1. Anasayfa
 2. Gündem

Elraenn’in Oyunu Rygrad Ne Zaman Çıkıyor? Fiyatı Ne Kadar?

Elraenn’in Oyunu Rygrad Ne Zaman Çıkıyor? Fiyatı Ne Kadar?
0

Elraenn geçtiğimiz yıllarda bir oyun projesi üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Oyunun isminin Rygrad olduğu açıklanmıştı. Rygrad ne zaman çıkıyor? Rygrad çıktı mı? Rygrad kimin? Rygrad fiyatı ne kadar? soruları sosyal medyada merak konusu haline geldi. Bugünkü yazımız da Elraenn’in sahibi olduğu Rygrad oyununu inceleyeceğiz. Hadi yazımıza geçelim.

Rygrad Ne Zaman Çıkıyor?

Geçtiğimiz günlerde Elraenn oyunu Rygrad’ın ne zaman çıkacağı hakkında bir açıklama yaptı. Takipçiler bu duruma biraz tepki gösterdi. Elraenn, yaklaşık 2 senedir bu oyunun üzerinde çalıştıklarını ve oyunun neredeyse hazır hale geldiğini açıkladı. Rygrad ne zaman çıkıyor? İşte detaylar…

Elraenn’in yapımcılığını üstlendiği Rygrad oyunu, Elraenn’in ilk açıklamalarına göre 2024’ün ilk çeyreğinde çıkacağını gösteriyordu fakat daha sonrasında Elraenn tarih vermekten vazgeçtini, oyun geliştirme sürecinin çok zor olduğunu ve eksik çıkmamak adına oyun ne zaman tam anlamıyla hazır hale gelirse o zaman Steam platformunda satışa sunulacağını açıkladı. Oyunun Steam sayfasında çıkış tarihi ‘pek yakında’ olarak gözükmektedir. Oyunun bu yıl içerisinde çıkacağı beklenmektedir. Elraenn, net bir tarih açıklamamıştır. Rygard oyunu çok kişili hayatta kalma oyunudur. Rygard oyununun konusunu kısaca özetleyelim:

Rygard Konusu Nedir?

Rygard oyunun asıl konusu gerçek hayat simülasyonudur. Vahşi doğada kendi başınıza veya arkadaşlarınızla hayatta kalma oyunudur. Açlık, susuzluk ve diğer canlılardan kendinizi korumanız gerekmektedir. Oyunun temel yapı taşları şu şekildedir:

rygrad oyunu ne zaman çıkıyor

İNŞA ETME: Zorlu bir gerçek hayat simülasyonunda canlı kalabilmek için kendi köyünüzü, bölgenizi ve kalenizi inşa edebileceğiniz en detayına kadar düşünülmüş inşa sistemi bulunmaktadır. Diğer online oyuncuların ve haydutların baskınlarına dayanabilecek yapılar inşa edin.

ÜRETMEK: Üretim, vahşi doğada hayatta kalabilmeniz ve ölmemeniz için çok önemlidir. En temel araçtan, en güçlü silahlara kadar ürünler yapmak sizin elinizdedir. Vahşi doğayı keşfet ve ahşap, taş ve metal gibi kaynakları toplayıp kendinize uygun alet-edevat yapabilirsiniz. Oyun size bu vahşi doğada hayatta kalabilmek için ne ihtiyacınız varsa her şeyi üretmenize olanak sağlar. Vahşi doğada hayatta kalabilmek için silahlar, araçlar ve barınaklar gibi birçok şey inşa edebilirsiniz.

TARIM VE HAYVANCILIK: Tarım, vahşi doğada hayatta kalmak için çok önemlidir. Ekinler ekebilir, hayvan yetiştirebilirsiniz. Farklı farklı tohumlar ve canlı hayvanlar bulunmaktadır. Hayvancılık ve tarım hayatta kalabilmek için önemli bir detaydır.

HAYATTA KALMA: Vahşi doğada birçok zorlukla mücadele et ve hayatta kalmaya çalış. Hayatta kalmak için silahlar, barınaklar gibi birçok alet-edevat yapabilirsiniz. Şansınızı arttırmak için diğer online oyuncularla ittifak kurabilirsiniz.

Rygrad Fiyatı Ne Kadar?

Elraenn’in yapımcılığını üstlendiği gönüllü bir ekip tarafından yapılan oyun Rygard’ın bu yıl içerisinde Steam’e çıkması bekleniyor. Rygrad oyunu, vahşi doğada hayatta kalma simülasyonudur. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu. Silahlar, yemekler, barınaklar gibi alet-edevatlar yaparak hayatta kalabilirsiniz. Rygard’ın çıkmasına çok az bir zaman kaldı. Bu yıl içerisinde Rygrad’ın Steam’de satışa sunulması bekleniyor. Peki, Rygrad fiyatı ne kadar?

Elraenn’e takipçileri tarafından Rygrad oyununun fiyatı soruldu. Elraen ise şuan oyunun fiyatını düşünecekleri bir zaman olmadığını oyunu yapmakla meşgul olduklarını açıkladı. Fakat oyunun Türk oyuncular için uygun fiyatlı olacağını açıkladı. Yani fiyatı hakkında net bir açıklama yok. Oyunun fiyatı açıklandığı zaman ilk bizden öğrenebilirsiniz. Takipte kalın.

Bugünkü yazımız da Elraenn yani Tuğkan Gönültaş’ın oyunu olan Rygrad’ı inceledik. Rygrad ne zaman çıkacak? Rygrad fiyatı ne kadar? sorularını yanıtladık. Sizler neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayınız. Yorumlarınız bizler için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir