1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Yakup TV Kimdir? Yakup TV Ne Kadar Kazanıyor?

Yakup TV Kimdir? Yakup TV Ne Kadar Kazanıyor?
0

Sosyal medyada adından sıkça söz ettiren, tepkiler toplayan ve mekanlara girip yemek yiyip hesap ödemeden kalkıp giden Yakup TV kimdir? Son zamanların en hızlı çıkışını yapan Yakup TV nasıl fenomen oldu? Yakup Tv Ne Kadar Kazanıyor? Yakup TV aylık kazancı? Yakup TV Kaç Yaşında? Yakup TV Dövüldü Mü? Bugünkü yazımızda Yakup TV’yi ele aldık. Hadi, yazımıza geçelim.

Yakup TV Kimdir?

Son zamanların en hızlı çıkışını yapan Yakup TV gerçek adıyla Yakup Şahkulubey, 1998 yılında Mardin’de dünyaya gözlerini açtı. Sosyal medyada yaptığı videolar ve yayınlarla geniş bir izleyici ve takipçi kitlesine ulaşmayı başardı. Yakup Tv, normalde işinin Turizmcilik olduğunu açıklamıştı. Turizmcilikten istifa ederek işsiz kalmıştır. Bunun üzerine artık işsizlik canına tak etmiştir ve aklına bir fikir gelmiştir. İlk kendi memleketlisi olan bir mardin lezzetleri restoranına gitmiştir ve restoranın reklamını yapma karşılığında bedava yemek yemek istemiştir. Restoran sahibi buna izin vermeyerek, para talep etmiştir. Yakup TV para vermeyince restorandan kovulmuştur. Yakup Şahkulubey, yayınlarında rastgele restoranlara giderek, reklam karşılığı ücretsiz yemek yiyerek ve TikTok canlı yayınlarından geçimini sağlamaktadır. TikTok platformunda bu içerikler ve yayınları ile kendine geniş bir izleyici ve takipçi kitlesi edinen Yakup TV’nin anlık olarak TikTok’ta 128 bin takipçisi bulunmaktadır.

Yakup TV’nin Evi Basıldı! Yakup TV Dövüldü Mü?

Yakup TV Kimdir? Denildiğinde Yakup TV, diğer adıyla Yakup Şahkulubey, 1998 yılında Mardin’de dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan Yakup TV’nin asıl mesleği Turizmciliktir. Turizmcilik işinden istifa eden Yakup TV, TikTok platformuna içerikler üretmeye karar vermiştir. TikTok’da yaptığı yayınlarda rastgele restoranlara ve mağazalara giderek reklam çekimi karşılığı bedava yemek, kıyafet almaya çalışmaktadır. Yer yer başarılı olsa da çoğunluk Yakup TV’nin teklifini reddederek Yakup TV’ye dükkanından kovuyor. Bu içerikler TikTok izleyicisinin dikkatini çekerek Yakup TV’nin hızla büyümesini, TikTok’ta yüzbinlerce takipçiye kısa sürede ulaşmasını sağladı. Peki, Yakup TV dövüldü mü? Yakup TV dayak yedi mi? Gelin, bu soruların cevaplarını sizler için yanıtlayalım.

Yakup TV, TikTok’ta restoranlara giderek reklam çekimi karşılığı ücretsiz yemek yemesiyle bilinen sosyal medya fenomeni. Gittiği mekanlar da bazı zamanlar ücretsiz yemek yiyebiliyorken, bazı mekanlarda ise restoran sahibi tarafından kovuluyor. Peki, Yakup Tv bedava yemek yeme videolarını çekerken restoran sahipleri tarafından dövüldü mü? saldırıya uğradı mı? Evet, Yakup TV’nin evi basıldı ve dövmek için geldiler. Yakup TV, TikTok canlı yayını sırasında bir lahmacun sipariş ediyor fakat lahmacunu beğenmiyor. Yayında lahmacunu yapan pide salonunu kötülemesinin üzerine pide salonu sahipleri Yakup TV’nin canlı yayın sırasında evini basıyor. Aile evi olması sebebiyle ve Yakup TV’nin geri vites yapması sebebiyle Yakup TV dayak yemekten kurtuluyor.

yakup tv kimdir

Yakup TV Ne Kadar Kazanıyor?

Yakup TV ya da Yakup Şahkulubey, Turizmcilik işinden istifa ederek TikTok platformuna yayınlar açmaya başlıyor. TikTok öncesi YouTube’da tarih kanalı olan Yakup TV, YouTube’da tutunamadıktan sonra TikTok platformuna geçiyor. TikTok canlı yayınlarında restoran ve mağazalara giderek reklam çekimi karşılığında bedava yemek yiyor ve bu videoları TikTok hesabına yüklüyor. Yer yer restoran sahipleri Yakup TV’yi iyi karşılasa da çoğunluk kötü karşılıyor. Peki, Yakup TV TikTok’dan ne kadar para kazanıyor? TikTok’ta para kazanma canlı yayınlara atılan bağışlar ile oluyor. Yakup TV’nin canlı yayınları ise ortalamadan biraz fazla izleniyor. Bu hesaba göre Yakup TV’nin TikTok’dan aylık kazancı kesin olmamakla birlikte tahminen en az 30-40 bin TL olarak gözüküyor. Bugünkü yazımızda Yakup TV’yi inceledik. Sizler neler düşünüyorsunuz, yorumlar kısmında bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir