibi sorulara detaylarıyla birlikte yanıt verdik. The Cihan hakkında sosyal medyada bilinen tüm bilgileri toplayarak sizlere detaylı bir içerik hazırladık. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir