1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Tinder Günlük Beğeni Limiti Kaç? Like Hakkı Ne Kadar? 2024

Tinder Günlük Beğeni Limiti Kaç? Like Hakkı Ne Kadar? 2024
0

Tinder günlük beğeni limiti kaç sorusu birçok Tinder kullanıcısının aklında soru işareti olarak kalıyor. Tinder’ın tabii ki çeşitli limitleri bulunuyor. Ücretsiz üyeliklerde ve ücretli üyeliklerde farklı günlük sınırlandırmalar bulunmaktadır. Bu nedenle Tinder’da günlük beğeni limitinizi öğrenmek istiyorsanız içeriği sonuna kadar okumanızda fayda var. Tinder günlük like hakkı ne kadar? İşte tüm detaylar…

Hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabilen arkadaşlık ve tanışma uygulaması olan Tinder’da günlük sınırlandırmalar bulunmaktadır. Bu sınırlandırmaları artırmak veya kaldırmak istiyorsanız ücretli üyelik almanız gerekmektedir. Tinder’daki ücretsiz üyeliğin hangi sınırlandırmaları olduğundan yazımızda detaylıca bahsettik. İçeriğimizi sonuna kadar okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

tinder günlük beğeni limiti kaç

Tinder Nedir?

Tinder, iOS ve Android cihazlar için geliştirilen bir arkadaşlık ve tanışma uygulamasıdır. Eşleşme sistemi ile çalışan bu uygulama, yeni kişiler ile eşleşerek sohbet etmenizi ve tanışmanızı sağlıyor. Ayrıca Tinder’da karşınıza çıkan kişileri beğenebiliyorsunuz da. Bu yazımızda da Tinder günlük beğeni limiti kaç sorusuna yanıt vereceğiz. Tinder’da farklı profilleri beğenmek istediğinizde hangi sınırlandırmaya uymanız gerekiyor birlikte öğrenelim. Yazımızda tüm bilgileri verdik..

Tinder, bir çevrimiçi flört ve tanışma uygulamasıdır. Kullanıcılar, coğrafi konumlarına göre belirlenen diğer kullanıcıların fotoğraf profillerini görüntüler ve eğer ilgilerini çekerse sağa, ilgilenmezlerse sola kaydırarak karar verirler. Eğer karşılıklı bir ilgi varsa, yalnızca o zaman iletişim kurabilirler. Tinder, genellikle insanların romantik ilişkiler kurmak, flört etmek veya arkadaş bulmak için kullandığı popüler bir platformdur.

Tinder Günlük Beğeni Limiti Kaç? (2024)

Tinder’da ücretsiz üyeliği olan kullanıcıların günlük beğeni limiti 100’dür. Ücretsiz olarak günde 100 profile kadar beğeni gönderilebilir. Bunun üzerinde beğeni yapmak için ücretli üyelik almanız gerekmektedir. Ücretli üyeliklerde sınırlar daha yüksek olabiliyor ya da komple tüm sınırlar kaldırılabiliyor. Buna göre, eğer ücretsiz bir Tinder kullanıcısıysanız günlük beğeni limitiniz 100 olacaktır. Günlük like hakkınızı daha da artırmak istiyorsanız ücretli üyelik almanız gerekecektir.

Tinder günlük like hakkı ne kadar, Tinder günlük beğeni limiti kaç gibi sorular sık sık soruluyor. Yukarıda bu soruların yanıtını çok net bir şekilde vermiş olduk. Tinder uygulamasındaki sınırlandırmalardan ve diğer özelliklerden detaylıca bahsettik.

Tinder Plus Günlük Beğeni Hakkı Ne Kadar?

Ücretli üyeliklerin başında gelen Tinder Plus aboneliğinde günlük sınırsız beğeni hakkı bulunmaktadır. Ayrıca gizli moda girebilme hakkı, sınırsız geri alma hakkı ve reklamları gizleme hakkı da Tinder Plus’ta yer almaktadır. Aboneliklerin fiyatları ve ücretleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tinder Plus, Tinder Gold ve Tinder Platinum olmak üzere 3 ayrı abonelik bulunmaktadır. Bunların en düşük olanı Tinder Plus olurken en yüksek abonelik planı ise Tinder Platinum’dur.

Tinder Plus, Gold, Platinum Fiyatları 2024

Tinder’da şu anda abonelik ücretleri aşağıdaki şekildedir. 6 aylık ve 1 aylık ödeme periyotları bulunmaktadır. Fiyatlarda değişiklik olabilir, eğer fiyatlarda artış veya düşüş görüntülediyseniz yorumlarda bizi uyarabilirsiniz.

 • 6 Aylık Tinder Plus Abonelik ücreti: 250,00 TL
 • 1 Aylık Tinder Gold Abonelik ücreti: 275,00 TL 
 • 6 Aylık Tinder Gold Abonelik ücreti: 445,00 TL
 • Tinder Plus 1 Aylık Abonelik ücreti: 160,00 TL
 • Tinder Plus 12 Aylık Abonelik ücreti: 695,28 TL
 • Tinder Platinium 1 Aylık Abonelik Fiyatı:  347,50 TL
 • Tinder Platinium 6 Aylık Abonelik Fiyatı: 1.042,90 TL
 • Tinder Platinium 6 Aylık Abonelik Fiyatı: 1.390,60 TL

Bu içeriğimizde Tinder günlük beğeni limiti kaç sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir