1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Paribu Cineverse Adana Filmler ve Seansları [GÜNCEL] 2024

Paribu Cineverse Adana Filmler ve Seansları [GÜNCEL] 2024
0

Paribu cineverse adana filmler ve seansları sorusu sosyal medyada merak konusu haline geldi. Paribu Cineverse’de sinema filmi izleyecek vatandaşlar filmler ve seansların ne zaman olduğunu merak ediyor. Vatandaşlar vizyonda hangi filmin olduğunu ve seanslarını son zamanlarda internette sıkça araştırıyor. Aşağıda güncel Paribu Cineverse M1 Adana AVM’de vizyonda olan filmleri ve seansları sıraladık.

Son zamanlarda Paribu Cineverse M1 Adana AVM’de film izlemek isteyen kullanıcı sayısı bir hayli arttı. Vatandaşlar vizyondaki filmleri ve film seanslarını merak ediyor. Bunun üzerine kullanıcılar son günlerde sıkça Paribu Cineverse Adana filmler ve seanslarını sıkça aratıyor. Peki, Paribu Cineverse Adana filmler ve seansları nedir?

Bu içeriğimizde Paribu cineverse adana filmler ve seansları sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Son günlerde sinema filmi izlemek isteyen vatandaşlar Paribu Cineverse Adana filmler ve seanslarını araştırmaya başladı. Paribu Cineverse Adana hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte Paribu Cineverse Adana filmler ve seansları cevabı sizlerle…

Paribu Cineverse Adana Filmler ve Seansları (GÜNCEL)

Son zamanlarda sinemaya gitmek isteyen vatandaşlar Paribu Cineverse Adana filmler ve seansları araştırmasını yapıyor. Vatandaşlar Paribu Cineverse’de vizyonda bulunan filmleri ve saatlerini merak ediyor. Eskiden Cinemaximum olarak bildiğimiz sinema salonları artık Paribu Cineverse olarak yerini alıyor. Cinemaximum tüm haklarıyla birlikte Paribu Cineverse’e satıldı. Peki, Paribu Cineverse Adana filmler ve seansları nedir?

Paribu Cineverse M1 Adana AVM’deki güncel film ve seanslarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Yukarıda Paribu Cineverse M1 Adana AVM’de bulunan film ve seans saatlerini detaylı bir şekilde açıkladık. Yukarıdaki linke tıklayarak Paribu Cineverse Adana filmler ve seanslarına gidebilirsiniz. Paribu Cineverse ile sinema keyfini doya doya yaşayın.

paribu cineverse adana filmler ve seansları

Sinema filmi izlemek isteyen bazı vatandaşlar ise son zamanlarda sıkça Paribu Cineverse bilet fiyatları ne kadar araştırmasını yapmaya başladı. Vatandaşlar Paribu Cineverse sinema fiyatlarının güncel halini merak ediyor. Peki, Paribu Cineverse bilet fiyatları ne kadar? İşte detaylar…

Paribu Cineverse Adana Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Son zamanlarda sinemaya gitmek ve film izlemek isteyen vatandaşlar Paribu Cineverse sinemasında bilet fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Vatandaşlar sürekli gelen zamlarla birlikte güncel Paribu Cineverse bilet fiyatlarını sıkça internette araştırmaya başladı. Peki, Paribu Cineverse Adana bilet fiyatları ne kadar?

TAM ÖĞRENCİVİP
205 TL190 TL257 TL

*Yukarıda normal günlerde satılan bilet fiyatlarının güncel değerleri verilmiştir. Değişkenlik gösterebilmektedir.

BİLGİLENDİRME: Paribu Cineverse sinemalarında her pazartesi ve çarşamba halk günü ilan edilmiştir. Halk günü içerisinde sinema biletleri 2D ve 3D filmlerde 90 TL ile 165 TL arasında değişen özel fiyatlar ile sizi karşılamaktadır. Resmi tatil ve bayram günlerinde indirim geçerli değildir. Ekstra olarak 3D filmlerde ücrete 3 TL ekstra ücret eklenmektedir.

Yukarıda Paribu Cineverse sinemalarının bilet fiyatlarını detaylı bir şekilde açıkladık. Sinemaya gitmek isteyen vatandaşlar Paribu Cineverse’in vatandaşlar için özel çıkardığı halk gününde gitmesi daha mantıklı gözüküyor. Paribu Cineverse ile ister normal salonlarda ister gold class salonlarda film zevkini doya doya yaşayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Paribu cineverse adana filmler ve seansları sorusunun cevabını detaylı bir şekilde açıkladık. Son zamanlarda sinemaya gitmek ve film izlemek isteyen vatandaşların sıkça sorduğu Paribu Cineverse filmleri ve seans saatleri nelerdir sorusunun cevabını sizlerle paylaştık. Paribu Cineverse hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizlerle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Sitemizden ‘Ne Alaka‘ diyeceğiniz içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir