1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Tasarımcı Dayı Kimdir? Adı Soyadı, Eşi, Nereli?

Tasarımcı Dayı Kimdir? Adı Soyadı, Eşi, Nereli?
0

Tasarımcı Dayı kimdir? Adı soyadı, eşi, nereli gibi sorular sosyal medyada merak konusu haline geldi. YouTube platformunda paylaştığı videolar ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başaran Tasarımcı Dayı’nın hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bunun üzerine izleyiciler Tasarımcı Dayı’nın hayatını araştırmaya başladı.

Son zamanların en hızlı yükselen YouTuberlarından birisi olan Tasarımcı Dayı, kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak kendisinden sıkça söz ettirdi. İzleyiciler Tasarımcı Dayı’nın gerçek adını soyadını, eşinin kim olduğunu ve nereli olduğunu araştırmaya başladı. İşte detaylar…

Bu içeriğimizde Tasarımcı Dayı kimdir? Adı soyadı, eşi, nereli gibi soruların cevabından bahsedeceğiz. Son günlerde izleyiciler Tasarımcı Dayı’nın hayatını, nereli olduğunu, eşini, adını soyadını araştırmaya başladı. Tasarımcı Dayı hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim, işte Tasarımcı Dayı kimdir sorusunun cevabı…

Tasarımcı Dayı Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Tasarımcı Dayı gerçek adıyla Burak Doğan, hem YouTuber hem de grafik tasarımcısıdır. Tasarımcı Dayı, 1990 yılının Nisan ayında Sinop şehrinde dünyaya gelmiştir. Tasarımcı Dayı, çocukluğunu Kastamonu şehrinin Çatalzeytin ilçesinde geçirmiştir. İlköğretim eğitimini bitirdikten sonra bazı sebepler dolayısıyla Sinop’a taşınmıştır.

Tasarımcı Dayı, lise eğitimini Sinop Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü’nde tamamlamıştır. Lise eğitiminden sonra Burak Doğan, Karabük’e taşınmıştır. Tasaromco Dayı, Karabük Üniversitesi Resim Bölümü’nü birincilikle kazandı. Fakat 2. sınıfta üniversite eğitimini yarıda bırakarak iş hayatına yöneldi. İş hayatında birçok olumsuzluklarla karşılaştı fakat pes etmedi. Her geçen gün kendisini Grafik tasarım anlamında daha da geliştirdi.

Tasarımcı Dayı, tanınmış bir grafik tasarımcısı olma yolunda ilk adımını YouTube kanalı açarak başlattı. Tasarımcı Dayı, grafik tasarım ve eğlence karışımı videolar çekerek kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı. İlk kanalı açtığı zaman abone ve izlenme sayısı bir hayli düşüktü. Tasarımcı Dayı, pes etmeyerek düzenli video çekmeye devam etti. Tasarımcı Dayı’nın videoları izleyiciler tarafından beğenilmişti. Bu sayede Tasarımcı Dayı, çok kısa bir sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı. Tasarımcı Dayı’nın anlık olarak YouTube abone sayısı 731 bin, video sayısı ise 581’dir.

tasarımcı dayı kimdir

Tasarımcı Dayı Gerçek Adı Nedir?

Sosyal medya fenomeni Tasarımcı Dayı’nın gerçek adı soyası Burak Doğan’dır. Tasarımcı Dayı, onun lakabıdır. Çoğunluk onu Tasarımcı Dayı olarak tanır.

Tasarımcı Dayı Eşi?

Sosyal medya fenomeni Tasarımcı Dayı’nın eşi hakkında çok bir bilgi bulunmamaktadır. Tasarımcı Dayı’nın eşinin öğretmen olduğu bilinmektedir.

Tasarımcı Dayı Nereli?

Ünlü YouTuber Tasarımcı Dayı, Sinoplu’dur. Tasarımcı Dayı, Sinop şehrinde dünyaya gelmiştir.

Tasarımcı Dayı Nasıl Fenomen Oldu?

Sosyal medya fenomeni Tasarımcı Dayı, YouTube’a ilk başladığı zamanlar tasarım konusunda videolar ile başladı. İlk zamanlar videoları çok izlenmiyor ve abone sayısı neredeyse hiç yoktu. Tasarımcı Dayı gerçek adıyla Burak Doğan, pes etmeyerek düzenli bir şekilde video çekmeye devam etti. Burak Doğan, videolarını daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirerek izleyicilerin daha fazla ilgisini çekmeyi başardı. Bu sayede Burak Doğan yani Tasarımcı Dayı, hızlı bir yükselişe geçti. Tasarımcı Dayı, bu sayede kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Tasarımcı Dayı kimdir? Adı soyadı, eşi, nereli gibi soruların cevaplarını detaylı bir şekilde açıkladık. Son zamanlarda Tasarımcı Dayı izleyicileri Tasarımcı Dayı’nın hayatını, nereli olduğunu, gerçek adını soyadını merak ediyor. İzleyiciler internette Tasarımcı Dayı’nın hayatını araştırıyor. Tasarımcı Dayı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Tasarımcı Dayı hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir