1. Anasayfa
 2. Gündem

Ogeday Diskalifiye Mi Oldu? Odegay – Hakan Kavgası

Ogeday Diskalifiye Mi Oldu? Odegay – Hakan Kavgası
0

SON DAKİKA! Ogeday diskalifiye mi oldu? Ogeday – Hakan kavgası? Survivor’un son yayınlanan 37. bölüm fragmanı ile birlikte izleyiciler şoka uğradı. Ogeday – Hakan kavgası, Hilmicem – Yasin kavgası, Atakan – Dora kavgası, Sema – Pınar kavgası ise merak konusu. Ogeday ve Hakan’ın sert kavga ettiği gözüküyor. Peki, Ogeday Diskalifiye Mi Oldu? İşte, tüm detaylar!

Ogeday Diskalifiye Mi Oldu?

Son yayınlanan Survivor programının fragmanı izleyicileri şoka uğrattı. Fragmanda Ogeday ile Hakan’ın kavga ettiği gözüküyor. Ogedayın ‘Al bunu da attım. Panorama’da anlatırsın bunu “Ogeday şişe attı diye.” dediği görülüyor. Bunun üzerine Hakan’ın ‘Bana bak, ….. lık yapma, yeter artık!’ diyor. Hakan’ın eli ile Ogeday’ ittirmesi sonucu Ogeday, ‘Bana el kol yapma’ diye bağırıyor. Bunu üzerine Hakan ise ‘Ne yapacaksın? Bırak.’ diyor. Ogeday bunun üzerine aşırı sinirlenerek Hakan’ın üzerine koşuyor. Tüm yarışmacılar seferber olup Ogeday’ı tutmaya çalışıyor. Survivor hayatı boyunca Ogeday ilk defa bu kadar sinirli ve saldırgan gözüküyor. Bu fragmanı izleyen tüm Survivor seyircileri şoka uğradı. Ogeday diskalifiye mi oldu? soruları akla geldi.

Survivor tarihinin en sakin yarışmacılarından olan Ogeday, izleyicileri Survivor 37. bölüm fragman ile adeta bir şoka uğrattı. Fragman da gözüktüğü üzere Hakan’ın Ogeday’ı ittirmesinden sonra Ogeday adeta çılgına dönerek Hakan’ın üzerine saldırmaya gidiyor fakat yarışmacı arkadaşları Ogeday’ı tutarak sakinleştirmeye çalışıyor. Bu olay sonrasında ise Acun Ilıcalı’nın kararı çok merak ediliyor.

Ogeday ve Hakan kavgası sonrası Ogeday’ın diskalifiye edilebileceği ve hatta diskalifiye olduğu haberleri ortaya atıldı. Acun Ilıcalı, Survivor’da kavga olaylarına hiçbir şekilde izin verilmediğini, kurallara uymayan yarışmacıların diskalifiye edileceğini açıklamıştı. Ogeday – Hakan kavgasından sonra Ogeday’ın diskalifiye edilip edilmeyeceği ise merak konusu haline geldi. Peki, bu haberlerin doğrusu nedir? Ogeday diskalifiye mi oldu? Cevap: Hayır, diskalifiye olmuyor. Tabii ki bu kavganın bir yaptırımı olucaktır. Bizim tahminimiz Acun Ilıcalı tarafından ödül cezası verilmesidir.

Ogeday – Hakan kavgası sonrası Acun Ilıcalı’nın ne karar vereceği merak konusu. Olay da kimin haklı kimin haksız olduğunu önümüzdeki ada konseyinde hep beraber göreceğiz. Acun Ilıcalı, Survivor’da kavga olaylarına hiçbir şekilde izin verilmediği, kurallara uymayan yarışmacıların diskalifiye edileceğini açıklamıştı. Fragman da görülen Hilmicem – Yasin kavgası, Atakan – Dora kavgası, Sema – Pınar kavgası ise merak konusu. Tüm olayları yayınlanacak yeni bölüm ile hep beraber görüp izleyeceğiz. Sizce Ogeday’ın bu kadar sinirlenmesinin sebebi ne? Sizce Ogeday – Hakan kavgasında kim haklı? Ogeday diskaliye mi oldu? Yorumlar kısmında bizlerle görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Bugünkü yazımız da Ogeday diskalifiye mi oldu? Ogeday – Hakan kavgası? sorularının cevaplarını sizler için verdik. Sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce Ogeday-Hakan kavgasında kim haklı? Sizce Ogeday diskalifiye olur mu? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirterek bize destek olmayı unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 4
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir