1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Sarıyer Cola Nerede Satılıyor? Hangi Marketlerde Satılıyor?

Sarıyer Cola Nerede Satılıyor? Hangi Marketlerde Satılıyor?
0

Sarıyer Cola nerede satılıyor? Hangi marketlerde satılıyor? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Dünyada yaşanan son olaylar yerli üretimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Coca Cola ve Pepsi gibi büyük markalara rakip olarak üretilen Sarıyer Cola, kısa sürede oldukça popüler hale gelmiştir. Sarıyer Cola, tamamen yerlidir. İçerdiği ham maddeler yerli ürünlerdir. Sarıyer Kola rakipleri Coca Cola ve Pepsi gibi yabancı markalara nazaran hem daha uygun fiyatlı olması hem de yerli olması sebebiyle birçok tüketicinin favori kolası haline geldi.

Sarıyer Cola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşlar Sarıyer Cola’nın nerede satıldığını ve hangi marketlerde satıldığını araştırmaya başladı. Sarıyer Cola, tadı ve lezzetiyle birçok vatandaşın sevgisini kazandı. Üstelik uygun fiyatıyla da market raflarında yerini almaktadır. Peki, Sarıyer Cola nerede satılıyor? Hangi marketlerde satılıyor?

Bu içeriğimizde Sarıyer Cola nerede satılıyor? Hangi marketlerde satılıyor sorularının cevaplarını vereceğiz. Sarıyer Kola satın almak ve tüketmek isteyen vatandaşlar Sarıyer Cola’nın nerede satıldığını araştırmakta. Sarıyer Cola hakkında tüm merak ettiklerinizi bu içeriğimizde bulabilirsiniz. Hadi yazımıza geçelim, işte Sarıyer Cola hakkında tüm detaylar…

Sarıyer Cola Nerede Satılıyor? Hangi Marketlerde Satılıyor?

Sarıyer Cola, Sarıyer İçecek tarafından 1996 yılında üretilmiştir. Dünyada yaşanan son olaylar sonucunda yerli üretimin ne kadar önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir. Türkiye ise yerli üretime oldukça önem vermektedir. Dünya pazar liderleri Coca Cola ve Pepsi’ye yerli alternatif arayan vatandaşlar çözümü Sarıyer Cola ile bulmuştur. Sarıyer Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi’ye kıyasla hem daha uygun fiyatlı hem de yerlidir. Sarıyer Cola, ülkenin dört bir yanında satılmaktadır. Çoğu market zincirinde Sarıyer Cola’yı bulabilirsiniz. Satıldığı marketler bölge bölge değişkenlik gösterebilmektedir.

Peki, Sarıyer Cola nerede satılıyor? İşte satıldığı marketler:

 • A101
 • BİM
 • ŞOK
 • MİGROS
 • BİZİM
 • METRO

Sarıyer Kola üstte yazılan market zincirlerinde satılmaktadır. Satıldığı marketler bölge bölge değişkenlik gösterebilmektedir. Stok durumu değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer bölgenizdeki market veya bakkalda Sarıyer Cola satılmıyorsa yetkiliye Sarıyer Kola istediğinizi belirterek satışların artmasına katkı da bulunabilirsiniz.

sarıyer cola nerede satılıyor

Sarıyer Cola Nedir?

Sarıyer Cola, Sarıyer İçecek tarafından 1996 yılında üretilmiştir. Dünya pazar lideri Coca Cola ve Pepsi’ye yerli alternatif arayan vatandaşlara çözüm olarak üretilmiştir. Tamemen yerlidir. Türkiye menşeilidir. Sarıyer Cola helal sertifikalıdır. Sarıyer Cola rakipleri Coca Cola ve Pepsi’ye nazaran hem daha uygun fiyatlı hem de yerli olması sebebiyle birçok vatandaşın favori kolası haline gelmiştir. Kısa süre içerisinde yaptığı satış hamleleri ile oldukça popüler hale gelmeyi başarmıştır.

Sarıyer Cola’nın birçok seçeneği mevcuttur. 2.5 litre, 1.5 litre, 1 litre, 330 ml, 250 ml ve şekersiz seçenekleri bulunmaktadır. Ülkenin dört bir yanında satışı yapılmaktadır. Çoğu market zincirinde satılmaktadır. Bölge bölge satıldığı marketler değişkenlik gösterebilmektedir. Eğer bölgenizdeki markette Sarıyer Cola satışı yapılmıyorsa market veya bakkal yetkilisi ile konuşarak Sarıyer Cola istediğinizi belirtebilir ve satışların artmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Sarıyer Cola, Coca Cola ve Pepsi gibi yabancı markalara yerli alternatif arayan vatandaşlara çözüm olmuştur. Dünyada yaşanan son olaylar yerli üretimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Bunun üzerine Sarıyer Kola’nın satışları oldukça artmıştır. Ek olarak Sarıyer Cola İsrail’in mi? yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde vatandaşlar tarafından sıkça aratılan Sarıyer Cola nerede satılıyor? Hangi marketlerde satılıyor sorularını cevaplandırdık. Sarıyer Cola hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir