1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Netflix Antrasit Dizisi Oyuncuları ve Konusu 2024

Netflix Antrasit Dizisi Oyuncuları ve Konusu 2024
0

Netflix Antrasit dizisi oyuncuları belli oldu. Netflix’e gelen yeni mini dizi Antrasit dizisi heyecanla bekleniyor. Dizinin detayları şimdiden belli oldu. Ne zaman yayınlanacağı, oyuncu kadrosu ve diğer detaylar Netflix’te açıklandı. Dizi hakkında merak edilen tüm bilgileri derledik. Yeni Netflix dizisi Antrasit’in tüm bilgileri bir arada sizlerle…

İlgi çekici bir konuya sahip olan bu dizi, Netflix’te yakın zamanda yayınlanacak. Dizi henüz yayınlanmadan önce birçok insan tarafından merakla araştırılmaya başlandı bile. Dizi hakkında bilinen tüm detaylara bu içeriğimizde yer verdik. Dizinin oyuncu kadrosu, yayınlanacağı tarih, bölüm sayısı ve dizi konusu gibi aklınızda soru işareti olabilecek tüm soruların yanıtı burada.

netflix antrasit dizisi oyuncuları 2024

Netflix Antrasit Dizisi Konusu Nedir?

“Antrasit”, bir muhabirin kaybolmasıyla başlayan gizemli bir öyküye odaklanır. Ana karakter, kaybolan babasının izini sürmek için bir internet dedektifi olarak ön plana çıkıyor. Ancak bu arayış, eski bir davanın yeniden gündeme gelmesiyle karmaşıklaşır. Kız, babasının kayboluşunu çözmek amacıyla gizemli bir dağ kasabasına gider. Burada, tarikatlar, gizlilik perdesi altında yaşanan sırlar ve ölümün gölgesiyle dolu bir atmosferle karşılaşır.

Dizinin Netflix sayfasında dizi açıklaması olarak verilen metin ise şu şekilde; “Bir muhabirin kaybolmasıyla eski bir dava yeniden açılınca, adamın internet dedektifi olan kızı tarikat, gizlilik ve ölümün gölgesindeki ufak bir dağ kasabasına gelir.” Bu da bize Netflix Antrasit dizisi konusunu veriyor.

Antrasit Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni mini dizi Antrasit, 10 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak. Dizinin konusu ve oyuncuları da yayınlanacağı tarihle birlikte açıklandı. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan bu dizi binlerce Netflix üyesi tarafından merakla bekleniyor. Dizinin konusu ilgi çekici olduğundan dolayı birçok kişi 10 Nisan’da ekranları başında Netflix’i açarak bu diziyi izleyecek. Dizinin Netflix sayfasını incelemek için buraya tıklayın. Dizi hakkındaki tüm detaylar bu sayfada Netflix tarafından açıklandı.

Netflix’in yakında gelecekler sayfasında yer alan Antrasit dizisi, gelecek olan diziler arasında en çok merak edilen dizi oldu. Birçok kişinin takibe aldığı bu dizinin yayın tarihi 10 Nisan olarak belirlendi. Netflix Antrasit dizisi oyuncuları da tabii ki bir o kadar merak ediliyor. Aşağıda dizinin başrollerine ve diğer oyuncularına yer verdik.

netflix antrasit dizisi oyuncuları 2024

Evet, sıra geldi oyuncu kadrosuna. Merakla beklenen mini dizinin oyuncu kadrosu Netflix tarafından açıklandı. Bu dizide yer alacak oyuncuların isimlerinden ve başrollerin kim olduğundan aşağıda uzun uzun bahsettik. İşte sizin için hazırladığımız Netflix Antrasit dizisi oyuncuları listesi. Listede tanıdık isimler de var!

Netflix Antrasit Dizisi Oyuncuları (2024)

Dizinin başrolleri arasında ünlü rapçi Hatik ve ünlü şarkıcı Camille Lou yer almaktadır. Başrollerinde bu iki başarılı ismin olduğu dizinin diğer oyuncuları ise şu şekilde; Noémie Schmidt, Nicolas Godart, Raphaël Ferret, Léo Legrand, Kad Merad, Jean-Marc Barr, Stefano Cassetti ve Marianne Basler. Dizinin şu anda bilinen kadrosunda yer alan oyuncular bu isimlerdir. Açıklanan oyuncu kadrosunda toplamda 10 isim yer almaktadır.

Netflix Antrasit dizisi oyuncuları arasında başrolleri oynayacak olan oyuncular ise Hatik ve Camille Lou oldu. Bu isimler dizinin ana karakterlerini canlandıracaklar. İlgi çekici bir konusu olan bu dizinin başrollerinin bu iki başarılı sanatçıya verilmesi diziyi daha da ilgi çekici yapıyor.

Bu içeriğimizde Netflix Antrasit dizisi oyuncuları listesini sizlere tanıttık. Dizinin başrollerini, dizinin konusunu ve ne zaman yayınlanacağını detaylı olarak anlattık. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir