1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Kick Destek Ulaşamıyorum Sorunu (ÇÖZÜLDÜ) 2024

Kick Destek Ulaşamıyorum Sorunu (ÇÖZÜLDÜ) 2024
0

Kick destek ulaşamıyorum sorunu son zamanlarda birçok kullanıcının başına gelmeye başladı. Kick platformu ile sorunu sebebiyle iletişime geçmek isteyen kullanıcılar destek birimine ulaşamadığını aktardı. Kick, dünyanın en büyük yayın platformu Twitch’e rakip olarak geliştirildi. Twitch’in sert politikaları sebebiyle birçok yayıncı ve kullanıcı Kick platformuna geçiş yaptı. Fakat son günlerde Kick kullanıcıları bir sorun ile karşı karşıya kalmakta.

Kick rakibi Twitch’e göre daha esnek kurallar, yayıncıya daha yüksek komisyon gibi özellikleriyle daha avantajlı hale geliyor. Twitch’in dünyadaki sert politikası sebebiyle birçok kullanıcı Kick platformuna geçiş yaptı. Kick platformuna geçiş yapan kullanıcılar ise son zamanlarda sorun yaşamaya başladı. Kullanıcılar Kick’in destek ekibine ulaşamadığını aktardı. Peki, bu sorunun çözümü nedir?

Bu içeriğimizde Kick destek ulaşamıyorum sorununu nasıl çözeceğinizi aktaracağız. Son zamanlarda kullanıcılar sıkça Kick destek ile sorun yaşadığını aktarıyor. İşte, Kick destek ulaşamıyorum sorununun çözümü sizlerle. Hadi içeriğimize geçelim.

Kick Destek Ulaşamıyorum Sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Dünyanın en büyük yayın platformu olan Twitch’e rakip olarak çıkartılan Kick, kısa süre içerisinde çok popüler hale geldi. Twitch’e benzerliğiyle birçok kişi tarafından eleştirilen Kick, Twitch’e göre çok daha avantajlı gözüküyor. Kick rakibi Twitch’e göre daha esnek kurallar, yayıncıya daha yüksek komisyon ve 7/24 desteği gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Twitch’in son yıllarda sert politikası yüzünden birçok kullanıcı Kick platformuna geçiş yaptı. Bu sayede Kick kısa süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Kick platformunun dünyada yayınlanmasından kısa bir süre sonra Türkiye’de çıkış yaptı. Türkiye’de çıkış yapmasıyla beraber Kick hızlı bir şekilde yükselişe geçti. Çünkü Twitch adeta Türkiye’yi yok sayarak apar topar ülkeden geri çekilmişti. Twitch’in bu kararı yayıncılar ve kullanıcılar tarafından yoğun tepkilere neden oldu. Bu olaylar sırasında Kick ise Türk Twitch yayıncılarına teklifler götürerek, yayıncıları Kick platformuna çekmeyi başardı. Bu sayede birçok Türk yayıncı Kick platformuna geçiş yaptı.

Son günlerde kullanıcılar Kick destek ulaşamıyorum sorunu yaşadığını aktardı. Bu sorunun çözümü aslında çok basit. İşte çözümü:

 • Öncelikle sorun yaşadığımız konuyu net bir şekilde belirliyoruz.
 • Daha sonrasında aşağıda yer alan Kick Destek/İletişim bölümünden konunuzla alakalı olan destek mailini buluyoruz.
 • Konunuza uygun destek mailine sorununuzu net bir şekilde açıklayınız.
 • Kısa bir süre sonra size geri dönüş yapacaklardır.

NOT: Eğer sorununuzla ilgili yanlış birime mail atarsanız destek ekibi size cevap vermeyebilir. Konunuzun ne olduğunu belirleyin ve sorununuz ile ilgilenen birime mail atınız, aksi takdirde mailine cevap verilmez. Aşağıda Kick Destek/İletişim mailleri bulunmaktadır.

kick destek ulaşamıyorum

Kick Destek/İletişim Mailleri

Genel Desteksupport@kick.com
Teknik Destektechsupport@kick.com
Abonelik Sorularısubscriptions@kick.com
Ortaklık Sorularıpartners@kick.com
Ban İtirazlarıappeal@kick.com
İş Sorularıbusiness@kick.com
Kariyer Fırsatlarıcareers@gmail.com
Doğrulanmış Yayıncı Uygulamasıverify@kick.com
Gençlik Koruma Görevlisiyouthprotectionofficer@kick.com

Sorununuz ile ilgili birime mail atmanız gerekmektedir. Aksi takdirde maillerinize cevap verilmeyebilir. Bu sayede Kick’te yaşadığınız herhangi bir sorununuzu kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Ek olarak Kick platformu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Kick hakkında yazdığımız rehberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Kick destek ulaşamıyorum sorununu nasıl çözeceğinizi anlattık. Kick, dünyanın en büyük yayın platformu olan Twitch’e rakip olarak geliştirildi. Twitch’in sert politikalarından sonra Kick kısa süre içerisinde yükselmeye başladı. Bu sayede Kick, milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı. Kick, Türkiye’de Twitch’i geride bırakmış durumda.

İçeriğimiz ve Kick hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Ayrıca eklemek istediğiniz bir şey var ise, yine yorumlar kısmından yazımıza ekleme yapabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir