1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Enis Kirazoğlu Kimdir? Ne Kadar Kazanıyor? 2024

Enis Kirazoğlu Kimdir? Ne Kadar Kazanıyor? 2024
0

Sosyal medyaya çektiği videolar ile kendisinden sıkça söz ettiren Enis Kirazoğlu kimdir? Enis Kirazoğlu ne kadar kazanıyor? Eşi, boyu, kilosu, aylık kazancı, ne mezunu, nereli soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Takipçileri Enis Kirazoğlu’nun hayatını araştırmakta.

Bu içeriğimizde Enis Kirazoğlu’nun hayatını ele alıyoruz. Uzun yıllardır YouTube platformuna içerik üreten Enis Kirazoğlu, oyunlar hakkında videolar çekmektedir. YouTube’da çektiği videolar sayesinde kısa süre içerisinde milyonlarca izlenme ve takipçiye ulaşmıştır. İşte Enis Kirazoğlu’nun detaylı hayat hikayesi sizlerle…

Enis Kirazoğlu Kimdir?

Enis Kirazoğlu kimdir dediğimiz de Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu 1989 yılında Denizli şehrinde dünyaya gelmiştir. Denizli’nin Babadağ ilçesinde doğmuştur. Aslen Denizlili’dir. Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, üniversite eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Enis Kirazoğlu, geçtiğimiz yıllarda evlenmiştir. Eşinin ismi Şebnem Keser’dir. Boyu ve kilosu hakkında maalesef net bir bilgi bulunmamaktadır. Enis Kirazoğlu çocukluğundan itibaren oyunlara bir ilgisi olduğunu açıklamıştır. Oyunlar hakkındaki tutkusu ve bilgisini YouTube kanalı açarak insanlara anlatmaya karar vermiştir. Birçok kanalda içerik üretmiştir. Enis Kirazoğlu’nun içerik ürettiği kanallar şu şekildedir:

 • TuruncuLevye
 • Oyungezer
 • Enis Kirazoğlu
 • Multiplayer

Uzun yıllardır YouTube sektöründe bulunan Enis Kirazoğlu’nun aynı zamanda Twitch hesabı da bulunmaktadır. YouTube kanalına içerikler üretirken aynı zamanda Twitch hesabı üzerinden canlı yayınlar yapmaktadır. Enis Kirazoğlu’nun anlık olarak YouTube abone sayısı 1,37 milyondur.

enis kirazoğlu kimdir

Enis Kirazoğlu Nerelidir?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, 1989 yılında Denizli şehrinde dünyaya gelmiştir. Denizli’nin Babadağ ilçesinde doğmuştur. Aslen Denizli’lidir.

Enis Kirazoğlu Nerede Yaşıyor?

Sosyal medya fenomeninin eğitim hayatı bittikten sonra İstanbul’a taşındığı bilinmektedir. Enis Kirazoğlu şuan İstanbul’da yaşamaktadır. İstanbul şehrinde ikamet etmektedir.

Enis Kirazoğlu Kaç Yaşında?

YouTuber Enis Kirazoğlu, 1989 yılında Denizli şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. 2024 yılı itibariyle 35 yaşında olduğu bilinmektedir.

Enis Kirazoğlu’nun Eşi Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, geçtiğimiz yıllarda dünya evine girmiştir. Geçtiğimiz yıllarda Şebnem Kirazoğlu Keser ile evlenmiştir.

Enis Kirazoğlu Oyunu?

Enis Kirazoğlu, geçtiğimiz aylarda Anomaly Agent oyunun Steam platformunda 4.99 USD fiyat etiketiyle satışa sundu. Anomaly Agent, 2D aksiyon oyunudur. Enis Kirazoğlu ve gönüllü ekibi tarafından yapılmıştır. Enis Kirazoğlu’nun ilk oyun projesidir. Çıktığı ilk günden itibaren binlerce insan tarafından satın alınmıştır. Kimi oyuncular oyunu çok beğenirken kimi oyuncular ise oyunu yerden yere vurmuştur. Hatta bazı yayıncılar ise Enis Kirazoğlu’nun oyunu olan Anomaly Agent’a inceleme videoları çekmişlerdir.

enis kirazoğlu kimdir

Enis Kirazoğlu Ne Kadar Kazanıyor? Aylık Kazancı?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, çektiği videolar sayesinde milyonlarca takipçi sayısı ve izlenmeye ulaşmayı başarmıştır. Son günlerde insanlar Enis Kirazoğlu’nun hem oyundan kazancını hem de YouTube kazancını araştırmaya başladı. Peki, Enis Kirazoğlu ne kadar kazanıyor? Aylık kazancı nedir? İşte detaylar…

Enis Kirazoğlu, YouTube Türkiye’de çok izlenen yayıncılar arasındadır. Enis Kirazoğlu çoğu videosuna da sponsorlu reklamlar eklemektedir. Sponsorluklardan ne kadar kazandığını maalesef hesaplayamayız fakat YouTube kazancını hesaplamak kolay. Enis Kirazoğlu bu ay ortalama 8 milyon görüntülenme almış. 1000 gösterim başına kazancının 15 TL olduğunu tahmin ediyoruz. Hesaplamalarımıza göre Enis Kirazoğlu’nun YouTube reklamlarından aylık kazancı en az 120 bin TL’dir. Enis Kirazoğlu bir bu kadar para sponsorluklardan kazanmaktadır. Veriler tahmindir, kesin değildir. İzlenme sayısı baz alınarak hesaplanmıştır.

Bu içeriğimiz de Enis Kirazoğlu kimdir? Enis Kirazoğlu ne kadar kazanıyor? sorularını yanıtladık. İçeriğimiz hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. ‘Ne Alaka‘ diyeceğiniz enteresan içeriklere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir