1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Canbequit Kimdir? Canbequit Kaç Para Kazanıyor?

Canbequit Kimdir? Canbequit Kaç Para Kazanıyor?
0

TikTok’u kasıp kavuran isim Canbequit kimdir? Canbequit kaç para kazanıyor? Canbequit nereli? Canbequit kaç yaşında? Canbequit aylık kazancı tarzı sorular sosyal medyada merak konusu olmuştur. Kısa süre içerisinde TikTok’ta geniş bir kitleye ulaşan Canbequit gerçek adıyla Nurican Tolun’u sizler için inceledik.

Canbequit Kimdir?

Canbequit gerçek adıyla Nurican Tolun, TikTok’ta yaptığı canlı yayınlar ile çok kısa bir süre de kendisine geniş bir takipçi kitlesi edinmeyi başarmıştır. Canbequit kimdir dediğimizde 23 yaşında ve Adana şehrinde dünyaya geldiğini görüyoruz. Mersin’de Çağ Üniversite’sinde eğitime başlamış fakat yarıda bırakıp Amerika’ya yerleşmiştir. TikTok platformuna ilk başladığı sıralar Amerika ile ilgili içerikler çekmeye başlamıştır. Daha sonrasında ise bu formatını değiştirerek eğlence formatına geçmiştir. Asıl fenomenliği ise bu şekilde başlamıştır.

Canbequit, TikTok’a ilk başladığı sıralar Amerika hakkında bilgi veren videolar çekmekteydi fakat daha sonra konseptini değiştirerek eğlence, mizah konseptine geçmiştir. Bu konsept değişikliği Canbequit’in dönüm noktası olmuştur diyebiliriz. Canbequit diğer adıyla Nurican Tolun TikTok yayınlarında, yayına aldığı kişileri zorbalayarak insanları güldürmeyi başarmış ve gönüllerinde taht kurmuştur. İnsanlar Canbequit’in hazır cevaplığını ve mizah seviyesini beğendiği için Canbequit hızlı bir şekilde geniş bir kitleye ulaşmıştır. Daha sonrasında Yakışıklı Güvenlik ile tanışmıştır. İlk tanışmalarında tartışarak daha sonrasında arkadaş olmuşlardır. Ortak yayınlar açarak iki isimde birbirini yükseltmiştir. Bu ortak yayınlara daha sonradan Xorto, Yakup TV ve Emre dahil olmuştur. Canbequit’in yükselişi her geçen gün daha da artmıştır ve artmaya da devam etmektedir.

Şuan TikTok platformunda en çok izlenen yayıncılar sıralamasında en üstte yer almaktadır. Canbequit hala günümüzde de sıralamasını korumayı başarıyor.

Kısa sürede TikTok’da 840.000 takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Attığı içerikler ise milyonlar izlenmektedir. Kendisine TikTok’un sefiri lakabını koyan Canbequit, Yakışıklı Güvenlik, Yakup TV ve Emre ortak yayınlar açmaktadır. Bu yayınlar sayesinde TikTok’da daha hızlı gelişmiş ve takipçi sayılarını arttırmışlardır. Daha sonrasında ise Canbequit ile Yakışıklı Güvenlik aralarında geçen bir tartışma sonucu anlaşamayarak beraber yayın yapmayı bıraktıklarını açıklamışlardır. Yakışıklı Güvenlik ve Canbequit’in ayrılışından sonra ekip tamamen bitme noktasına gelmiştir.

canbequit kimdir

Canbequit ile Yakışıklı Güvenlik, aralarında geçen bir tartışma sonucu bir daha beraber yayın yapmayacaklarını sosyal medyada açıklamıştır. Bunun üzerine ikili yolları ayırmıştır. Bu ayrılmadan sonra ekip tamamen bitme noktasına gelmiştir. Şuan hepsi neredeyse bireysel yayın yapmaktadır. İlerleyen zamanlar da ekibin tekrar bir araya gelmesi konuşuluyor fakat şuanlık böyle bir şey söz konusu değil. Peki, sosyal medyada ve TikTok platformunda kısa sürede milyonlara ulaşan Canbequit ne kadar kazanıyor? Gelin, inceleyelim.

Canbequit Ne Kadar Kazanıyor?

Adana’dan Amerika’ya uzanan bir başarı hikayesi. TikTok platformunda isminden çokca söz ettiren Canbequit. Kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan Canbequit, TikTok’dan ne kadar kazanıyor? Canbequit, Yakışıklı Güvenlik, Xorto, Yakup TV ve Emre gibi çok izlenen yayıncılar ile birlikte ortak yayın yapmaktaydı. Yayınları diğer yayıncılara göre çok izlenmekteydi. Hatta TikTok platformunun en çok izlenen yayıncıları arasında zirvelerde olarak gözükmektedir. Bildiğiniz üzere TikTok’dan yayınlara atılan bağışlardan para kazanılıyor. Canbequit’in yayınlarındaki izleyici sayısına göre biz ortalama bir hesap yaptık. Kesin veriler değildir, tahmindir. Canbequit bizim hesaplamamıza göre TikTok’tan aylık en az 100.000-150.000 TL arası para kazanmaktadır. Bu gelir sadece TikTok yayınları ele alınarak hesap edilmiştir.

Bugünkü yazımızda Canbequit kimdir? Canbequit ne kadar kazanıyor? sorularının cevaplarını sizlerle paylaştık. Sizler Canbequit hakkında neler düşünüyorsunuz. Yazımızı beğendiyseniz emojiler kısmından tepki bırakabilirsiniz. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir