1. Anasayfa
 2. Gündem

Tuna Tavus Aylık Kazancı? Ne Kadar Kazanıyor? 2024

Tuna Tavus Aylık Kazancı? Ne Kadar Kazanıyor? 2024
0

Tuna Tavus aylık kazancı? Ne kadar kazanıyor? 2024 soruları sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya fenomeni Tuna Tavus çektiği videolar ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Tuna Tavus’un içerikleri genel de yemek yeme üzerine oluyor. Tuna Tavus takipçileri ise Tuna Tavus’un bu kadar fazla yemeğe nasıl para yetiştirdiğini ve ne kadar para kazandığını araştırmaya başladı.

Sosyal medya fenomeni Tuna Tavus videolarında 1 insanın tek başına yiyemeyeceği hatta bir ailenin 1 aylık yemeğini tek oturuşta yiyor ve insanlar bu videoları şaşkınlıkla izliyor. Tuna Tavus bu videoları sayesinde kısa süre içerisinde kısa süre içerisinde milyonlarca takipçi sayısını geride bıraktı. Son zamanlarda Tuna Tavus’un takipçileri Tuna Tavus’un aylık kazancını ve ne kadar kazandığını merak etmeye başladı. Peki, Tuna Tavus aylık kazancı nedir? Ne kadar kazanıyor?

Bu içeriğimizde Tuna Tavus aylık kazancı? Ne kadar kazanıyor? 2024 sorularının cevaplarından bahsettik. Son zamanlarda Tuna Tavus izleyicileri Tuna Tavus’un ne kadar kazandığını ve aylık kazancını merak etmeye başladı. Tuna Tavus hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevabına içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Hadi içeriğimize geçelim, işte tüm detaylar…

Tuna Tavus Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Tuna Tavus, 2 metre boyu ve 160 kilosuyla spor yapan bir genç. Tuna Tavus, çok yemek yemesiyle öne çıkmıştır. YouTube’da ilk Orkun Işıtmak’ın videoları ile tanınmıştır. Orkun Işıtmak’ın yemek yeme yarışmalarında birinci olarak kendini sosyal medyaya tanıtmıştır. Daha sonra kendine bireysel kanal açarak kendi kanalına içerikler çekmeye başlamıştır.

Tuna Tavus videolarında yediği abartılı yemekler ile sosyal medyada gündem olmuştur. Tuna Tavus tek başına 1 ailenin 1 aylık yemeğini sadece 1 günde yemesiyle insanları şaşkına çeviriyor. Tuna Tavus amacının her geçen gün daha da büyümek olduğunu, vücudunu en çok ne kadar büyütebileceğini merak ettiğini açıkladı. Tuna Tavus her geçen gün daha da büyüyor. Tuna Tavus, fitness ve powerlifting ile uğraşmaktadır.

tuna tavus aylık kazancı

Tuna Tavus Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Tuna Tavus, 12 Haziran 1999 yılında dünyayı yemek üzere dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibariyle 25 yaşındadır.

Tuna Tavus Boyu Kaç?

Devasa adam Tuna Tavus’un boyunun 2 metre olduğu bilinmektedir. Tuna Tavus, çok iri yapılı birisidir.

Tuna Tavus Kilosu Kaç?

Sosyal medya fenomeni Tuna Tavus’un kilosu 160 kilo olarak bilinmektedir. Sürekli kilo alıp verdiği için bu sayı değişebilmektedir. Adam günde zaten 1 – 2 kg alabiliyor.

Tuna Tavus Aylık Kazancı?

Sosyal medya fenomeni Tuna Tavus’un aylık kazancı ve ne kadar kazandığı sosyal medya da merak konusu haline geldi. Tuna Tavus aboneleri Tuna Tavus’un ne kadar kazandığını, yemeklere nasıl para yetiştirdiğini merak ediyor. YouTube ve sponsorluklar ile para kazanan Tuna Tavus ne kadar kazanıyor?

Tuna Tavus, YouTube Türkiye’de en çok izlenen kanallardan birisi. Tuna Tavus YouTube kanalı geçtiğimiz ay tam olarak 100 milyon görüntülenme almış. Bu sayı gerçekten çok yüksek. YouTube’da bildiğiniz üzere reklamlardan ve abonelerden gelir elde ediliyor. Bizim hesaplamalarımıza göre Tuna Tavus’un aylık YouTube kazancı tahminen en az 1.000.000 TL (1 milyon TL) ‘dir. 1000 görüntülenme başına 10 TL olduğunu düşündük. Veriler tahmindir, kesin değildir. Sponsorluklar dahil değildir. Tuna Tavus, YouTube’da çok izlenen kanallardan birisidir. Bu aylık kazancın olması çok normaldir.

Bu içeriğimizde Tuna Tavus aylık kazancı? Ne kadar kazanıyor? 2024 sorularının cevaplarından bahsettik. Sizler neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız bizler için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir