1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Getcontact Ücretli mi? Ücretleri Ne Kadar 2024?

Getcontact Ücretli mi? Ücretleri Ne Kadar 2024?
0

Getcontact ücretli mi sorusu birçok Getcontact kullanıcı tarafından merakla araştırılıyor. Getcontact’ın ücreti bulunuyor mu, eğer ücretli sürümü var ise ücretsizi ile arasında ne gibi farklar oluyor gibi sorular soru işareti bırakıyor. Bu nedenle popüler bir uygulama olan Getcontact hakkında tüm detaylara içeriğimizde yer verdik. Getcontact ücretleri ne kadar? İşte tüm detaylar…

Sizin numaranızı diğer kişilerin rehberine nasıl kaydettiğini öğrenmenize yarayan Getcontact uygulaması oldukça popüler bir hale geldi. Profilinizdeki etiketler sizi kimlerin rehberine nasıl kaydettiğini gösteriyor. Böylelikle başkalarının rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu görebileceksiniz. Peki Getcontact ücretli mi? Gelin tüm detaylara bakalım…

getcontact ücretli mi

Getcontact Nedir?

GetContact, bir telefon numarasının kime ait olduğunu bulma ve iletişim bilgilerini sağlama amacıyla kullanılan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, uygulamayı indirerek numaraları arayabilir veya mesaj gönderebilirler ve bu numaraların kimlere ait olduğunu bulabilirler. GetContact, kullanıcıların numaraları etiketleyebileceği ve diğer kullanıcılarla paylaşabileceği bir platform da sunar. Bununla birlikte, gizlilik endişeleri ve kişisel verilerin kötüye kullanımı gibi konularda da tartışmalara yol açabilir.

Getcontact Ücretli mi?

Getcontact’ın hem ücretli hem de ücretsiz sürümleri bulunmaktadır. Tabii ki de ücretli sürüm daha çok sınırsız erişim ve daha çok avantaj sunmaktadır. Ücretsiz olarak yine indirdikten sonra sizi herkesin nasıl kayıt ettiğini görebiliyorsunuz. Bunun için herhangi bir ücret gerekmiyor. Ancak profilinize kimlerin baktığını görmek gibi çeşitli özellikleri kullanabilmek için Getcontact Premium üyeliği almanız gerekiyor. Dolayısıyla da Getcontact Premium çok daha avantajlı ve ücretlidir. Ancak Getcontact temelinde ücretsiz bir uygulamadır.

Getcontact temelde ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır ve herkes tarafından indirilip kullanılabilir. Ücretsiz sürümde, kullanıcılar numaralarını nasıl kaydettiklerini görebilir ve bilinmeyen numaraları sorgulayabilirler. Bu özellikler için herhangi bir ücret talep edilmez.

Ancak, Getcontact Premium üyeliği alarak daha fazla özellikten faydalanabilirsiniz. Premium üyelik ile kullanıcılar reklamlardan kurtulabilir, etiketlerini kimin görüntülediğini görebilir, numara sorgulama geçmişini izleyebilir ve gizli modda anonim numara sorgulamaları yapabilirler. Premium üyelik, daha kapsamlı bir kullanıcı deneyimi sunar ve iletişim deneyimini daha güvenli hale getirir.

Getcontact Premium Ne Kadar?

Getcontact Premium’da ücretler aylık, 6 aylık ve yıllık olarak ödenebilmektedir. Getcontact Premium’un aylık ücreti 49,00 TL olurken, 6 aylık ücreti ise 199,00 TL olmaktadır. Son olarak ise yıllık Getcontact Premium ücreti 319,00 TL’dir. Oldukça uygun bir fiyat sunan Getcontact Premium, birçok avantajda sunmaktadır. Getcontact Premium’un tüm avantajlarından aşağıdaki başlığın altında detaylıca bahsettik.

Getcontact Premium Avantajları

Getcontact Premium’un birçok avantajı bulunmaktadır. Aylık sadece 49,00 TL olan Getcontact Premium, üyelerine 5 farklı avantaj sunmaktadır. İşte Premium aldığınızda sahip olacağınız tüm avantajlar…

 1. Reklamlardan Kurtulma: Getcontact Premium ile, uygulama içinde rahatsız edici reklamlardan kurtulursunuz. Bu, kullanıcı deneyiminizi daha temiz ve daha akıcı hale getirir.
 2. Etiket Görüntüleme: Premium hesapla, etiketlerinizi kimin görüntülediğini görebilirsiniz. Bu, profiline kimlerin dikkat ettiğini, hangi etiketlerin ilgi çektiğini ve hangi çevrelerin size odaklandığını anlamanıza yardımcı olur.
 3. Numara Sorgulama İzleme: Getcontact Premium ile, numaranızı sorgulayanları görebilirsiniz. Bu, bilinmeyen numaraların kimler tarafından arandığını ve sizinle iletişim kurmaya çalışanların kimler olduğunu tespit etmenizi sağlar.
 4. Anonim Numara Sorgulama: Gizli mod özelliğiyle, numara sorgulamalarınızı anonim olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, başkalarının sorgulama geçmişinizden haberdar olmasını engelleyerek gizliliğinizi koruyabilirsiniz.
 5. Premium Rozet: Profilinize Premium rozet ekleyerek, diğer kullanıcılara üst düzey bir hesaba sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz. Bu, profilinizin güvenilirliğini artırabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşiminizi daha olumlu hale getirebilir.

Bu içeriğimizde, Getcontact ücretli mi, ücreti ne kadar gibi sorulara tüm detaylarıyla birlikte yanıt verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Bu tarz alakasız içeriklere ulaşmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir