1. Anasayfa
 2. Ne Alaka?

Vodafone Bedava Dakika 2024! (1000 DK Hediye)

Vodafone Bedava Dakika 2024! (1000 DK Hediye)
0

Vodafone bedava dakika kazanma yöntemleri son zamanlarda çok fazla araştırılmaya başlandı. Vodafone kullananları sevindirecek haber ise çoktan geldi. Bu kampanyayı kullanarak bedava hediye dakikanızı hattınıza tanımlayabilirsiniz. Böylece ücretsiz bir şekilde dakika kazanmış olacaksınız. Peki bu kampanya nedir? Vodafone ücretsiz dakika nasıl kazanılır? İşte tüm detaylar…

Daha önce burada Türk Telekom bedava dakika kazanma konusu hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu kez de bedava dakika kazanmayı Vodafone üzerinde göstereceğiz. Tabii ki her operatörün farklı kampanyaları var. Vodafone ile de hiç bir ücret ödemeden hediye dakika kazanmak mümkün oluyor. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Gelin birlikte bakalım…

vodafone bedava dakika 2024

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone kullananlar için bedava dakika kazanmak oldukça kolay. Birkaç yöntem ile Vodafone’nun sunmuş olduğu hediye dakikaları kazanmanız mümkün. Bu kampanyalardan yararlandığınızda herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan hattınıza hediye dakika tanımlanmaktadır. Bunları yapmak için aşağıdaki kampanyaları tek tek denemeniz gerekiyor.

Türk Telekom ile ilgili yayınladığımız bedava dakika yazısında birçok farklı yöntemden bahsetmiştik. Bu konuda Vodafone’da çok fazla ayrı ayrı yöntemlerden bahsetmek ne yazık ki mümkün olmuyor. Ancak yine de Vodafone ile de bedava dakika kazanmak mümkün. Aşağıda Vodafone bedava dakika kazanma yöntemlerini listeledim.

 • Hediye 542 Dakika Kazanma
 • Bedava 100 Dakika Kazanma
 • Bedava 500 Dakika Kazanma
 • Hediye 1000 Dakika Kazanma

Vodafone Hediye Dakika Alma Yöntemleri

Vodafone kullanıcıları için hediye dakika almak oldukça kolay. Yukarıda bahsedilen 4 yöntemin her biri bedava olarak dakika almanıza olanak sağlamaktadır. Vodafone hediye 54 dakika, bedava 100 dakika, bedava 500 dakika ve hediye 1000 dakika kampanyaları sunuyor. Bu kampanyalardan yararlanarak bedava olarak binlerce dakika kazanmak mümkün. Aşağıda hangi kampanyayı nasıl kullanacağınıza dair detaylı bilgilere yer verdik. Gelin birlikte hepsine bakalım…

Hediye 542 Dakika Kazanma

Vodafone kampanyaları arasında oldukça uzun bir süre aktif kalan hediye 542 dakika kampanyası ile dakika kazanmanız mümkündür. Sadece 1 SMS göndererek bedava dakika kazanabilirsiniz. KAZAN yazıp 4455’e gönderdiğinizde aboneliğinize hediye 542 dakika tanımlanacaktır. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmek için uzun zamandır Vodafone abonesi olmanız gerekiyor. Vodafone’un eski abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır.

Bedava 100 Dakika Kazanma

Tüm Vodafone hatları ile görüşebileceğiniz hediye 100 dakika kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanyayı kullanarak da bedava bir şekilde 100 dakika görüşme hediye kazanabilirsiniz. “EVET” yazıp 3785’e gönderdiğinizde yalnızca Vodafone aboneleriyle görüşebileceğiniz 100 dakika hattınıza tanımlanmaktadır.

Bedava 500 Dakika Kazanma

Sadece Freezone tarifesinde olanlar için geçerli olan bu kampanyada, her yöne ücretsiz 500 dakika konuşma fırsatını kaçırmayın. Hem faturasız hem de faturalı hat sahipleri bu avantajdan yararlanabilir. Katılmak için hemen KAZAN yazıp 4455’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Hediye 1000 Dakika Kazanma

Yıllar önce Vodafone abonelerine hediye olarak sunulan bu 1000 dakika kampanyası hala devam ediyor. Bu kampanyadan yararlanmakta oldukça basit. Sadece EVET yazıp 4000’e SMS gönderdiğinizde hediye 1000 dakika kazanma şansınız oluyor. Bu kampanya çok eski de olsa, hala birçok Vodafone abonesi tarafından kullanılabiliyor. Faturalı ve faturasız olmanız fark etmeden, hediye 1000 dakika kazanmanız mümkün.

Bu 4 kampanyada da SMS gönderimi yaptıktan sonra kısa bir süre beklemeniz yeterlidir. Ardından Vodafone tarafından size bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir.

Bu içeriğimizde Vodafone bedava dakika kazanma yöntemlerinin her birinden tüm detaylarıyla birlikte bahsettik. Hediye olarak 542 dakika, 100 dakika, 500 dakika ve 1000 dakika kazanmanız mümkündür. İçeriğimiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 36
  be_endim
  Beğendim
 • 12
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 8
  e_lendim
  Eğlendim
 • 4
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 4
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 3
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir