1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

A101 İsrail’i Destekliyor mu? A101 Boykot mu?

A101 İsrail’i Destekliyor mu? A101 Boykot mu?
0

Son zamanlarda birçok markaya boykot uygulanmaya devam ediyor. En çok merak edilen konulardan birisi de A101 İsrail’i destekliyor mu sorusu oldu. Bu konuda sizin için detaylı bir araştırma yaptık ve içeriğimizde tüm detaylara değindik. A101 markasının boykot olup olmadığına dair tüm detaylar içeriğimizde… A101 boykot mu? İsrail’i destekliyor mu? İşte tüm detaylar…

Son yıllarda dünya genelinde yaşanan olaylarda yerli ürünlere olan önem git gide artmaktadır. Bu nedenle de birçok markanın yerli olup olmadığı veya boykot olup olmadığı araştırılmaya başlandı. A101 markası da bu konuda en çok araştırma yapılan markalardan birisi haline geldi. A101 boykot mu sorusu gündeme gelmeye devam ediyor. Peki böyle bir şey var mı?  A101 markası kime ait? İşte tüm detaylar…

A101 israil'i destekliyor mu

A101 Kime Ait?

A101, Türkiye’nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. 2008 yılında kurulan A101, Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Turgut Aydın Holding, sağlık, tekstil, turizm ve gıda sektörlerinde önemli yatırımlara sahip olup, A101 ile perakende sektöründe de güçlü bir varlık göstermektedir. Kuruluşundan bu yana hızla büyüyen A101, uygun fiyat politikası ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir.

A101 Yerli mi?

A101 tamamen yerli bir şirkettir. Türkiye merkezli olarak kurulan ve faaliyet gösteren A101, Turgut Aydın Holding’in bir parçasıdır. Turgut Aydın Holding, Türkiye’de birçok sektörde yatırımları olan köklü bir holding olup, A101 market zincirinin de sahibi olarak perakende sektöründe önemli bir rol oynamaktadır. A101, kuruluşundan bu yana Türkiye genelinde hızla büyüyerek, yerli sermaye ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Hem ürün tedarikinde hem de operasyonlarında yerli kaynaklara öncelik veren A101, bu yönüyle de milli bir marka olarak kabul edilmektedir. Özetle A101, kuruluşundan günümüze kadar yerli olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Bu konuda herhangi bir sorun bulunmuyor. Şu anda da yöneticisi de bir Türk olan Ahmet Yaşar Aydın’dır. Turgut Aydın tarafından kurulan A101, hala Turgut Aydın’a aittir ve kendisi şu anda yönetim kurulu başkanıdır. Bu nedenle boykot uygulanacak herhangi bir durum bulunmamaktadır.

A101 İsrail’i Destekliyor mu?

A101’in bu konuda herhangi bir açıklaması ya da davranışı bulunmamaktadır. Ne İsrail’i desteklediğine dair, ne de karşı çıktığına dair herhangi bir açıklama yapmadı. Bu nedenle A101 İsrail’i destekliyor denilemez. A101’in İsrail’i desteklediğine dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenle rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. A101’e boykot uygulamak yerine satılan ürünlerin markalarına boykot uygulamanız daha mantıklı olacaktır Bu nedenle A101’e boykot uygulamaya gerek yoktur.

A101 Boykot mu?

A101 boykot değildir. Yerli markamız olan A101’in İsrail’e karşı herhangi bir desteği bulunmamaktadır. Bu nedenle A101 markasına boykot uygulanmıyor. A101’de satılan bazı ürünlerin markalarına boykot uygulanıyor ise, A101’e boykot uygulamak yerine o ürünlere uygulayabilirsiniz. Bunu yapmanız boykot açısından daha mantıklı olacaktır. A101’de birçok yerli markamızın (hatta çoğunlukla yerli markalarımızın) ürünü bulunmaktadır. Bu nedenle A101’den birçok yerli ürünümüzü alabilirsiniz.

Bu içeriğimizde A101 İsrail’i destekliyor mu sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verdik. A101 boykot mu gibi akılda kalan sorulara net bir şekilde cevap verdik. Böylece emin bir şekilde alışverişinizi yapmaya devam edebilirsiniz. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Ayrıca daha fazla bu tarz içeriğimizi okumak için Alakasız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir