1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Papara Sözleşmeli Hesaba Nasıl Geçerim? [REHBER] 2024

Papara Sözleşmeli Hesaba Nasıl Geçerim? [REHBER] 2024
0

Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim sorusu sosyal medya merak konusu haline geldi. Yeni papara kullanıcıları ya da sözleşmeli hesaba geçmek isteyen kullanıcılar sözleşmeli hesaba nasıl geçileceğini araştırmaya başladı. Banka kartlarına rakip olarak çıkartılan Papara kart, birçok avantajlı özelliği ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Son günlerde birçok Papara kullanıcısı sözleşmeli hesaba nasıl geçeceğini, bu işlemlerin nasıl olduğunu araştırmaya başladı. Aslında bu işlem oldukça basit. İçeriğimizde papara sözleşmeli hesaba nasıl geçebileceğinizi detaylı bir şekilde adım adım anlattık. Peki, Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim? İşte detaylar…

Bu içeriğimizde Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim sorusunun cevabından bahsettik. Son zamanlarda sosyal medyada sıkça merak edilen Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçilir sorusu oldukça popüler durumda. Kullanıcılar bu işlemin nasıl yapılacağını merak ediyor. Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçilir konusu hakkındaki tüm bilgiler içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim sorusunun cevabı sizlerle…

Papara Sözleşmeli Hesaba Nasıl Geçerim? 2024

Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim sorusu sosyal medyada merak konusu haline geldi. Papara kullanıcıları sözleşmeli hesaba nasıl geçileceğini, papara sözleşmeli hesabın avantajlarını ve dezavantajlarını araştırmaya başladı. Bankalara rakip olarak çıkartılan Papara, rakiplerine göre sunduğu avantajlı özellikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde birçok rakibini geride bırakmayı başardı.

Pandemi sırasında öne çıkan online alışveriş ve temassız ödeme kolaylığı artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Artık vatandaşlar fiziksel market ve mağazalardan alışveriş yerine online alışverişi tercih ediyor. Nakit ödeme de aynı şekilde artık eskisi kadar kullanılmıyor. Artık temassız ödeme ile kartlarla ödeme yapılıyor. Papara kart ise bu dönemde aşırı popüler hale geldi ve hala popülerliğini devam ettiriyor.

papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim

Geçtiğimiz aylarda Papara’ya yıllardır beklenen IBAN numarası güncellemesinin gelmesiyle birlikte Papara tekrar sosyal medyada gündem oldu. Bu yeni gelen güncellemeyle birlikte Papara birçok yeni müşteri kazandı. Papara rakiplerine göre sunduğu avantajlar ve kampanyalar ile rakiplerinin önüne geçti. Papara kart sahibi olmakta bir o kadar basit. Papara kart sahibi olabilmek için tek yapmanız gereken sadece 13 yaşından büyük olmanız. Onun dışında herhangi bir kuralı bulunmuyor. İster kendi ev adresinize sipariş edebilir isterseniz bölgenizde Papara kart satılan market veya mağazalardan Papara kart temin edebilirsiniz.

Ek olarak Papara Cardın hangi marketlerde satıldığını öğrenmek için ‘Papara Kart Hangi Marketlerde Satılıyor? 2024’ yazımıza sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki, Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim? İşte tüm detaylar…

Papara’yı tüm özellikleriyle kullanmak için ve Papara’nın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için Papara sözleşmeli hesaba geçmeniz gerekmektedir. Papara, 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren sözleşmeli hesabı olmayanların para alıp göndermelerine izin vermemektedir. Sözleşmeli hesaba geçmek aslında oldukça basit. İşte yapmanız gerekenler:

 • Yeni TC kimlik kartınız ile NFC destekli telefonunuz aracılığıyla Papara’daki yönlendirmeleri takip ederek sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz. NFC ile kimlik kartınızı Papara uygulamasına taratmanız gerekmektedir.
 • Eğer 18 yaşından büyükseniz ve hesabınızı yeni kimliğiniz ile onayladıysanız ya da yeni TC kimlik kartın var fakat NFC destekli telefonun bulunmuyorsa, Papara’daki ilgili bölümü takip ederek hesabına en az 100 TL yatırıp sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz.
 • Ücretsiz bir şekilde Papara Card isteyerek sözleşmeli hesaba geçebilirsin.
 • 13-18 yaş aralığındaysanız, velinizin hesabı Sözleşmeli hesap ise siz de sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz.

Kısacası yapmanız gereken tek şey kimliğinizi doğrulamaktır. Kimliğinizi başarılı bir şekilde doğruladığınız takdirde sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz. Papara sözleşmeli hesaba geçmek aslında bu kadar basit.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir