1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Enis Kirazoğlu Oyunu Nedir? Fiyatı, Değerlendirme 2024

Enis Kirazoğlu Oyunu Nedir? Fiyatı, Değerlendirme 2024
0

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu’nun geçtiğimiz aylarda ‘Anomaly Agent’ oyunu Steam’de satışa sunuldu. Oyunun satışa sunulmasının ardından kısa süre içerisinde on binlerce satış gerçekleştirildi. Enis Kirazoğlu ise videosunda tüm takipçilerine teşekkür etti. Sosyal medya kullanıcıları Enis Kirazoğlu oyunu nedir? Enis Kirazoğlu ne kadar kazanıyor? sorularını aratmakta.

Bu içeriğimizde Enis Kirazoğlu’nun çıkardığı Anomaly Agent ve Enis Kirazoğlu’nun aylık kazancı hakkında aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacağız. İlk olarak Enis Kirazoğlu’yu bir tanıyalım. Hadi içeriğimize geçelim.

Enis Kirazoğlu Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, çektiği videolar ile kısa süre içerisinde geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Enis Kirazoğlu 1989 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. YouTuber Enis Kirazoğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nden mezun olarak eğitim hayatını bitirmiştir. Enis Kirazoğlu evlidir. Eşinin ismi Şebnem Keser’dir. Enis Kirazoğlu’nun oyun sevdası çocukluktan gelmektedir. Çocukluğundan itibaren oyunlara ilgisi bulunduğunu açıklamıştır. Daha sonrasında ise kendisine bir YouTube kanalı açarak, oraya içerikler üretmeye başlamıştır. Yüklediği videolar sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Enis Kirazoğlu Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Enis Kirazoğlu, 2024 yılı itibariyle 35 yaşındadır.

Enis Kirazoğlu Nasıl Fenomen Oldu?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu, eğitim hayatını tamamladıktan sonra YouTube platformuna içerikler üretmeye başlamıştır. Birçok kanalda videolar çekmiştir. İlk olarak YouTube platformuna başladığı zamanlar videoları az izleniyor ve takipçi sayısı bir hayli düşüktü. Oyunlar hakkında bilgiler içeren videolar çekmekteydi. Enis Kirazoğlu, pes etmeyerek düzeni bir şekilde video çekmeye devam etti. İstikrarlı olmanın sonuçlarını aradan biraz zaman geçince almaya başladı.

Enis Kirazoğlu, çektiği videolar sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Artık çektiği videolar yüz binlerce izleniyor ve takipçi sayısı yüz binleri geride bırakmıştı. Enis Kirazoğlu’nun videoları insanlar tarafından çok beğenilmişti. Bu sayede her geçen gün takipçi sayısı daha da arttı. Enis Kirazoğlu’nun anlık olarak YouTube abone sayısı 1.37 milyon’dur.

enis kirazoğlu oyunu

Enis Kirazoğlu Oyunu Nedir?

Sosyal medya fenomeni Enis Kirazoğlu’nun geçtiğimiz günlerde Anomaly Agent oyunu çıktı. Oyun Steam platformuna 3.49 USD fiyat etiketiyle çıkış yaptı. Anomaly Agent, 2D aksiyon oyunudur. Enis Kirazoğlu ve ekibi uzun bir süre bu oyunun üzerinde çalışmıştır. Oyunun çıkmasıyla birlikte birçok yayıncı oyunu oynayıp eleştirmiştir. Bazıları oyunu çok severken bazıları ise yerden yere vurmuştur.

Anomaly Agent Konusu Nedir?

Anomaly Agent oyununda Ajan 70 ile dünyanın düzenini bozan anomalileri durdurmanız gerekmektedir. Farklı anomali silahlarını kullanarak rakipleri uzaklara fırlatabilirsiniz. İsterseniz yakın dövüş teknikleriyle rakibi alt edebilir isterseniz de ateşli silahlarla rakibin üstesinden gelebilirsiniz. Karakterini istediğin şekilde geliştirerek oyunun kurallarını baştan yaz. Seni kovalayan düşmanlardan kaç. Olayların gidişatına şekil ver. Hikayedeki eksik noktaları tamamla ve dünyayı güvenilir hale getir veya felakete sürükle. Seçim sana kalmış.

Anomaly Agent Fiyatı Ne Kadar?

Enis Kirazoğlu’nun oyunu ‘Anomaly Agent’ geçtiğimiz günlerde Steam platformunda satışa sunuldu. Steam’de fiyatı anlık olarak 4.99 USD’den 3.49 USD’ye düşmüştür.

Anomaly Agent Değerlendirme

Anomaly Agent çıktığı andan itibaren kendisinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Anomaly Agent’ın Steam’de toplam 5560 incelemesi bulunmaktadır. Bu incelemelerin ortalaması ‘Son derece olumlu‘ dur. Enis Kirazoğlu’nun oyunu çıktığı ilk günden itibaren birçok yayıncı oyununu test etmiş, sonuç olarak bazıları çok beğenmiş bazıları ise oyunu yerden yere vurmuştur.

Bu içeriğimizde Enis Kirazoğlu oyunu nedir? Fiyatı, değerlendirme gibi soruları cevaplandırdık. ‘Ne Alaka‘ diyeceğiniz içeriklerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir