1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Turkcell Bayileri Pazar Günleri Açık mı? 2024

Turkcell Bayileri Pazar Günleri Açık mı? 2024
0

Turkcell bayileri pazar günleri açık mı sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer Turkcell bayisinde bir işiniz varsa ve bir pazar günü gitmeyi düşünüyorsanız öncelikle bayilerin açık olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Birçok firmanın bayileri ve şubeleri genellikle iş günü olmadığından dolayı pazar günleri kapalı oluyor. Peki Turkcell’de bu durum nasıl oluyor? Turkcell pazar günleri açık mı? Bayiler açık oluyor mu? İşte tüm detaylar…

Turkcell bayilerinden birçok işinizi halledebiliyorsunuz. Fatura ödeme, yeni hat satın alma, numara değiştirme veya bunlar gibi çeşitli birçok işlemi Turkcell bayisine giderek yapabiliyorsunuz. Bu işlemleri yapmak için bayiye gitmeden önce Turkcell bayilerinin açık olup olmadığını öğrenmenizde fayda var. Eliniz boş dönmemek için ufak bir ön araştırmayla Turkcell bayilerinin açık olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

turkcell bayileri pazar günleri açık mı

Turkcell Bayileri Hangi Günler Açık?

Turkcell bayileri hafta içi her gün sabah saat 09:00 ile akşam saat 20:00 saatleri arasında açık oluyor. Hafta sonlarında ise Cumartesi günleri yine aynı saatlerde hizmet vermektedir. Ancak Turkcell bayileri pazar günleri kapalı oluyor ve hizmet vermiyor. Bayilerin kapalı olduğu günlerde işlerinizi online işlemler üzerinden halledebilir ya da bir sonraki günü bekleyebilirsiniz.

Buna göre, Turkcell bayileri Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri sabah saat 09:00’dan akşam saat 20:00’a kadar açık bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak pazar günleri bayiler gün boyu kapalı olmaktadır.

Turkcell Bayileri Pazar Günleri Açık mı?

Turkcell bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir. Tüm Turkcell bayileri, pazar günü gün boyunca kapalı olacaktır. Bayiden yapmak istediğiniz işlem eğer bayiye gitmeden yapılabilecek bir işlem ise, Turkcell’in online işlemler platformu üzerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden işlerinizi halledebilirsiniz. Fatura ödeme gibi basit işlemler artık internet üzerinden oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. İlla ki iletişime geçmeniz gerekiyorsa Turkcell müşteri hizmetlerini Pazar günü 08:00 ile 02:00 saatleri arasında arayarak destek talep edebilir ya da Pazartesi gününü bekleyerek bayiye gidebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Pazar Günü Açık mı?

Eğer Turkcell Platinum müşterisiyseniz haftanın her günü her saat müşteri hizmetleri ile iletişime geçebiliyor ve Turkcell’den destek alabiliyorsunuz. Ancak eğer Turkcell Platinum üyesi değilseniz yine de endişelenmenize gerek yok; haftanın her günü müşteri hizmetlerinin mesai saatleri arasında müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Bu saatlerde oldukça esnek tutularak belirlenmiş. Sabah saat 08:00 ile gece saat 02:00 arasında Turkcell’in müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ancak sesli yanıt sistemi üzerinden halledilebilecek bir talebiniz bulunuyorsa, bunu yine 7 gün 24 saat Turkcell’i arayarak yapabilirsiniz. Herhangi bir müşteri temsilcisine bağlanmadan sesli yanıt sistemi üzerinden de birçok işleminizi kısa sürede halledebiliyorsunuz.

Turkcell Bayileri Saat Kaça Kadar Açık?

Turkcell bayileri haftanın 6 günü akşam saat 20:00’a kadar açık bir şekilde hizmet vermektedir. Akşam saat 20:00’dan sonra ve Pazar günleri gün boyu tüm bayiler kapalı durumda olacaktır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri sabah saat 08:00’de açılan Turkcell bayileri akşam saat 20:00’da kapanır. Pazar günleri ise Turkcell bayilerinin hepsi kapalı olur.

Turkcell Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00 – 20:00
Salı: 08:00 – 20:00
Çarşamba: 08:00 – 20:00
Perşembe: 08:00 – 20:00
Cuma: 08:00 – 20:00
Cumartesi: 08:00 – 20:00
Pazar: Kapalı

Bu içeriğimizde Turkcell bayileri pazar günleri açık mı sorusuna tüm detaylarıyla yanıt verdik. Turkcell bayilerinin çalışma günleri ve saatlerinden de detaylıca bahsettik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir