1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Netflix Beraber İzleme Mobil Uygulaması 2024 (Mobil & Masaüstü)

Netflix Beraber İzleme Mobil Uygulaması 2024 (Mobil & Masaüstü)
0

Netflix beraber izleme özelliği ne yazık ki henüz hala Netflix’in kendisinde yer almıyor. Arkadaşlarınızla birlikte uzaktan aynı anda bir dizi ya da filmi izlemek istediğinizde ek bir uygulama kullanmanız gerekiyor. Ayrıca masaüstündeki birçok uygulama da mobilde çalışmıyor. Bu nedenle de mobilde de çalışacak bir uygulama arayışında olabiliyorsunuz. Burada önereceğimiz uygulama hem mobil, hem de masaüstünde beraber dizi veya film izlemenize olanak sağlayacaktır. İşte tüm detaylar…

Bazen beraber dizi veya film izlemek istediğimiz arkadaşımız ya da sevgilimiz yakınımızda olamıyor olabilir. Bu gibi durumlarda da beraber bir şeyler izleyebilmek için çeşitli yöntemler var. Bunlardan en bilineni de üçüncü bir uygulama ile birlikte aynı anda beraber bir şeyler izlemek. Bunu yapmak oldukça basit. Özellikle de bunun için çıkartılmış rakipsiz bir uygulama var. Böylece Netflix beraber izleme mobil uygulamasına ve masaüstü uygulamasına sahip olacaksınız.

netflix beraber izleme mobil

Netflix üzerinden bir filmi ya da diziyi 2 veya daha fazla kişi aynı anda oynatarak birlikte izlemek istiyorsanız, bunun için çeşitli uygulamalar kullanmanız gerekmektedir. Aşağıda da size kullanabileceğiniz uygulamaları tavsiye ettik.

Netflix Beraber İzleme Nasıl Yapılır?

Netflix’te arkadaşlarınızla aynı anda dizi ya da film izlemek için kullanabileceğiniz iki farklı uygulama var. Ancak bu uygulamalardan birisi mobil kısımda pek düzgün çalışmıyor. Bu nedenle size yalnızca tek bir uygulama önereceğiz. Hem mobilden hem de masaüstünden farklı kişiler bir araya gelerek beraber dizi film izleyebilir. Bunu yapmak için “Rave” uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Rave uygulamasını indirin.

Eğer mobilden izleyecekseniz mobil uygulama mağazanızdan, masaüstünden izleyecekseniz Rave’nin resmi internet sitesinden indirin.

Rave uygulamasını açın.

Karşınıza çıkan platformlar arasından “Netflix”i seçin ve hesabınıza giriş yapın.

Ardından izlemek istediğiniz yapımı seçin.

Diziniz veya filminiz açıldıktan sonra oda bağlantınızı beraber izlemek istediğiniz arkadaşınıza gönderin.

Bunları yaptığınızda kontrol odayı açan kişide olacaktır. Durdurduğu zaman durdurulacak, ilerlettiği zaman ilerletilecektir. Herkeste aynı anda oynatılacak ve kimse bu şekilde geride kalmayacaktır. Bu nedenle de Rave en çok tercih edilen Netflix Party uygulaması olmaktadır.

Netflix Beraber İzleme Mobil Uygulaması

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, Netflix’te uzaktan arkadaşlarınızla beraber bir şeyler izlemek istiyorsanız indirebileceğiniz uygulamalardan birisi Rave’dir. Bu uygulama kolay bir şekilde oda açmanıza ve odanıza belirli bir sayıya kadar kişinin katılmasına izin vermektedir. Böylelikle mobil üzerinden de arkadaşlarınızla beraber bir dizi ya da film izleyebileceksiniz. Rave mobil uygulaması hem Play Store hem de App Store’da yer almaktadır. Her ikisinden de kolay bir şekilde uygulamayı indirip kurabilirsiniz.

Ancak şunu belirtmekte fayda var, sadece odayı açan kullanıcıda değil, izlemek için odaya katılacak tüm kullanıcılarda da Netflix üyeliği olmalıdır. Herkes kendi Rave uygulaması üzerinden Netflix hesabında oturum açmalıdır. Aksi taktirde Netflix dizi veya filmleri onlarda oynatılamayacaktır.

thumbnail
Benzer Yazı
Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2024

Rave Nasıl İndirilir?

Rave uygulamasını indirmek oldukça kolaydır. iPhone, Android, Windows ve Mac üzerinden Rave kullanılabilmektedir. Rave’nin kendi internet sitesinden uygulamalarının her birine ulaşabilirsiniz. Rave uygulamasını indirmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Rave üzerinden sadece Netflix değil; Youtube, Disney+, Twitch, Amazon Prime, ve Drive üzerinden de birlikte bir şeyler izlenebilmektedir. Uygulamanın herhangi bir ücreti olmadığından dolayı kolaylıkla ve rahatlıkla kullanmak mümkün hale geliyor.

Bu içeriğimizde Netflix beraber izleme mobil uygulamasından ve beraber nasıl bir şeyler izlenebileceğinden bahsettik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için oldukça değerlidir. Ayrıca, Ne Alaka? diyeceğiniz içeriklerimiz için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir