1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Papara Kart Hangi Marketlerde Satılıyor? 2024

Papara Kart Hangi Marketlerde Satılıyor? 2024
0

Papara kart hangi marketlerde satılıyor sorusu sosyal medyada merak konusu haline geldi. Papara kart satın almak isteyen kişiler Papara kartın hangi marketlerde satıldığını araştırmaya başladı. Papara card bir ön ödemeli, hesabında bulunan bakiyeyi dilediğin e-ticaret platformunda veya herhangi bir mağaza, markette kullanabileceğin bir karttır.

Son zamanlarda Papara kart satın almak isteyen pek çok kişi Papara Cardın nerelerde satıldığını merak ediyor. Kullanıcılar isterse Papara Cardı uygulama üzerinden evine sipariş edebilir, isterse de bölgesinde bulunan herhangi bir marketten Papara kartı satın alabilir. Evine sipariş etmek istemeyen kullanıcılar Papara kartın hangi marketlerde satıldığını araştırmaya başladı. Peki, Papara Kart hangi marketlerde satılıyor? 2024

Bu içeriğimizde Papara kart hangi marketlerde satılıyor sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Son günlerde birçok kullanıcının sıkça arattığı Papara kart hangi market ve mağazalarda satılıyor sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Papara card hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi, içeriğimize geçelim. İşte, Papara Kart hangi marketlerde satılıyor sorusunun cevabı sizlerle…

Papara Kart Hangi Marketlerde Satılıyor?

Papara kart hangi marketlerde satılıyor sorusu sosyal medyada çok popüler durumda. Papara kart satın almak isteyen vatandaşlar Papara kartın hangi marketlerde satıldığını, hangi mağazalarda satışı gerçekleştiğini merak ediyor. Kullanıcılar papara kartı ister Papara mobil uygulaması üzerinden sipariş edebiliyor, isterse de bölgesinde Papara kart satışı yapan mağaza veya marketlerden satın alabiliyor. Evine sipariş etmek istemeyen vatandaşlar bölgesinde Papara kartın hangi marketlerde veya mağazalarda satıldığını araştırmaya başladı.

papara kart hangi marketlerde satılıyor

Papara kart, 13 yaşından büyük her bireyin kullanabileceği bir ön ödemeli karttır. Papara kart ile dilediğiniz e-ticaret sitesinden, mağazadan ve marketten alışveriş yapabilirsiniz. Papara kart, diğer banka kartları ile aynı işlevi görmektedir. Geçtiğimiz günlerde ise uzun yıllardır beklenen IBAN özelliği Papara karta gelmiş bulunmakta. Hesabınızdaki bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilir, istediğiniz herhangi bir ATM’den Papara kartınıza para yatırabilirsiniz.

Son gelen IBAN özelliğiyle de beraber tüm bankalardan hesabınıza para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yeni gelen IBAN özelliği sayesinde Papara kullanımı oldukça kolaylaştı. Papara’nın bu yeni güncellemeleri çoğu kullanıcı tarafından uzun yıllardır beklenmekteydi. Bu yeni güncellemeler sayesinde Papara kullananların sayısı her geçen gün daha da artmakta. Papara kart ile yeni tanışan kullanıcılar ise Papara kartı nasıl alabileceğini, hangi marketlerde satıldığını merak ediyor.

Papara Kart ile yeni tanışan kullanıcılar Papara kart satın almak istiyor. Bunun üzerine vatandaşlar Papara kart hangi marketlerde satılıyor sorularını sormaya başladı. Peki, Papara kart hangi marketlerde satılıyor? İşte detaylar…

Papara kartı ister Papara mobil uygulamasından hesap açarak ev adresinize sipariş edebilir, isterseniz de bölgenizde bulunan herhangi bir papara card satılan market veya mağazadan satın alabilirsiniz. Papara kart şu marketlerde satılmaktadır:

 • D&R
 • Teknosa
 • CarrefourSA
 • Hepsiburada
 • n11.com
 • Kidega
 • istegelsin
 • Trendyol
 • carrefoursa.com
 • CarrefourSA Online

Yukarıda Papara kartın hangi market ve mağazalarda satıldığını açıkladık. Bölgenizde bulunan bu mağaza ve marketlere giderek Papara kart satın alabilirsiniz. Papara kartı kullanabilmeniz için sadece 13 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Papara kart hakkında yazdığımız diğer yazılarımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Papara kart hangi marketlerde satılıyor sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Son zamanlarda sosyal medyada aşırı popüler olan Papara kart hangi marketlerde, mağazalarda satılıyor sorusunun cevabını verdik. Papara kartı bölgenizde bulunan D&R, Teknosa, CarrefourSA gibi marketlerden temin edebilirsiniz. Papara kart almak için 13 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Papara kart hakkında merak edilen tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir