1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü 2024

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü 2024
0

Snapchat durduruldu hatası çözümü bulundu. Eğer Snapchat uygulamasına girdiğinizde “Snapchat Durduruldu” hatası alıyorsanız, bu hatayı çözmek için yapmanız gereken bazı işlemler var. Özellikle Android cihazlarda daha sık görülen bu duruma bir çözüm yolu getirildi. Hem Andorid cihazlarda hem de iOS cihazlarda bu sorunu nasıl çözeceğinizi size tüm detaylarıyla birlikte açıkladık. İşte tüm detaylar…

Türkiye’de en popüler mobil uygulamalar arasında yer alan Snapchat, bazen farklı hatalarla karşımıza çıkabiliyor. Tabii ki her mobil uygulamada ara ara çeşitli hatalarla karşılaşabiliyoruz. Snapchat’te birçok kişinin başına gelen bu durum kullanıcıların uygulamaya girmesini engelliyor. Dolayısıyla da bu durum oldukça rahatsız edici oluyor. Bu sorunu çözmek için ise birkaç yöntem var. Size burada bu yöntemlerin neler olduğundan detaylıca bahsettik.

snapchat durduruldu hatası çözümü

Genç kitlelerin vazgeçilmez uygulaması Snapchat’a girmeye çalıştığınızda bir hata alıyorsanız, bu hatanın çözüm yolunu bulmak şart. Burada da iş bize düşüyor. Snapchat durduruldu hatası alanlar için tüm çözüm yollarını araştırarak yazımıza ekledik. Snapchat durduruldu hatası çözümü nedir, ne yapılmalıdır hepsinden detaylıca bahsettik. Aşağıda belirtilen çözüm yolları sorununuzu %99,99 oranında çözecektir. Bu çözüm yollarını denemeniz en iyisi olacaktır.

Snapchat Durduruldu Hatası Neden Olur?

Snapchat durduruldu hatası genellikle eski sürüme sahip cihazlarda karşımıza çıkıyor. Android sürümü ya da iOS sürümü düşük olan cihazlarda Snapchat çalışmama hatası verebilir. Ayrıca eğer Snapchat sürümünüz de güncel değil ise, bu da Snapchat’in çalışmasına engel olabilir. Bu nedenle hem işletim sisteminizin sürümünü hem de Snapchat uygulamanızın sürümünü kontrol etmenizde fayda var. Eğer cihazınız artık güncelleme almıyorsa, ne yazık ki yapabilecek hiç bir şey yok. Snapchat’ın güncel sürümünü kullanamayabilirsiniz. Bu durumda da yapılabilecek tek bir çare kalıyor, eski sürümleri APK olarak kullanmak… Şimdi gelelim Snapchat durduruldu hatası çözümü nasıl yapılır sorusuna. Bunu yapmak için yapılması gereken sadece birkaç şey var.

Snapchat Durduruldu Hatası Çözümü

Snapchat uygulamasını kullanmaya çalışırken aldığınız “Snapchat Durduruldu” hatasının birkaç çözüm yolu var. Bunlardan ilki, eğer Android bir cihaz kullanıyorsanız Android sürümünüzü, eğer iOS bir cihaz kullanıyorsanız iOS sürümünüzü güncellemek olacaktır. Eğer cihazınız artık güncelleme almıyorsa, Snapchat’ın sizin sürümünüzle uyumlu olan bir sürümünü APK olarak indirebilirsiniz. Tabii ki bu sadece Android cihazlar için geçerli. iOS’larda ne yazık ki bir çare yok.

Eğer yazılım güncellemeniz son sürümse ve bir güncelleme yoksa, Snapchat sürümünüzü kontrol edin. Snapchat uygulamasının güncel son sürümünü indirin. Bu durum yüksek ihtimalle sorununuzu çözecektir. Eğer sorununuz yine de çözülmez ise Snapchat uygulamasını tamamen silmeyi ve yeniden indirmeyi deneyin. Bu çözüm yollarının hepsini denediğinizde sorununuz %99 çözülecektir.

Snapchat Eski Sürüm Nasıl İndirilir?

iPhone’larda bu mümkün olmasa da, Android telefonlarda Snapchat’in eski sürümlerini APK olarak telefonunuza indirebilir ve kurabilirsiniz. İndirmek istediğiniz sürümü belirledikten sonra internet üzerinden “Snapchat X.XX.X (versiyon numarası) indir” yazdığınızda karşınıza indirme siteleri çıkacaktır. Bu sitelerden en güvenilir bulduğunuz siteyi seçerek eski sürümü indirebilirsiniz. Eğer güncelleme almayan bir telefon kullanıyorsanız bunu yapmak kesin çözüm olacaktır. Ancak eğer Snapchat eski sürümlerin kullanılmasını engellerse, ne yazık ki Snapchat’ı kullanamayacaksınız.

Bu içeriğimizde Snapchat durduruldu hatası çözümü hakkında detaylı bilgilendirmede bulunduk. Snapchat uygulamasına girmeye çalışırken bu hatayı alıyorsanız bahsettiğimiz çözümleri tek tek denemeyi unutmayın. Sorunun en popüler sebeplerini araştırarak çözüm yollarını sunduk. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir