1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Sıla 2m Kimdir? Sıla 2m Kaan Sevgili Mi? Sıla Bayrak Kaç Para Kazanıyor?

Sıla 2m Kimdir? Sıla 2m Kaan Sevgili Mi? Sıla Bayrak Kaç Para Kazanıyor?
sıla 2m
0

TikTok’ta son dönem çok konuşulan Sıla 2m kimdir? Sıla 2k kimdir? Sıla Bayrak kimdir? Sıla 2m kaç yaşında? Sıla 2m Kaan ile sevgili mi? sorularının cevaplarını sizlerle paylaşacağız. Buyrun, yazımıza geçelim.

Sıla 2m Kimdir?

TikTok’ta son dönemde aşırı popüler olan Sıla 2m kimdir? Sıla 2m’in gerçek adı Sıla Bayrak’tır. Sıla 2m, Trabzon şehrinde dünyaya gelmiştir ve aslen Trabzonludur. TikTok platformuna ilk başladığı zamanlar normal videolar atıyordu. İlk attığı videolar ortalama izlenirken, takipçi sayısı ise çok azdı. Sıla pes etmeyerek düzenli içerikler, videolar çekmeye devam etti. TikTok platformuna 2023 yılında başladığı gözüküyor. Sıla 2m’in attığı videolar TikTok kitlesi tarafından beğenilmeye ve ilgi görmeye başlamıştı. Bu ilgi Sıla 2m’in hevesini daha da arttırarak içeriklerine daha özen göstermeye başladı. Bu şekilde bir süre devam ettikten sonra Sıla 2k’nın videoları güzel izlenmeye ve takipçi sayısı artmaya başlamıştı.

Sıla 2k, geçtiğimiz yıl burun estetiği olmuştur ve videolarına bir süre burnunda bandajlar ile çıkmıştır. Sıla 2m’in estetiksiz hali ise ilk videolarında gözüküyor. Sıla 2m takipçisinin artmasıyla birlikte canlı yayınlar açmaya başlamıştır. Canlı yayınlar da insanlar Sıla 2m’in samimiyeti dolayısıyla ona daha çok ısınmış ve daha çok sevmiştir. Kısa bir sürede geniş kitlelere ve takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Sıla 2m’in kaç yaşında olduğuna dair bir bilgi şuanlık elimizde yok. Sıla 2m’in anlık olarak TikTok platformunda 791 bin takipçisi ve 58 milyon beğenisi bulunmaktadır.

Sıla 2m çektiği videolar ile kısa sürede TikTok platformunda popüler hale gelmiştir. Sıla 2m, canlı yayınlar açarak takipçileri ile sohbet muhabbet etmektedir. Takipçileri onu Kaan 2s ile shiplemektedir yani sevgili olmalarını istemektedirler. Bunun üzerine takipçilerini kırmak istemeyen Sıla 2m ve Kaan 2s beraber yayınlar açmaya başlamışlardır. Peki, Kaan ve Sıla sevgili mi? İşte detaylar…

sıla 2m

Sıla 2m Kaan Sevgili Mi? Buluştular mı?

Sıla ve Kaan geçtiğimiz dakikalarda buluştular. Anlık olarak TikTok’ta izlenme rekorları kırıyorlar. Sıla 2m, gerçek adıyla Sıla Bayrak, TikTok’da kısa sürede yüz binleri aşkın takipçi sayısına ulaşarak çektiği videolar ile viral olmuştur. Aynı şekilde Kaan ise kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmıştır. Takipçilerinin bu iki ismi shiplemesiyle birlikte beraber canlı yayınlar açmaya başlamışlardır. Sıla kullanıcı adını Sıla 2m’den Sıla 2k’ya çevirmiştir. Kaan ise kullanıcı adına Kaan 2s eklemiştir. Bu şekilde kullanıcı adlarını benzer yapmaları dolayısıyla birçok kişi sevgili olduklarını iddia ediyor. Canlı yayınlarında ise ikili arasında sevgili olduklarına dair konuşmalar geçiyor. Gözüken o ki, sevgililer. Ama bu platformlarda hiçbir şey gözüktüğü gibi olmayabilir. Ship olaylarından sonra ikili çok hızlı bir şekilde takipçi ve izlenme sayılarını arttırmıştır. Peki, Sıla 2m, TikTok’tan ne kadar para kazanıyor?

Sıla 2m Ne Kadar Kazanıyor?

TikTok platformunda kısa bir süre içerisinde milyonlar izlenen Sıla 2m ne kadar para kazanıyor? Sıla 2m, canlı yayınlar açarak gelen bağışlar ile para kazanmaktadır. Kaan ile ship muhabbetinden sonra yayınlarındaki izleyici sayısı daha da artmıştır. Bunun üzerine takipçileri Sıla’nın ne kadar para kazandığını merak etmeye başladı. Biz, Sıla 2m’in TikTok’dan aylık ortalama ne kadar kazandığını sizler için araştırdık. Sıla 2m, kesin olmamakla birlikte tahminen aylık olarak TikTok’dan en az 40-50 bin TL para kazanmaktadır. Veriler tahmindir, kesin değildir. Ortalama izleyici baz alınarak hesaplanmıştır. Değişiklik gösterebilir.

Bugünkü yazımızda TikTok’ta son dönem çok konuşulan Sıla 2m kimdir? Sıla 2k kimdir? Sıla Bayrak kimdir? Sıla 2m kaç yaşında? Sıla 2m Kaan ile sevgili mi? sorularının cevaplarını sizlerle paylaştık. Siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (0)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir