1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Turkcell Bayileri Kaçta Kapanıyor? 2024

Turkcell Bayileri Kaçta Kapanıyor? 2024
0

Turkcell bayileri kaçta kapanıyor sorusu sosyal medyada merak konusu haline geldi. Turkcell bayilerine gitmek isteyen vatandaşlar bayilerin akşam kaça kadar açık olduğunu ve çalışma saatlerini araştırmaya başladı. İçeriğimizde Turkcell bayileri hakkında sorulan soruların cevaplarını detaylı bir şekilde açıkladık.

Son zamanlarda vatandaşlar tarafından sıkça aratılan Turkcell bayileri kaçta kapanıyor sorusu oldukça popüler. Vatandaşlar Turkcell bayilerinden elektronik eşya alabiliyor ve faturalarını ödeyebiliyor. Bu yüzden bazı vatandaşlar ya işten çıktıktan sonra ya da ilk müsait olduğu anda bayilere gidiyor. Peki, Turkcell bayileri kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Bu içeriğimizde Turkcell bayileri kaçta kapanıyor sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Son günlerde birçok vatandaş tarafından sıkça aratılan Turkcell bayileri akşam kaça kadar açık ve çalışma saatleri nedir sorularını cevaplandıracağız. Turkcell bayileri hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte, Turkcell bayileri kaçta kapanıyor sorusunun cevabı sizlerle…

Turkcell Bayileri Kaçta Kapanıyor?

Son zamanlarda birçok vatandaş tarafından sıkça sorulan Turkcell bayileri kaçta kapanıyor sorusu sosyal medyada çok popüler hale geldi. Turkcell bayisine gitmek isteyen vatandaşlar bayilerin akşam kaça kadar açık olduğunu ve çalışma saatlerini merak ediyor. Bunun üzerinde vatandaşlar Turkcell bayileri hakkında araştırmaya yapmaya başladı. Peki, Turkcell bayileri kaçta kapanıyor? İşte detaylar…

Turkcell bayilerinin kapanma saati yer, mekan ve bölge olarak değişkenlik göstermektedir. Herhangi bir cadde üzerinde bulunan Turkcell bayisi akşam 20:00 – 21:00 ‘da kapanırken, herhangi bir AVM’de bulunan Turkcell bayisi ise 22:00’da kapanıyor. Gideceğiniz bayinin internetten numarasını bularak o işletmeyi arayıp ne zaman kapandığını net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Peki, Turkcell bayileri çalışma saatleri nedir?

turkcell bayileri kaçta kapanıyor

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri Nedir?

Hattı Turkcell olan veya herhangi bir elektronik eşya almak isteyen vatandaş Turkcell bayilerinin çalışma saatlerini, hangi saat aralıklarında açık olduğunu merak ediyor. Bunun üzerine vatandaşlar Turkcell bayileri çalışma saatleri nedir araştırmasını yapmaya başladı. Turkcell bayileri çalışma saatleri, hangi saat aralıklarında açık? İşte detaylar…

Turkcell bayileri haftanın 6 günü 09:00 – 22:00 arasında hizmet vermektedir. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftanın 6 günü müşterilerine hizmet vermektedir. Pazar günleri tatil günüdür. Pazar günleri Turkcell bayileri hizmet vermemektedir, kapalıdır. Peki, Turkcell bayilerinde ne satılıyor?

Turkcell Bayilerinde Ne Satılıyor?

Turkcell müşterileri Turkcell bayilerinde neler satıldığını merak ediyor. Turkcell bayilerinde sadece Turkcell kullanıcıları değil tüm vatandaşlar dilediği gibi alışveriş yapabilir. Turkcell bayilerinde sadece fatura ödemesi yapılmıyor. Cep telefonu, tablet, ev içi eğlence sistemleri, giyilebilir teknolojik ürünler, drone, akıllı ürünler, kamera, powerbank, şarj aleti, akıllı saat ve bunun gibi birçok geniş ürün çeşitliliği bulunan son teknolojik ürünler Turkcell bayilerinde satılmaktadır.

Turkcell mağazalarında mesai saatleri içerisinde giderek, dilediğiniz şekilde uygun ödeme koşulları altında istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Turkcell bu konuda müşterilerine taksitli ödeme imkanlarıyla bunun gibi birçok kolaylık sağlamaktadır.

Sonuç

Kısacası Turkcell bayileri mesai saatleri 09:00 – 22:00 olarak belirlenmiştir. Turkcell mağazaları çalışma saatleri yer, mekan ve şehre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bir cadde üzerinde bulunan Turkcell bayisi 20:00’da kapanıyorken, bir AVM’de bulunan Turkcell bayisi 22:00’da kapanıyor. Yani Turkcell bayilerinin kapanma saatleri 20:00 – 21:00 – 22:00 arasında değişkenlik göstermektedir. Bu yazımıza ek olarak Turkcell bayileri pazar günü açık mı yazımıza ise buradan ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Turkcell bayileri kaçta kapanıyor sorusunu cevaplandırdık. İçeriğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir