1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Teknosacell Bedava İnternet Kazanma 2024 (5 GB Kazanma)

Teknosacell Bedava İnternet Kazanma 2024 (5 GB Kazanma)
0

Teknosacell bedava internet kazanma yolları sık sık araştırılıyor. Eğer bir Teknosacell abonesiyseniz birçok kampanyadan yararlanarak herhangi bir şekilde ücret ödemeden bedava bir şekilde internet kazanabilirsiniz. Çeşitli kampanyalardan GB kazanmak için bu içeriğimizde bulunan kampanyalara katılabilirsiniz. Teknosacell’in oluşturduğu kampanyalara katılmak oldukça basittir. Peki Teknosacell bedava internet nasıl kazanılır? İşte tüm detaylar….

Teknosacell, Türk Telekom altyapısını kullanan bir sanal operatördür. Oldukça fazla aboneye sahip olan Teknosacell son zamanlarda daha da popüler olmaya başladı. Ancak Teknosacell kullanan birçok insan diğer operatörlerde bol bol hediye olarak verilen bedava GB’lerden kazanmak istiyor. Ancak bunun içinde bedava internet veren kampanyaları araştırmak ve bulmak gerekiyor. Biz de sizin için bu araştırmayı yaparak nasıl ücretsiz GB kazanabileceğinizi göstereceğiz.

teknosacell

Teknosacell Bedava İnternet Kazanma 2024

Teknosacell’in harika bir kampanyası var. Şu anda e-faturaya geçen tüm abonelerine Teknosacell 5 GB bedava internet hediye etmektedir. Tabii ki de bu kampanyanın bazı koşulları ve avantajları vardır. Size bu kampanya hakkında tüm detaylardan bahsederek herhangi bir ücret ödemeden hediye 5 GB almayı göstereceğiz. Teknosacell’in sunmuş olduğu bu kampanya hala devam etmektedir.

Teknosacell’in hazırladığı bu kampanya e-faturayı yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenmiş ve herkese 5 GB kazandırmaktadır. Kampanyaya SMS göndererek veya müşteri hizmetlerini arayarak çok rahat bir şekilde katılabiliyorsunuz. Ayrıca kampanya hakkında detay öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki koşulları da okuyabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılmak oldukça kolay, e-faturaya geçtikten sonra sadece bir SMS göndererek kampanya başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Ardından Teknosacell size haftalık 5 GB hediye internet veriyor. Oldukça faydalı olan bu kampanyanın güncel koşulları ise aşağıdaki gibidir;

Kampanya Koşulları

 1. Kampanya, Teknosacell mobil bireysel faturalı müşterileri için geçerlidir.
 2. Kampanya, 2 Mart 2022 tarihinden itibaren e-fatura aboneliği başlatan müşterilere yöneliktir.
 3. Kampanyaya katılmak için, “HAFTALIK 5GB” boşluk “e-mail adresi” yazıp 3008’e kısa mesaj gönderilmelidir veya müşteri hizmetleri aranmalıdır.
 4. Her müşteri yalnızca bir kez kampanyadan yararlanabilir.
 5. Mevcut e-fatura aboneleri kampanyaya katılamaz, yalnızca basılı fatura alan müşteriler geçerlidir.
 6. E-fatura aboneliği 2 Mart 2022’den sonra iptal edip tekrar başlatanlar kampanyadan faydalanamaz.
 7. 2 Mart 2022’den önce e-fatura aboneliği iptal eden ve basılı fatura alan müşteriler kampanyaya katılabilir.
 8. Kampanya kapsamındaki ücretsiz veri sadece yurt içinde kullanılabilir ve başka bir hatta transfer edilemez.
 9. Ücretsiz veri kullanımı Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsar. Ancak bazı hizmetler (IM, VOIP, Tethering, P2P vb.) tarife kapsamında sunulan internet faydasıyla kullanılamayabilir.
 10. Kampanyaya katılımı iptal etmek için “İPTAL E FATURA HAFTALIK 5GB” yazıp 3008’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmelidir.
 11. Geçerlilik süresi 7 gündür ve süre sonunda fayda yenilenmez, sona erer.
 12. Hattın iptal edilmesi veya diğer operatörlere taşınması gibi durumlarda kampanyadan faydalanılan haklar iptal edilir ve kullanılmayan haklar silinir.
 13. Kampanyadan yararlanan tarifeler arasında geçiş yapılması durumunda, fayda geçerlilik süresi sonuna kadar devam eder.
 14. Kullanıcılar kalan kullanım haklarını öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Ancak bu servis 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 15. Kampanya faydaları sona erdikten sonra, ilgili hatta başka bir paket veya fayda yoksa, mevcut tarifelerin internet aşım kuralları geçerli olacaktır.

Kampanyaya ait çok daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Oradaki sayfada kampanyanın tüm detayları bulunmaktadır.

Bu içeriğimizde, Teknosacell bedava internet nasıl yapılır sorusuna detaylı bir şekilde yanıt verdik. İçeriğimiz hakkında görüş ve önerileriniz varsa yorumlarda belirtmeyi lütfen unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir