1. Anasayfa
 2. Dedikodu

Mükremin Gezgin Askere Gidecek Mi? Mükremin Gezgin Askere Gitti Mi?

Mükremin Gezgin Askere Gidecek Mi? Mükremin Gezgin Askere Gitti Mi?
0

Sosyal medyada sıkça konuşulan Mükremin Gezgin askere gidecek mi? Mükremin Gezgin askere gitti mi? Mükremin Gezgin asker kaçağı mı? Mükremin Gezgin ne zaman askere gidecek? soruları merak konusu haline geldi. Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir TikTok videosu ile gündeme geldi. Mükremin Gezgin, kendisinin askerlikten çağırıldığını açıkladı. Mükremin Gezgin, en yakın askerlik şubesine giderek konuya açıklık getirdi. İşte detaylar…

Mükremin Gezgin Askere Gidecek Mi?

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin’in askere gideceği haberi sosyal medyada gündem oldu. Mükremin Gezgin’in kendini erkek hissetmediği ve bu yönde yaptırdığı estetik, botoks ve geçirdiği ameliyatlar yüzünden askerlikten muaf olduğu düşünülüyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde Mükremin Gezgin’in asker kaçağı olduğu ortaya çıktı. Peki, Mükremin Gezgin askere gidecek mi?

Mükremin Gezgin, 1998 yılında Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Detaylı Mükremin Gezgin’in hayatına buradan ulaşabilirsiniz. Zorlu bir hayat geçirdiği bilinen Mükremin Gezgin’in kendini kadın hissettiğini açıklamıştır. Geçirdiği estetik ve botoks ameliyatları ile askerlikten muaf olduğu düşünülmekteydi. Fakat geçtiğimiz günlerde Mükremin Gezgin’in paylaştığı bir TikTok videosu ile asker kaçağı olduğu öğrenildi. Mükremin Gezgin’in acilen en yakın askerlik şubesine gitmesi gerektiğini aksi takdirde zor kullanılarak askere gönderileceği açıklandı. Bu haberi duyan Mükremin Gezgin, takipçileri ile bu haberi ağlayarak paylaştı.

Mükremin Gezgin, kendisinin askere gitmek için uygun durumda olmadığını fakat vatanı için elinden geleni yapmaya hazır olduğunu paylaştığı videoda ağlayarak açıkladı. Takipçileri ise bu duruma şaşırdı. Mükremin Gezgin’in geçirdiği ameliyatlar nedeniyle askerlikten muaf tutulacağı sanılıyordu. Mükremin Gezgin, askerlik şubesine giderek teslim oldu. Yani Mükremin Gezgin, askere gidiyor. Peki, Mükremin Gezgin ne zaman askere gidecek? İşte detaylar…

mükremin gezgin askere gidecek mi

Mükremin Gezgin Ne Zaman Askere Gidecek?

Mükremin Gezgin, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı bir video ile TikTok gündemine adeta bomba gibi oturdu. Mükremin Gezgin paylaştığı TikTok videosunda ‘asker kaçağı’ olarak gözüktüğünü ve en yakın askerlik şubesine derhal çağırıldığını açıkladı. Mükremin Gezgin yaptırdığı ameliyatları sonucunda artık erkek olmadığını dile getirse de askerlikten maalesef muaf tutulmadı. Mükremin Gezgin kendisinin askere gitmek için uygun olmadığını fakat vatanı için elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğunu açıkladı. Mükremin Gezgin askere ne zaman gideceğini de geçtiğimiz günlerde açıkladı.

Mükremin Gezgin, 19 Mart 2024 tarihinde askere gideceğini açıkladı. Mükremin Gezgin’in önümüzdeki haftalarda askeriyeye teslim olacağı biliniyor. TikTok hesabında paylaştığı videolar ile takipçilerinden helallik istedi. Peki, Mükremin Gezgin askerliği bedelli mi yapacak? Mükremin Gezgin askerliğe bedelli mi gidiyor?

Mükremin Gezgin Askerliği Bedelli Mi Yapacak?

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin’in geçtiğimiz günlerde asker kaçağı olduğu ortaya çıktı. Mükremin Gezgin’in yaptığı açıklamada asker kaçağı olduğunu ve en kısa sürede en yakın askeriyeye teslim olması gerektiği yazıyordu. Mükremin Gezgin’in takipçileri, Mükremin’in durumundan dolayı askerlikten muaf tutulduğunu düşünüyordu. Mükremin Gezgin kendisini erkek hissetmiyor ve kadın olarak görüyordu. Kadın olabilmek için birçok ameliyat geçirdi. Fakat Mükremin Gezgin’in askerlikten muaf olmadığı ve 19 Mart tarihinde askere gideceği açıklandı. Mükremin Gezgin’in askerliği bedelli yapacağı biliniyor. Mükremin Gezgin paylaştığı TikTok videosunda askere gideceğini ağlayarak takipçileri ile paylaştı. Kendisinin askerlik için uygun olmadığını fakat vatanı için elinden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğunu açıkladı.

Bugünkü yazımız da sosyal medyada geçtiğimiz günlerde sıkça konuşulan Mükremin Gezgin askere gidecek mi? Mükremin Gezgin askere gitti mi? Mükremin Gezgin askerliği bedelli mi yapacak? Mükremin Gezgin asker kaçağı mı? sorularını cevapladık. Sizler neler düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Her yorum bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir