1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Papara Hesap Onaylama Hatası [ÇÖZÜLDÜ] 2024

Papara Hesap Onaylama Hatası [ÇÖZÜLDÜ] 2024
0

Papara hesap onaylama hatası son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından rastlanmakta. Birçok yeni Papara kullanıcısı hesaplarını onaylatamadığını ve bu yüzden de Papara hesabı oluşturamadıklarını dile getiriyor. Bu sorunu yaşayan kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Peki, bu sorun nasıl çözülür?

Son zamanlarda yeni Papara kullanıcıları bir sorun ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi. Papara hesabı açmak isteyen kişiler hesap onay kısmında sorun yaşadığını, Papara’nın hata verdiğini söylüyor. Kullanıcılar bu sorunun nasıl çözülebileceğini araştırıyor. Aslında bu sorunun çözümü oldukça basit.

Bu içeriğimizde Papara hesap onaylama hatası sorusunun cevabından bahsedeceğiz. Son günlerde birçok kullanıcı tarafından araştırılan Papara onay hatası ve hesap doğrulamama hatasının çözüm yollarını detaylı bir şekilde anlatacağız. Papara hesap onay hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları içeriğimizde mevcut. Hadi içeriğimize geçelim. İşte tüm detaylar!

Papara Hesap Onaylama Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Son günlerde birçok kullanıcı tarafından sıkça aratılan Papara hesap onaylama hatası yeni kullanıcıların maalesef yaşadığı bir sorun haline geldi. Papara hesabı açmak isteyen yeni kullanıcılar hesaplarını onaylatmakta sorun yaşadıklarını, kimlik kısmında onay hatası yaşadıklarını dile getiriyor. Kullanıcılar bu sorunun nasıl giderilebileceğini ve sorunun neyden kaynaklandığını araştırmaya başladı. Bu sorunun nasıl çözülebileceğini adım adım detaylı bir şekilde açıklıyoruz. Bu adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde sorun kolay bir şekilde çözülür.

papara hesap onaylama hatası

Bankalara rakip olarak çıkartılan yerli Papara, rakiplerine göre sunduğu kolaylık ve avantajlı özellikleriyle çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcı sayısını geride bırakmayı başardı. Papara Card, banka gibi karmaşık işlerin aksine kullanıcılarına daha kolay işlem imkanı sağlıyor. Üstelik Papara kartı 13 yaşından büyük her birey kullanabilir. Eğer 13 yaşından küçükseniz veliniz üzerine Papara hesabı açarak, velinizin Papara hesabını kullanabilirsiniz.

Papara’nın uzun yıllardır beklenen IBAN özelliğinin de gelmesiyle birlikte birçok yeni kullanıcı adeta Papara’ya akın etti. IBAN özelliği gelmeden önce Papara’da başkasının banka hesabından hesabınıza para gönderemiyordunuz. Sadece kendi banka hesabınızdan Papara hesabınıza para gönderebiliyordunuz. IBAN güncellemesiyle birlikte artık her Papara kullanıcısının bir IBAN numarası bulunmakta. Bu iban numarasına istediğiniz banka hesabından ödeme alabilirsiniz.

Yeni gelen IBAN özelliğiyle beraber birçok yeni kullanıcı Papara hesabı açmaya başladı. Bazı yeni kullanıcılar Papara hesabı açarken sorun yaşadığını dile getirdi. Kullanıcılar hesap onayında hata yaşadığını ve bu yüzden Papara hesabı açamadığını söylüyor. Peki, Papara hesap onaylama hatası nasıl çözülür? İşte detaylar:

Papara hesap onaylama hatası yaşıyorsanız şunlara dikkat edin:

 • Kimlik doğrulama ekranında kimliğinizin yeni veya eski kimlik olduğunu yanlış işaretlemiş olabilirsiniz. Doğru seçeneği seçtiğinizden emin olunuz. Kullanıcıların birçoğu genelde bu hatayı yaptığı için onay hatası yaşıyor.
 • Kimliğinizin seri numarasını doğru girdiğinizden emin olunuz. Kimlik seri numarasını yanlış girdiyseniz hesap onaylama hatası yaşarsınız.

Eğer yukarıdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girdiğinizden eminseniz destek@papara.com mail adresine sorunu tam açıklayan bir mail atmanız gerekmektedir ya da Papara müşteri hizmetleri 0850 340 0 340 numarası ile iletişime geçerek sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Ek olarak Papara kart hakkında daha detaylı bilgi almak için ‘Alakasız‘ sitemize göz atabilirsiniz.

Bu içeriğimizde Papara hesap onaylama hatası sorununun çözüm yollarını detaylı bir şekilde açıkladık. Son günlerde birçok yeni kullanıcı tarafından karşılaşılan bu sorunu nasıl giderebileceğinizin cevabını verdik. Papara kart hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Papara kartı kullanıyor musunuz? Papara kart hakkında yazdığımız rehber hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir