1. Anasayfa
 2. Gündem

Beyaz Kurt Kimdir? Youtube Beyaz Kurt’un Gerçek Adı Nedir?

Beyaz Kurt Kimdir? Youtube Beyaz Kurt’un Gerçek Adı Nedir?
0

Youtube’da 500 binden fazla aboneye sahip olan bir eleştiri kanalı olan Beyaz Kurt, son zamanlarda yükselişe geçti. Gündeme dair yaptığı eleştiriler ve haber videoları ile büyük bir kitleye sahip olan Beyaz Kurt, son zamanlarda çok daha fazla izlenmeye başladı. Yükselişte olan bu kanalın sahibi gerçekte kim? Beyaz Kurt kimdir? Beyaz Kurt gerçek adı nedir? Tüm bu sorular kanal büyükçe merakla araştırılmaya başlandı. Gelin birlikte bunlara bir göz atalım.

Beyaz Kurt kanalı Youtube’da çok uzun zamandan beri var aslında. 7 Nisan 2013’te kurulan bu kanal, son 2016 yılından itibaren eleştiri odaklı içerikler yüklemeye başladı. 2016 yılından beri aktif olarak eleştiri videoları yükleyen Beyaz Kurt, 500 bin abonenin üzerine çıktı bile. Şu anda güncel olarak 585 bin abonesi olan bu kanal hakkında izleyiciler tarafından pek çok şey bilinmiyor. Ancak gerçek adı, yaşı ve diğer bilgileri hakkında bazı bilgilere ulaştık. Sizler için sosyal medyadan bulduğumuz tüm bilgileri derledik. Gelin Beyaz Kurt kimdir bir bakalım.

beyaz kurt kimdir

Beyaz Kurt Kimdir?

Beyaz Kurt, uzun zamandır Youtube‘da içerik üreten ve son yıllarda eleştiri odaklı içeriklere yönelen bir Youtube kanalıdır. Gündemle alakalı yayınladığı videolar ile kanalını büyüten ve sevilen bir eleştiri kanalı olmayı başaran Beyaz Kurt’un kim olduğuna dair sorular da ortaya çıkmaya başladı. Çektiği videolarda kendisinden çok fazla bahsetmeyen Beyaz Kurt’un biyografisi hakkında pek çok şey merak ediliyor aslında.

Beyaz Kurt, uzun yıllardır Youtube’da içerik üreten bir içerik üreticisidir. Son yıllarda çeşitli gündeme dair olaylar hakkında eleştiri videoları çeken Beyaz Kurt, bu sayede kanalını büyütmeyi başarmıştır. Toplamda yüklediği 774 videosu bulunan Beyaz Kurt kanalının bugüne kadar ki toplam izlenmesi 173 milyonu geçmiştir. Youtube’a 2013’te başlayan Beyaz Kurt 2016 yılında eleştiri videolarına başladı. Şu anda 22 yaşında olan Beyaz Kurt, hem Avusturya hem de Türk vatandaşıdır. Tabii ki en çok merak edilen şey bu bilgiler değil. Beyaz Kurt kimdir kadar Beyaz Kurt gerçek adı da merak edilmektedir. İşte o sorunun yanıtı…

Beyaz Kurt Gerçek Adı Nedir?

Youtube Türkiye’de sevilen eleştiri kanallarından biri olan Beyaz Kurt’un gerçek adı birçok izleyicisi tarafından araştırılıyor. Beyaz Kurt’un gerçek adı Emre Yeniçeri’dir. 22 yaşındaki Emre Yeniçeri şu anda Türkiye’de üniversite okumaktadır. Hem Türkiye’de hem de Avusturya’da vatandaşlığı bulunan Emre Yeniçeri’nin hakkında bilinen tüm bilgiler bu kadar aslında. Beyaz Kurt gerçek adının Emre Yeniçeri olduğunu ve şu anda 22 yaşında olduğunu biliyoruz.

Beyaz Kurt Kaç Yaşında?

Youtube Kanalı Beyaz Kurt’un sahibi olan ve gerçek ismi Emre Yeniçeri olan içerik üreticisinin yaşı şu anda 22’dir. Beyaz Kurt kimdir sorularına yanıt arayan izleyicileri için Beyaz Kurt hakkında bulabildiğimiz tüm bilgileri sizler için toparladık. 2001 veya 2002 doğumlu olan Beyaz Kurt şu anda 22 yaşındadır.

Kendisi hakkında sosyal medyada çok fazla bilgi vermeyen Beyaz Kurt’un hakkında bilinen tüm bilgiler bu kadar. Bu bilgilere de, kendi yayınladığı videoların açıklamalarından ve kanalının hakkında bölümünden ulaştık. Diğer sosyal medya platformlarında kendisi hakkında herhangi bir bilgiye yer vermediğinden dolayı çok fazla bilgiye ulaşamadık.

Bu içeriğimizde Beyaz Kurt kimdir, Beyaz Kurt gerçek adı nedir gibi sorulara yanıt verdik. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizlere yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Siz de kendi fikirlerinizi, bilgilerinizi paylaşarak diğer ziyaretçilerimizin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 10
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir