1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

BİM İsrail’i Destekliyor mu? BİM Boykot mu?

BİM İsrail’i Destekliyor mu? BİM Boykot mu?
0

Günümüzde ülkeler arasında yaşanan olaylar nedeniyle birçok marka ve şirkete boykot uygulanıyor. En çok merak edilen konulardan birisi de BİM İsrail’i destekliyor mu sorusu oldu. Bu konuda sizin için detaylı bir araştırma yaptık ve içeriğimizde tüm detaylara yer verdik. BİM mağazalarının boykot olup olmadığına dair tüm detaylardan tek tek bahsettik BİM boykot mu? İsrail’i destekliyor mu? İşte tüm detaylar…

Son yıllarda, dünya genelindeki olaylar yerli ürünlere olan ilgiyi artırdı. Bu yüzden birçok marka, yerli olup olmadıkları veya boykot edilip edilmedikleri açısından inceleme konusu oldu. Özellikle BİM, bu konuda sıkça araştırılan markalardan biri olarak öne çıkıyor. BİM’in boykot edilip edilmediği konusu gündemde kalmaya devam ediyor. Peki, gerçekten böyle bir durum söz konusu mu? BİM kime ait? BİM İsrail’i Destekliyor mu? Tüm detaylar burada…

BİM İsrail'i Destekliyor mu

BİM Kime Ait?

BİM, Türkiye’nin önde gelen perakende market zincirlerinden biridir. 1995 yılında kurulan BİM’in (Birleşik Mağazalar A.Ş.) sahibi, çeşitli Türk yatırımcılardan oluşan bir konsorsiyumdur. Bu konsorsiyum arasında yer alan önemli isimlerden biri de Cüneyt Zapsu’dur. Kuruluşundan bu yana hızla büyüyen BİM, uygun fiyat politikası ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Bugün, Türkiye genelinde binlerce şubesi ile hizmet veren BİM, yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

BİM Yerli mi?

BİM (Birleşik Mağazalar A.Ş.) yerli bir markadır. 1995 yılında Türkiye’de kurulan BİM, Türk yatırımcılar tarafından hayata geçirilmiş ve yönetilmektedir. Bu perakende zinciri, yerli üreticilerle iş birliği yaparak pek çok yerli ürünü uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır. Türkiye genelinde geniş bir mağaza ağına sahip olan BİM, aynı zamanda Fas ve Mısır gibi yurt dışı pazarlarda da faaliyet göstermektedir. Yerli ürünlere ve üreticilere verdiği destekle, BİM, Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır. Bu nedenle de BİM mağazalarına boykot uygulamak mantıklı değildir. Hem yerli üretim yapan hem de yerli markaların satışını yapan BİM, ülkemiz için oldukça faydalıdır. Ayrıca farklı ülkeleri de desteklememektedir. Bu nedenle rahat şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

BİM İsrail’i Destekliyor mu?

BİM’in bu konuda herhangi bir açıklaması veya tutumu bulunmamaktadır. Ne İsrail’i desteklediğine dair ne de karşı çıktığına dair bir beyanat vermemiştir. Bu nedenle, BİM’in İsrail’i desteklediği söylenemez. BİM’in İsrail’i desteklediğine dair herhangi bir bilgi mevcut değildir. Dolayısıyla, BİM’den alışveriş yaparken bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. BİM’e boykot uygulamak yerine, satılan ürünlerin markalarını değerlendirmek daha mantıklı olabilir. Bu yüzden, BİM’i boykot etmek yerine ürünlerin menşeine göre tercihlerde bulunmak daha uygun olacaktır.

BİM Boykot mu?

BİM boykot edilen bir marka değildir. Yerli bir markamız olan BİM’in İsrail’e karşı herhangi bir desteği bulunmamaktadır. Bu nedenle, BİM markasına yönelik bir boykot söz konusu değildir. Eğer BİM’de satılan bazı ürünlerin markalarına boykot uygulanıyorsa, BİM’i boykot etmek yerine doğrudan o ürünlere yönelik bir boykot uygulayabilirsiniz. Bu yaklaşım boykot açısından daha mantıklı olacaktır. BİM’de pek çok yerli markanın (hatta çoğunlukla yerli markaların) ürünü bulunmaktadır. Bu yüzden, BİM’den alışveriş yaparken birçok yerli ürünü tercih edebilirsiniz.

Bu içeriğimizde BİM’in İsrail’i destekleyip desteklemediği sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verdik. Ayrıca, BİM boykot mu gibi akıllarda kalan sorulara net bir cevap sunduk. Böylece, BİM’den güvenle alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Ayrıca, daha fazla bu tarz içeriğimizi okumak için Alakasız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir